Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας .cofee. και καλό μας ΣΚ! Σήμερα επέτειος της άνανδρης εισβολής των Γερμανών του Φύρερ στην Ελλάδα: 6/4/1941.:mad:Τα ΜΜΕ σίγουρα θα υποβαθμίσουν το θέμα και είμαι βέβαιος ότι,όπως στο παρελθόν,ΔΕΝ θα λένε ''οι Γερμανοί'' αλλά μόνο ''οι Ναζί!''. Για να μη θιγούν τα ''αφεντικά τους''....no..hair.
 
????
Ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο και να εχεις γρηγορη αναρρωση.
Γρήγορη ανάρρωση!!!
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Καλή και γρήγορη ανάρρωση!
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Περαστικα και γρηγορα ορθιος και σιδερενιος.
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Περαστικά και καλή ανάρωση.
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Αρθροπλαστικη Κυριάκο ;
Περαστικά και γρήγορα εύχομαι
 
Χαιρετώ την παρέα.
Επιστροφή από την έκθεση και αφού έβγαλα το σκύλο μου βόλτα με 25,5 βαθμούς θερμοκρασία ,ένιωσα μία εξάντληση και δεν με κρατούσαν τα πόδια μου. :rolleyes: τότε κατάλαβα ότι μου έχει πέσει χοληστερίνη κάτω από 100.
Έτσι γύρισα το σκύλο στο σπίτι πήγα στη βοσκοπούλα και χτύπησα δυο πιτόγυρά με δύο μπύρες και ίσιωσα.
.big smile.
 
Χαιρετώ την παρέα.
Επιστροφή από την έκθεση και αφού έβγαλα το σκύλο μου βόλτα με 25,5 βαθμούς θερμοκρασία ,ένιωσα μία εξάντληση και δεν με κρατούσαν τα πόδια μου. :rolleyes: τότε κατάλαβα ότι μου έχει πέσει χοληστερίνη κάτω από 100.
Έτσι γύρισα το σκύλο στο σπίτι πήγα στη βοσκοπούλα και χτύπησα δυο πιτόγυρά με δύο μπύρες και ίσιωσα.
.big smile.
Εεε αν ένιωθες εξάντληση,καλά έκανες! :)
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Σου εύχομαι γρήγορα να γίνεις καλά και με τις δυνάμεις του Robocop! .big smile.
 
Πέρα από την πλάκα η πτώση χοληστερίνης δεν προκαλεί εξάντληση,δεν πέφτει εξάλλου τόσο γρήγορα. Αν έλεγες ''υπογλυκαιμία'' λόγω χαμηλού σακχάρου,αυτό μάλιστα!;)
Άσε τα ιατρικά τώρα .big smile. μας χαλάς τη σούπα.
Αν έλεγα ότι έπαθα υπογλυκαιμία θα πρεπε να πάω να φάω πάστες.
.big smile.
Το ξέρω ότι καταστάσεις τέτοιες προκαλει η υπογλυκαιμία γιατί τα έχω ζήσει με τη γυναίκα μου πριν πολλά χρόνια και μάλιστα δύσκολες καταστάσεις.
 
Έκανα ενα χειρουργείο στο ισχύο την Τρίτη και τώρα είμαι σπίτι. Μεγάλη τομή, σε 20 μέρες θα βγουν τα ράμματα και ακολουθεί δίμηνη αποκατάσταση. Ολα πήγαν καλά, μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα...
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Σιδερένιος.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top