Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και χαρισμα να μου την εδιναν δεν..απο τα πιο ασχημα οπλα που εχω δει συμφωνα παντα με τις δικες μου προτιμησεις..
Δικος μου είσαι Τασαρα!
Αμα η καραμπινα ειναι γυαλιστερη σαν γκλιπ γκλος τι το θες;
Μου αρεσει πολυ η auto5, benelli sl80.
Κλασικα σχεδια που αποπνεουν διαχρονικοτητα και εμπιστοσυνη.
Υπαρχουν και αλλοι τροποι για να βγει ενα καινουργιο αυτογεμες με συγχρονο σχεδιασμο αλλα και να κρατήσει τον κυνηγετικο του χαρακτηρα
 
Βλέπω από το παραπάνω διαφημιστικό ότι προσπάθησαν να διορθώσουν το ελλατωματικό κλείστρο της Benelli που μερικές φορές η περιστροφική του κεφαλή δεν κλειδώνει.
Σκέφτομαι αν θα ήταν δυνατόν να αγοράσω ένα καινούργιο τέτοιο κλείστρο και να το βάλω στη Mοntefeltro μου. .xm.
 
Συνφωνω σε μερικά αλλά κάθε ένας έχει διαφορετικά γούστα στο κάθε τι. Όταν πρώτο βγήκε η vinci πήγαμε με ένα φίλο που ήτανε τρελαμενος,όταν το δα λέω από μέσα μου τι έκτρωμα έφτιαξε η benelli, όταν το πιασα όμως μπορεί να ναι και το πιο καλοζυγισμένο αυτογεμες που έχω πιάσει στα χέρια μου.
Καλημερα...μπωρει καποιοσ να με βωιθισει με ενα θεματακι που εχω με τι binci μου;
 
Καλημερα...μπωρει καποιοσ να με βωιθισει με ενα θεματακι που εχω με τι binci μου;
γράψε το θέμα σου Βασίλη
υπάρχουν μέλη κάτοχοι vinci όπως και πολλοί που γνωρίζουν αρκετά.....θέλω να πιστεύω ότι θα βρείς σίγουρα βοήθεια :)
 
Last edited:
γράψε το θέμα σου Βασίλη
υπάρχουν μέλη κάτοχοι vinci όπως και πολλοί που γνωρίζουν αρκετά.....θέλω να πιστεύω ότι θα βρείς σίγουρα βοήθεια :)
Εκανα καποιες δοκιμες με το οπλο εχθες σε στοχο κ ειδα οτι ψιλοντουφεκαει ερκετα...αλαξα την φλαντζα απο β σε c ξανα δοκιμασα αν κ διορθοθικε λιγο ακομα εχω προβλημα...τι αλλο μπορω να κανω;
 
Εκανα καποιες δοκιμες με το οπλο εχθες σε στοχο κ ειδα οτι ψιλοντουφεκαει ερκετα...αλαξα την φλαντζα απο β σε c ξανα δοκιμασα αν κ διορθοθικε λιγο ακομα εχω προβλημα...τι αλλο μπορω να κανω;
η επόμενη κίνηση είναι η αγορά της φλάντζας D που κατεβάζει ακόμα περισσότερο το όπλο,αν πάλι δεν γίνει το αποτέλεσμα που θέλεις θα χρειαστεί επέμβαση στο κοντάκι από κάποιον οπλουργό
η φλάντζα D πωλείται από τον αντιπρόσωπο μέσω κάποιου καταστήματος αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδικαιολόγητα για μένα είναι ακριβή και φθάνει τα 100 ευρώ περίπου :)
 
η επόμενη κίνηση είναι η αγορά της φλάντζας D που κατεβάζει ακόμα περισσότερο το όπλο,αν πάλι δεν γίνει το αποτέλεσμα που θέλεις θα χρειαστεί επέμβαση στο κοντάκι από κάποιον οπλουργό
η φλάντζα D πωλείται από τον αντιπρόσωπο μέσω κάποιου καταστήματος αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ αδικαιολόγητα για μένα είναι ακριβή και φθάνει τα 100 ευρώ περίπου :)
Η φλαντζα d την παριγκειλα εχθες κ κανει 17€.....κ εγω κατι για 100€ ειχα ακουσει αλλα οχι....17€ εχει
 
Η φλαντζα d την παριγκειλα εχθες κ κανει 17€.....κ εγω κατι για 100€ ειχα ακουσει αλλα οχι....17€ εχει
με αιφνιδιάζεις δεν το ήξερα και μακάρι να την έχει τόσο που τέλος πάντων ακούγεται λογικό
στα 17 ευρώ ήξερα για την φλάντζα της m2 αν θυμάμαι καλά :)
 
Last edited:
με αιφνιδιάζεις δεν το ήξερα και μακάρι να την έχει τόσο που τέλος πάντων ακούγεται λογικό
στα 17 ευρώ ήξερα για την φλάντζα της m2 :)
Ναι πηρα τον καλκαντζακο εχθες κ του λεω θελω αυτη την φλαντζα ποσο εχει;17€ μου λεει...κ την πηρα..
 
Οκ...κ παλι καλημεραααααα
Καλημέρα Βασίλη,εγω έχω βάλει την D πριν κάνα χρόνο περίπου τοτε έκανε 70ευρο,ο αδερφός μου την έβαλε πριν κάνα μήνα πάλι τόσο είχε παλι.να ξέρεις η κλίση είναι πολύ μεγάλη και θα χρειαστεί να βάλεις πιο μεγάλο στόχο μπροστα. Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και ο αδερφός μου. Ότι απορία έχεις ρώτα...
 
Καλημέρα Βασίλη,εγω έχω βάλει την D πριν κάνα χρόνο περίπου τοτε έκανε 70ευρο,ο αδερφός μου την έβαλε πριν κάνα μήνα πάλι τόσο είχε παλι.να ξέρεις η κλίση είναι πολύ μεγάλη και θα χρειαστεί να βάλεις πιο μεγάλο στόχο μπροστα. Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και ο αδερφός μου. Ότι απορία έχεις ρώτα...
Ειχεσ κ εσυ μεγαλο θεμα;ησουν πολυ ψηλα στο στοχο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top