Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πλάκα στην πλακα δεν υπάρχει καλυτερο τώρα το καλοκαίρι αρκεί να είναι κουτάλι της σούπας κ γενναία δόση... 😆

ΥΓ
Και μην γελάσετε γιατι σαν παίρνει κ
σας σηκώνει... 🙃
Για σβήσιμο μετά από τα τσιπούρα τις μπιρες και τα κοψίδια!!!! 😅
 
Για ψάρεμα τσιπούρας θα πήγαινα σφαίρα....
Με τα τσίπουρα κ το αλκοόλ μία στις τόσες 😂😂😂
Εμένα η δουλειά μου είναι όλη την εβδομάδα μέσα στα μικρόβια και τους ιούς... όποτε τα Σαββατοκύριακα χρειάζεται μια εσωτερική απολύμανση 😅
 
Εμένα η δουλειά μου είναι όλη την εβδομάδα μέσα στα μικρόβια και τους ιούς... όποτε τα Σαββατοκύριακα χρειάζεται μια εσωτερική απολύμανση 😅
Κάποτε ψαρευα ένα πρωινο κ μου λέει ένας αλκοολικος(γνωστός κ καλο παιδι) θες μια μπυρα του λέω ευχαριστώ αλλά πινω καφε...
Ο καφες πειράζει στο στομάχι μου λέει ενώ η μπυρα κάνει καλό κ γενικά το αλκοόλ σκοτώνει το σκουλήκι 😂😂😂

Ναι του λέω αλλά σε καθημερινή βάση τα παρακαίει ολα 😂😂😂
 
Κάποτε ψαρευα ένα πρωινο κ μου λέει ένας αλκοολικος(γνωστός κ καλο παιδι) θες μια μπυρα του λέω ευχαριστώ αλλά πινω καφε...
Ο καφες πειράζει στο στομάχι μου λέει ενώ η μπυρα κάνει καλό κ γενικά το αλκοόλ σκοτώνει το σκουλήκι 😂😂😂

Ναι του λέω αλλά σε καθημερινή βάση τα παρακαίει ολα 😂😂😂
Σε καθημερινή βάση και πρωί πρωί σου κάνει τον εγκέφαλο πανηγύρι.... Η δουλειά είναι να το πίνεις όχι να σε πίνει.... 😉
 
Άμα δείς τον Χάρη ζάντα είναι σα την Πυθία από το μαντείο των τυφλών.Αμα ακούσει κλαρίνο βγάζει χρησμούς κατεβαίνει και για δημαρχος.
Α έτσι?????

Και μετά να παρει ο διάολος κ αν βρίσκει τις τσιχλες που βαράει(αν τις βαράει)....

Κράτα κ μια απόσταση ασφάλειας μην σε ξαπλώσει με το сaesar saguini του...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top