Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την καλημέρα μου στην παλιοπαρέα.
Δεν σας ξέχασα αλλά κάποια προβλήματα με κράτησαν μακριά και ελπιζω σύντομα να ειναι όλα καλύτερα.
Καλημέρα αλεπουδιαρη guest star.ελπιζω να τα λέμε πιο συχνά τώρα αλλιώς θα πέσει ράβδος
.yel.
 
Την καλημέρα μου στην παλιοπαρέα.
Δεν σας ξέχασα αλλά κάποια προβλήματα με κράτησαν μακριά και ελπιζω σύντομα να ειναι όλα καλύτερα.
Που εισαι ωρε πατριωτη χαθηκαμαν:)
Να πανε ολα κα τε ευχειν Δημητρη!
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα ... Δεν είχα επαφή με το φόρουμ για μερικές μέρες, λόγω οικογενειακών - κοινωνικών υποχεώσεων ...
Είχαμε και βαφτίσια την Κυριακή το μεσημέρι, δυο παιδάκια ενός ξαδέρφου μου, τον Μιχάλη και τη Χρυσούλα. Στην Πολυρρήνια Κισάμου, χωριό καταγωγής της μάνας μου ... Σε ένα εξωκκλήσι, του Αη Γιάννη του Θεολόγου (8 Μαΐου).
Ήμασταν οι πρώτοι που φτάσαμε ... και τράβηξα μερικές φωτογραφίες:
IMG_20180911_100838.jpg
IMG_20180909_113051.jpg
IMG_20180909_113925.jpg

Στο βάθος το χωριό, πάνω στα ερείπια της αρχαίας πόλης, και το τρουλί (λόφος) δεξιά ήταν η "ακρόπολη" της αρχαίας Πολυρρήνιας, με θέα από πίσω (βόρεια) τον κόλπο της Κισάμου, και προς τα αριστερά τα δυτικά παράλια (Γραμβούσα, Φαλάσαρνα κλ.) ...
IMG_20180909_113442.jpg

Μετά τα βαφτίσια ακολούθησε τραπέζι (φαγοπότι και γλέντι) στο Καστέλλι, μέχρι αργά το βράδυ ... ;):)
 
Την καλημέρα μου στην παλιοπαρέα.
Δεν σας ξέχασα αλλά κάποια προβλήματα με κράτησαν μακριά και ελπιζω σύντομα να ειναι όλα καλύτερα.
Γεια σου ρε πατριωτη,περαστικα και γρήγορα σου εύχομαι....
 
Την καλημέρα μου στην παλιοπαρέα.
Δεν σας ξέχασα αλλά κάποια προβλήματα με κράτησαν μακριά και ελπιζω σύντομα να ειναι όλα καλύτερα.
Γεια σου Μητσαρα!!
Η αληθεια ειναι οτι μας ελειψες...
Ευχομαι ολα, οσο πιο συντομα να ειναι καλυτερα!!
Ολοι εχουμε κ μικρα κ μεγαλα προβληματα! Πεφτουμε αλλα ευτυχως εχουμε μαθει να σηκωνομαστε!! Μην ξεχνας οτι εσυ εισαι παραδειγμα ως προς την τρελα που κουβαλας κ ελπιζω να συνεχισεις ετσι, αλλωστε ολοι αναμενουμε ανταποκρισεις σου σε λιγο καιρο...
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα ... Δεν είχα επαφή με το φόρουμ για μερικές μέρες, λόγω οικογενειακών - κοινωνικών υποχεώσεων ...
Είχαμε και βαφτίσια την Κυριακή το μεσημέρι, δυο παιδάκια ενός ξαδέρφου μου, τον Μιχάλη και τη Χρυσούλα. Στην Πολυρρήνια Κισάμου, χωριό καταγωγής της μάνας μου ... Σε ένα εξωκκλήσι, του Αη Γιάννη του Θεολόγου (8 Μαΐου).
Ήμασταν οι πρώτοι που φτάσαμε ... και τράβηξα μερικές φωτογραφίες:
IMG_20180911_100838.jpg
IMG_20180909_113051.jpg
IMG_20180909_113925.jpg

Στο βάθος το χωριό, πάνω στα ερείπια της αρχαίας πόλης, και το τρουλί (λόφος) δεξιά ήταν η "ακρόπολη" της αρχαίας Πολυρρήνιας, με θέα από πίσω (βόρεια) τον κόλπο της Κισάμου, και προς τα αριστερά τα δυτικά παράλια (Γραμβούσα, Φαλάσαρνα κλ.) ...
IMG_20180909_113442.jpg

Μετά τα βαφτίσια ακολούθησε τραπέζι (φαγοπότι και γλέντι) στο Καστέλλι, μέχρι αργά το βράδυ ... ;):)
Να σας ζήσουν και με το όνομα Στέλιο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top