Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα γνώμες από συναδέλφους για πρόταση φυσιγγίου για τσίχλα.εχω ένα browning 525 game one με αυλούς 18,7 invector plus με anaconda short k medium range.Χρησιμοποιησα φέτος rio 28 gr νούμερο 8 με καλά αποτελέσματα,nsi due sporting 28 με 8,5 νούμερο με όχι τόσο καλές εντυπώσεις κ rio 32 gr νούμερο 10 με πολύ καλές εντυπώσεις.Διαβασα πως οι διευρυμένου αυλοί θέλουν πιο βαριές γομωσεις.ευχαριστω προκαταβολικά....
Είδα πολύ καλά αποτελέσματα με g3000 στον 18.7 που έχει νευρο.
Και express 32 στανταρακι.

Γενικά μην το φοβάσαι χωνευτήρι είναι αυτη η κανη
 
Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα γνώμες από συναδέλφους για πρόταση φυσιγγίου για τσίχλα.εχω ένα browning 525 game one με αυλούς 18,7 invector plus με anaconda short k medium range.Χρησιμοποιησα φέτος rio 28 gr νούμερο 8 με καλά αποτελέσματα,nsi due sporting 28 με 8,5 νούμερο με όχι τόσο καλές εντυπώσεις κ rio 32 gr νούμερο 10 με πολύ καλές εντυπώσεις.Διαβασα πως οι διευρυμένου αυλοί θέλουν πιο βαριές γομωσεις.ευχαριστω προκαταβολικά....
συνεχισε με τα ριο που σου αρεσανε δεν χρειαζεται να ψαχτεις σε κατι αλλο απλως παιξε και με τα νουμερα σκαγιων.
 
καλησπέρα ηθελα να ρωτησω αν έχει δούλεψη καποιος τα
OSCAR GOLD
να μου πι την άποψη του
Τα nitro και τα red fire πολύ δυνατά και περπατητο και καρτέρι. Με αυτά έκανα τα κυνήγια μου τη σεζόν που πέρασε και έμεινα πολύ ευχαριστημένος
 
Τα nitro και τα red fire πολύ δυνατά και περπατητο και καρτέρι. Με αυτά έκανα τα κυνήγια μου τη σεζόν που πέρασε και έμεινα πολύ ευχαριστημένος
Τα νιτρο με καμια υγρασια τα δουλεψες??? πως σου φανήκανε??
 
Τα νιτρο με καμια υγρασια τα δουλεψες??? πως σου φανήκανε??
Ναι τα δούλεψα,είμαι σε νησί οπότε τις περισσότερες μέρες με υγρασία κυνηγάμε. Νομίζω ότι τα red fire τα πήγαν καλύτερα με υγρασία,δεν είδα αλλαγή στη συμπεριφορά τους.
 
Καλησπερα σε ολους και να εχουμε ενα καλο 3ημερο με Υγεια! Βαζω το
ROTTWEIL SEMI MAGNUM 40gr. No.2: Μεταλλο 23mm, διαμ. σκαγια 3.5 - 3.7mm, βαρος σκαγιων 39.9γρ. - 135 σκαγια,βαρος πυριτιδας 1.82γρ., Καλυκας 70mm! Γυαλισμενα καθαρα σκαγια ομως πολλα απο αυτα δεν ηταν τοσο στρογγυλα, δεν ξερω αν φαινεται στις φωτο!
https://m.imgur.com/a/TOUeNtA
 
Καλησπερα σε ολους και να εχουμε ενα καλο 3ημερο με Υγεια! Βαζω το
ROTTWEIL SEMI MAGNUM 40gr. No.2: Μεταλλο 23mm, διαμ. σκαγια 3.5 - 3.7mm, βαρος σκαγιων 39.9γρ. - 135 σκαγια,βαρος πυριτιδας 1.82γρ., Καλυκας 70mm! Γυαλισμενα καθαρα σκαγια ομως πολλα απο αυτα δεν ηταν τοσο στρογγυλα, δεν ξερω αν φαινεται στις φωτο!
https://m.imgur.com/a/TOUeNtA
Τα σκάγια είναι για το Ντικ εντελώς!!!πολύ κρίμα για ένα τόσο γνωστό φυσιγγι
 
Καλησπερα σε ολους και να εχουμε ενα καλο 3ημερο με Υγεια! Βαζω το
ROTTWEIL SEMI MAGNUM 40gr. No.2: Μεταλλο 23mm, διαμ. σκαγια 3.5 - 3.7mm, βαρος σκαγιων 39.9γρ. - 135 σκαγια,βαρος πυριτιδας 1.82γρ., Καλυκας 70mm! Γυαλισμενα καθαρα σκαγια ομως πολλα απο αυτα δεν ηταν τοσο στρογγυλα, δεν ξερω αν φαινεται στις φωτο!
https://m.imgur.com/a/TOUeNtA
Μηπως ξερουμε ποια πυριτιδα ειναι! Εχει τα πιο πολλα πρασινα φυλλαρακια κ λιγα σαν γκρι.think
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top