Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Από κλεισιμο καλά τα πάει βλεπω :)
Καλησπερα παληκαρια!
Παύλο αμεσως μετά απο το μαγαζί πήγα μεταφορικη και παρέλαβα 30 κουτάκια Ρουμελιωτης διαφορα φυσιγγια! Μου φάνηκαν πολυ καλα στο κλείσιμο! Παρέλαβα και τα τσοκ Gemini για το 692! Πολυ ποιοτικά τσοκ σε θέμα κατασκευής! Σαν τουφεκια θα δω στο κυνήγι αύριο και στο σκοπευτήριο όποτε πάω...
Τα διασποράς ειναι 32gr Ν9,5! Το θελω για πρώτο τσίχλα περπατητο και για ορτύκι!
VYL1pum.jpg

6KisbcZ.jpg

FR84mpo.jpg

5cu4ezp.jpg

YfYQ3fz.jpg

79feg6N.jpg

iwL44m3.jpg
 
Καλησπερα παληκαρια!
Παύλο αμεσως μετά απο το μαγαζί πήγα μεταφορικη και παρέλαβα 30 κουτάκια Ρουμελιωτης διαφορα φυσιγγια! Μου φάνηκαν πολυ καλα στο κλείσιμο! Παρέλαβα και τα τσοκ Gemini για το 692! Πολυ ποιοτικά τσοκ σε θέμα κατασκευής! Σαν τουφεκια θα δω στο κυνήγι αύριο και στο σκοπευτήριο όποτε πάω...
Τα διασποράς ειναι 32gr Ν9,5! Το θελω για πρώτο τσίχλα περπατητο και για ορτύκι!
VYL1pum.jpg

6KisbcZ.jpg

FR84mpo.jpg

5cu4ezp.jpg

YfYQ3fz.jpg

79feg6N.jpg

iwL44m3.jpg
Γιάννη καλοξόδευτα, μια χαρά φαίνονται ... Διαφορετικό πάχος ρελιού βλέπω στα πράσινα από τα μπλέ, ή ιδέα μου είναι ;;;
Τα τσοκάκια γιατί δεν τα πήρες έσω-έξω ;;;
 
Γιάννη καλοξόδευτα, μια χαρά φαίνονται ... Διαφορετικό πάχος ρελιού βλέπω στα πράσινα από τα μπλέ, ή ιδέα μου είναι ;;;
Τα τσοκάκια γιατί δεν τα πήρες έσω-έξω ;;;
Σε ευχαριστώ Στέλιο! Ναι είναι πιο βαθύ ρελι τα πράσινα καλά είδες...έχουν διασπορεα Καρδάρα τύπου gualanti..
Τσοκακια έχω πέντε μαμα έσω έξω τα οποία είναι πολύ καλά..απλα πήρα αλλα τρία flush ανοιχτες συσφιξεις (LM,IC,SKEET) για να τα δουλεύω στο περπατητο καθως είναι πολύ πιο ελαφριά και κάνουν το όπλο πιο γρήγορο..
 
Καλησπερα παληκαρια!
Παύλο αμεσως μετά απο το μαγαζί πήγα μεταφορικη και παρέλαβα 30 κουτάκια Ρουμελιωτης διαφορα φυσιγγια! Μου φάνηκαν πολυ καλα στο κλείσιμο! Παρέλαβα και τα τσοκ Gemini για το 692! Πολυ ποιοτικά τσοκ σε θέμα κατασκευής! Σαν τουφεκια θα δω στο κυνήγι αύριο και στο σκοπευτήριο όποτε πάω...
Τα διασποράς ειναι 32gr Ν9,5! Το θελω για πρώτο τσίχλα περπατητο και για ορτύκι!
VYL1pum.jpg

6KisbcZ.jpg

FR84mpo.jpg

5cu4ezp.jpg

YfYQ3fz.jpg

79feg6N.jpg

iwL44m3.jpg
Καλόριχτα Γιάννη!


Καλησπέρα σας


.
 
Καλόριχτα Γιάννη!


Καλησπέρα σας


.
Ευχαριστω πολυ Χρηστο! λίγα έμειναν σε μένα!! Πήρε 15 κουτάκια ο αδελφός μου (10 κουτάκια 28gr 7,5 και 8 νούμερο,5 κουτάκια διασποράς 32gr) και 7 κουτάκια 32gr csb1 Ν9 πήρε ένας φίλος!
 
Καλησπερα παληκαρια!
Παύλο αμεσως μετά απο το μαγαζί πήγα μεταφορικη και παρέλαβα 30 κουτάκια Ρουμελιωτης διαφορα φυσιγγια! Μου φάνηκαν πολυ καλα στο κλείσιμο! Παρέλαβα και τα τσοκ Gemini για το 692! Πολυ ποιοτικά τσοκ σε θέμα κατασκευής! Σαν τουφεκια θα δω στο κυνήγι αύριο και στο σκοπευτήριο όποτε πάω...
Τα διασποράς ειναι 32gr Ν9,5! Το θελω για πρώτο τσίχλα περπατητο και για ορτύκι!
VYL1pum.jpg

6KisbcZ.jpg

FR84mpo.jpg

5cu4ezp.jpg

YfYQ3fz.jpg

79feg6N.jpg

iwL44m3.jpg
καλόριχτα κι εύστοχα να είναι Γιάννη :)
 
Δηλαδή; Κάνε το πιο λιανά ρε μάγκα...
images
ξύλα για το τζάκι το χειμώνα φίλε ξερά σαν παξιμάδια 100 ευρώ μόνο από φίλο
πήρα και πέρυσι τον Φλεβάρη κι έχω ακόμα 1 τοννο που δεν κάψαμε τέλεια ζέστη και κρατάει πολύ :)
 
Γιάννη καλοξόδευτα, μια χαρά φαίνονται ... Διαφορετικό πάχος ρελιού βλέπω στα πράσινα από τα μπλέ, ή ιδέα μου είναι ;;;
Τα τσοκάκια γιατί δεν τα πήρες έσω-έξω ;;;
Στέλιο διορθώνω,γιατί δεν κατάλαβα καλά.οπως το λες είναι διαφορετικό το πάχος στο χείλος του ρελιου.Επισης το πράσινο φαίνεται πιο πατημένο...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top