To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ θα είμαι από τις 8 Αυγούστου στα Διβαρατα στην βίλα μου .sarcastic.
Κάθε μέρα αναβω κάρβουνα, είστε από τώρα καλεσμένοι όποια μέρα γουσταρετε .ha ha ha..victory.
 
Καλησπέρα κι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!
Επιτέλους κατάφερα να ξαναμπώ, γιατί ήμουν στο χωριό το 3ήμερο και δεν είχα καλό σήμα στο κινητό. Κι εκτός αυτού, 2-3 φορές που προσπάθησα δεν μπορούσα να συνδεθώ, γιατί μου έβγαζε μήνυμα λάθος password. :confused:
Το ίδιο μου έκανε και τώρα στο λάπτοπ, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, αφού ο κωδικός ήταν σωστός (τον είχα σημειώσει). .xm.
Τέλος πάντων έκανα ανάκτηση νέου κωδικού και μπήκα. .cool.
.welcome. Στέλιο, βάλε και ένα καουμπόικο avatar να δώσεις χρώμα στην παρουσία σου :)
Ο.Κ. Γιώργο, θα προσπαθήσω να βάλω τώρα ένα που έχω πρόχειρο, κι άμα βρω κάτι καλύτερο το αλλάζω ;):D
Είμαι ο Τάσος από κεφαλονια, ... ... ... Υ.Γ καλωσόρισες κ.Στελιο που αν δεν κάνω λάθος έχουμε κ το ίδιο όπλο(9200).
Καλωσόρισες κι εσύ Τάσο. Δεν κάνεις λάθος, έχουμε πράγματι ίδια όπλα, κι όχι μόνο τη Μόσμπεργκ 9200, αλλά και το μονόκαννο Baikal, από ότι είδα στο προφίλ σου. :)
Αν θέλεις γράψε κάποια στιγμή δυο λόγια για το 9200, τις εντυπώσεις σου, τίποτα προβλήματα αν σου παρουσίασε κλπ. Καλύτερα σε κάποιο σχετικό τόπικ για όπλα - όχι εδώ, για να μη βγούμε .off topic. ... .sarcastic.
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Λέγομε Στάθης, μόλις σήμερα έκανα εγγραφή στο forum, άσχετα αν έχω μπει κατά καιρούς στο siteώστε να παρακολουθήσω συζητήσεις και να ενημερωθώ για διάφορα θέματα.

Δεν έχω συμμετάσχει όμως, γιατί μόνο να αντλήσω πληροφορίες μπορώ, λόγω του ότι είμαι καινούργιος στον χώρο του κυνηγιού (αφού στην πλάτη μου έχω μόνο 4 κυνηγητικές σεζόν και η δραστηριότητα μου στο βουνό έχει να κάνει με το κυνήγι της τσίχλας), οπότε αν στην ‘’πορεία’’ πω καμία κοτσάνα, ελπίζω να μην με βαράτε!!

Ελπίζω να περάσουμε καλά και να βελτιώσω της γνώσεις και μέσα από εδώ.
 
Καλως ηρθες στην παρεα μας Σταθη... .well done. κ ολοι εδω μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλον, δεν υπαρχουν κοτσανες, εδω τα συζηταμε ολα... ;)
 
Καλώς ήρθες Σταθη! και να είσαι σίγουρος ότι εδώ μέσα σίγουρα θα βελτιωθούν η γνώσεις σου!.πολυ καλά κανεις που ξεκίνησες να κυνηγάς τσίχλα.σιγουρα θα σε κάνει καλό κυνηγό σκοπευτικα,έτσι ώστε να μπορείς αργότερα να μεταβεις κ σε κάποιο άλλο θήραμα.
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Λέγομε Στάθης, μόλις σήμερα έκανα εγγραφή στο forum, άσχετα αν έχω μπει κατά καιρούς στο siteώστε να παρακολουθήσω συζητήσεις και να ενημερωθώ για διάφορα θέματα.

Δεν έχω συμμετάσχει όμως, γιατί μόνο να αντλήσω πληροφορίες μπορώ, λόγω του ότι είμαι καινούργιος στον χώρο του κυνηγιού (αφού στην πλάτη μου έχω μόνο 4 κυνηγητικές σεζόν και η δραστηριότητα μου στο βουνό έχει να κάνει με το κυνήγι της τσίχλας), οπότε αν στην ‘’πορεία’’ πω καμία κοτσάνα, ελπίζω να μην με βαράτε!!

Ελπίζω να περάσουμε καλά και να βελτιώσω της γνώσεις και μέσα από εδώ.
.welcome.Στάθη , καλά ποσταρίσματα.Μίλα ελεύθερα φίλε ........:)
 
Καλησπέρα στην παρέα,
Λέγομε Στάθης, μόλις σήμερα έκανα εγγραφή στο forum, άσχετα αν έχω μπει κατά καιρούς στο siteώστε να παρακολουθήσω συζητήσεις και να ενημερωθώ για διάφορα θέματα.

Δεν έχω συμμετάσχει όμως, γιατί μόνο να αντλήσω πληροφορίες μπορώ, λόγω του ότι είμαι καινούργιος στον χώρο του κυνηγιού (αφού στην πλάτη μου έχω μόνο 4 κυνηγητικές σεζόν και η δραστηριότητα μου στο βουνό έχει να κάνει με το κυνήγι της τσίχλας), οπότε αν στην ‘’πορεία’’ πω καμία κοτσάνα, ελπίζω να μην με βαράτε!!

Ελπίζω να περάσουμε καλά και να βελτιώσω της γνώσεις και μέσα από εδώ.

Στάθη καλώς όρισες στην παρέα.
Η συμμετοχή στα πάσης φύσεως θέματα,τόσο των πιο έμπειρων αλλά και των νεότερων είναι απαραίτητη φίλε Στάθη.
Μέσα από την κουβέντα που γίνεται κάθε φορά βγαίνουν καινούργια πράγματα χρήσιμα για όλους.Αλλωστε αυτός είναι και ένας από τους κύριους σκοπούς ενός φόρουμ. Πρώτα να ανταλλάσσουμε απόψεις με σκοπό να πλουτίζουμε τις γνώσεις μας και κατά δεύτερον να μαζευόμαστε να τρώμε καμιά προβατίνα .
.sarcastic..sarcastic.
Μη διστάζεις σε τίποτα και ρώτα ελεύθερα ότι θέλεις στα αντίστοιχα θέματα.
 
Καλωσορισες φιλε.
καλα ποσταρισματα κ καλη διαμονη.
κανενας δεν τα ξερει ολα αυτο να θυμασαι πάντα .:)
 
Καλως ήρθες Στάθη και καλά ποσταρίσματα! Όπως σου έγραψαν και οι προηγούμενοι μπορείς να μας λες τα πάντα, άλλωστε και εμείς το ίδιο κάνουμε!
 
Στάθη Καλώς Ήρθες. Μίλα ελεύθερα. Όλοι μαθαίνουμε και όλοι έχουμε να πρφέρουμε. Ο καθένας με δικό του τρόπο. Άλλος με την εμπειρία του, άλλος με το ήθος του, άλλος με το χιούμορ του και άλλος με όλα αυτά και πολλά άλλα όπως εγώ... .ha ha ha. .smashfrak.

.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top