To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας,
Είμαι ο Βαγγέλης, ο πατέρας των δύο παλιών μελών Βασίλη και Μανώλη.
Γνωρίζω τους ιδρυτές του φόρουμ για τους οποίους τρέφω άπειρη εκτίμηση τόσο για την αγάπη τους στο κυνήγι όσο και για τις πρωτοβουλίες που έχουν πάρει προκειμένου να ξεκινήσει και να λειτουργεί αυτό το φόρουμ.
Είμαι μανιώδης κυνηγός, ιδιογομωτής από τα οκτώ μου χρόνια (μαζί με τον πατέρα μου) αλλά πάνω από όλα είμαι λάτρης της φύσης την οποία σέβομαι ιδιαίτερα.
Νομίζω ότι η ενασχόληση όλων μας στα φόρουμ αλλά και σε όλες τις ομαδικές/εθελοντικές δράσεις και δραστηριότητες που έχουν σχέση με το κυνήγι, είναι υποχρέωση όλων μας και μέσο πίεσης σε όσους το επιβουλεύονται με τον άλφα ή βήτα τρόπο.
Θα ήθελα να ξοδεύω πολλές ώρες στο φόρουμ, αλλά δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι σχεδόν ανύπαρκτος, εντούτοις θα κάνω ότι μπορώ.

Με εκτίμηση σε όλους σας

Καλώς όρισες στο φορουμ Βαγγέλη :)
Οι γνώσεις σου στην ιδιογομωση θα ειναι πολύ χρήσιμες και η έστω ελάχιστη συμμετοχή σου πολύ ευχάριστη σε όλα τα μέλη , ειδικότερα σε εμάς που σε γνωρίζουμε και δια ζώσης.
Όσο για τους λεβέντες σου , θα πρέπει να σου πω οτι εχεις κανει εξαιρετική δουλειά ;)
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βαγγέλη. .welcome.
Καλως ηρθες κυριε Βαγγελη! Αναμενουμε με μεγαλη χαρα τη μεταλαμπαδευσει των γνωσεων σας!!! Τιμη μας!
Κυρ Βαγγέλη καλώς ήρθες...άντε να ξανασμιξουμε στα γνώριμα μας κυνηγοτοπια;)
Βαγγελη καλως ηρθες στην παρεα... .shake hands. Ποιος στην χαρη σας, εχετε δυο παλικαρια κ ειναι κ κυνηγοι κ οι δυο... .congrats.

Σας ευχαριστώ πολύ και να είστε όλοι καλά!
Νομίζω ότι στην παρέα το κύριε να μην χρειάζεται.
Καλή κυνηγετική χρονιά και φυσικά θα συναντηθούμε τόσο στα κυνηγοτόπια όσο και στα ταβερνοτόπια
Με εκτίμηση για όλους
 
Γεια σας,
Είμαι ο Βαγγέλης, ο πατέρας των δύο παλιών μελών Βασίλη και Μανώλη.
Γνωρίζω τους ιδρυτές του φόρουμ για τους οποίους τρέφω άπειρη εκτίμηση τόσο για την αγάπη τους στο κυνήγι όσο και για τις πρωτοβουλίες που έχουν πάρει προκειμένου να ξεκινήσει και να λειτουργεί αυτό το φόρουμ.
Είμαι μανιώδης κυνηγός, ιδιογομωτής από τα οκτώ μου χρόνια (μαζί με τον πατέρα μου) αλλά πάνω από όλα είμαι λάτρης της φύσης την οποία σέβομαι ιδιαίτερα.
Νομίζω ότι η ενασχόληση όλων μας στα φόρουμ αλλά και σε όλες τις ομαδικές/εθελοντικές δράσεις και δραστηριότητες που έχουν σχέση με το κυνήγι, είναι υποχρέωση όλων μας και μέσο πίεσης σε όσους το επιβουλεύονται με τον άλφα ή βήτα τρόπο.
Θα ήθελα να ξοδεύω πολλές ώρες στο φόρουμ, αλλά δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι σχεδόν ανύπαρκτος, εντούτοις θα κάνω ότι μπορώ.

Με εκτίμηση σε όλους σας
.welcome.
 
Γεια σας,
Είμαι ο Βαγγέλης, ο πατέρας των δύο παλιών μελών Βασίλη και Μανώλη.
Γνωρίζω τους ιδρυτές του φόρουμ για τους οποίους τρέφω άπειρη εκτίμηση τόσο για την αγάπη τους στο κυνήγι όσο και για τις πρωτοβουλίες που έχουν πάρει προκειμένου να ξεκινήσει και να λειτουργεί αυτό το φόρουμ.
Είμαι μανιώδης κυνηγός, ιδιογομωτής από τα οκτώ μου χρόνια (μαζί με τον πατέρα μου) αλλά πάνω από όλα είμαι λάτρης της φύσης την οποία σέβομαι ιδιαίτερα.
Νομίζω ότι η ενασχόληση όλων μας στα φόρουμ αλλά και σε όλες τις ομαδικές/εθελοντικές δράσεις και δραστηριότητες που έχουν σχέση με το κυνήγι, είναι υποχρέωση όλων μας και μέσο πίεσης σε όσους το επιβουλεύονται με τον άλφα ή βήτα τρόπο.
Θα ήθελα να ξοδεύω πολλές ώρες στο φόρουμ, αλλά δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι σχεδόν ανύπαρκτος, εντούτοις θα κάνω ότι μπορώ.

Με εκτίμηση σε όλους σας
Πατερας του Μανολιου και του Βασιλη αυτο τα λεει ολα .well done.
Καλως ηρθες Βαγγελη και καλη διαμονη .welcome.
 
Καλωςορισες Κυρ Βαγγελη.
Ευχαριστούμε για την παρουσία σου.
Αυτο που μαρεσει σε αυτή την παρέα είναι η παρουσία των μεγαλυτερων σε ηλικια κυνηγων που βρισκονται μαζί μας κ μας χαρίζουν την εμπειρία κ τις γνώσεις τους.
Αυτο δεν το βρισκεις ευκολα.
Κ ευτυχώς εχουμε τετοια μελη.
Να χαιρεσαι τα παλλικαρια σου κ καλα να περνάς στην παρέα μας.
 
Γεια σας,
Είμαι ο Βαγγέλης, ο πατέρας των δύο παλιών μελών Βασίλη και Μανώλη.
Γνωρίζω τους ιδρυτές του φόρουμ για τους οποίους τρέφω άπειρη εκτίμηση τόσο για την αγάπη τους στο κυνήγι όσο και για τις πρωτοβουλίες που έχουν πάρει προκειμένου να ξεκινήσει και να λειτουργεί αυτό το φόρουμ.
Είμαι μανιώδης κυνηγός, ιδιογομωτής από τα οκτώ μου χρόνια (μαζί με τον πατέρα μου) αλλά πάνω από όλα είμαι λάτρης της φύσης την οποία σέβομαι ιδιαίτερα.
Νομίζω ότι η ενασχόληση όλων μας στα φόρουμ αλλά και σε όλες τις ομαδικές/εθελοντικές δράσεις και δραστηριότητες που έχουν σχέση με το κυνήγι, είναι υποχρέωση όλων μας και μέσο πίεσης σε όσους το επιβουλεύονται με τον άλφα ή βήτα τρόπο.
Θα ήθελα να ξοδεύω πολλές ώρες στο φόρουμ, αλλά δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι σχεδόν ανύπαρκτος, εντούτοις θα κάνω ότι μπορώ.

Με εκτίμηση σε όλους σας
Βαγγέλη καλώς όρισες στην μεγάλη παρέα μας.
Έτυχε πρόπερσι να γνωριστούμε κάπου στον Μεγαπλάτανο,που φυσικά ήταν και λεβεντιές σου μαζί που πράγματι είναι πολύ αξιόλογα παιδιά και σ αυτό έχεις εσύ το μεγάλο μερίδιο.
Καλώς βρεθήκαμε λοιπ[ο΄ν και απο δω και που είσαι ,μην χάνεις τις προβατίνες μια και ξέρω ότι σ αρέσουν .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top