Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα κυριοι.τους καταρράκτες του Νιαγάρα ρίχνει απ' το πρωι

καλημερα απο τα βροχερα χανια......

πολεμος εγηναι απο τις 5 τα ξυμεροματα και μετα απο τα μπουμπουνιτα...

Ε δεν το πιστεύω ότι το λέω αυτό αλλά, στα Γιάννενα έχει ήλιο και βρέχει στην Κρήτη .yel.
 
Ναυαρχε πολύ φοβάμαι ότι η σημερινή βροχή μας έκανε τεράστια ζημιά στα περιστερια
Άμα δεν βγάλουμε άκρη,έχει στην πολυκατοικία μου κάτι πολύ σπαστικα....θα περάσουμε από κει!θα αρχίσω να βλαστημαω πρωινιατικα!
 
Καλημέρα σας ... Πράγματι πολλή βροχή (και αστραπόβροντα) σήμερα τα ξημερώματα ...
Χθες ήταν ωραία στο σκοπευτήριο, αραιή συννεφιά και δροσιά. Παρολίγο βέβαια να μας τα χαλάσει ... Όταν ρίχναμε την πρώτη πούλα έριξε μερικές ψιχάλες, αλλά σταμάτησε αμέσως χωρίς να χρειαστεί να διακόψουμε. Μετά από λίγο, που ήρθε πάλι η σειρά μας κι ετοιμαζόμαστε να ρίξουμε τη δεύτερη, άρχισε ξαφνικά να ρίχνει καρεκλοπόδαρα !!! Δυνατή μπόρα ... αλλά κράτησε 10 λεπτά περίπου, οπότε μετά ρίξαμε κανονικά, μια χαρά περάσαμε τελικά !!!
Καρακάξες δεν έχει εκεί κάτω να να κάνετε καμιά καλή δουλειά?? .terror.
Κώστα, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχουμε εδώ καρακάξες ... Αν είχαμε, εγώ τουλάχιστον, θα τις τιμούσα δεόντως ... .sarcastic. .hunter.1
 
Καλημέρα σας ... Πράγματι πολλή βροχή (και αστραπόβροντα) σήμερα τα ξημερώματα ...
Χθες ήταν ωραία στο σκοπευτήριο, αραιή συννεφιά και δροσιά. Παρολίγο βέβαια να μας τα χαλάσει ... Όταν ρίχναμε την πρώτη πούλα έριξε μερικές ψιχάλες, αλλά σταμάτησε αμέσως χωρίς να χρειαστεί να διακόψουμε. Μετά από λίγο, που ήρθε πάλι η σειρά μας κι ετοιμαζόμαστε να ρίξουμε τη δεύτερη, άρχισε ξαφνικά να ρίχνει καρεκλοπόδαρα !!! Δυνατή μπόρα ... αλλά κράτησε 10 λεπτά περίπου, οπότε μετά ρίξαμε κανονικά, μια χαρά περάσαμε τελικά !!!

Κώστα, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχουμε εδώ καρακάξες ... Αν είχαμε, εγώ τουλάχιστον, θα τις τιμούσα δεόντως ... .sarcastic. .hunter.1
Στέλιο μήπως σου βρίσκονται παρουσιάσεις από gorilla red και formula 206?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top