Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαιρετώ την παρέα.
Φορτώνω τη φορητή κρεβατοκάμαρά μου ,δηλαδή τον Ομπάμα, και αύριο γύρω στις 11 ,τον πούλο άρμ !
Δημήτρη καλό δρόμο και αναμένουμε πλούσιο φωτορεπορτάζ για παρηγοριά ;););)
Καλησπέρα Άρχοντες ;);)
 
Γεια χαρά μπαμ σε όλους...sarcastic.


Καλησπερα παληκαρια!
Παύλο αμεσως μετά απο το μαγαζί πήγα μεταφορικη και παρέλαβα 30 κουτάκια Ρουμελιωτης διαφορα φυσιγγια! Μου φάνηκαν πολυ καλα στο κλείσιμο! Παρέλαβα και τα τσοκ Gemini για το 692! Πολυ ποιοτικά τσοκ σε θέμα κατασκευής! Σαν τουφεκια θα δω στο κυνήγι αύριο και στο σκοπευτήριο όποτε πάω...
Τα διασποράς ειναι 32gr Ν9,5! Το θελω για πρώτο τσίχλα περπατητο και για ορτύκι!
VYL1pum.jpg

6KisbcZ.jpg

FR84mpo.jpg

5cu4ezp.jpg

YfYQ3fz.jpg

79feg6N.jpg

iwL44m3.jpg
Μπλε τα 32αρια..τελικά είχε δίκιο ο φίλος μου..
Ότι κ να του λέω αυτού του παιδιού δεν χαμπαριαζει....hair.

έχουν διασπορεα Καρδάρα τύπου gualanti..
Πέρσι τα 32γρ διασπορας είχαν καρδαρα με σταυρό κ κυαθιο χωρίς αποσπωμενα πτερύγια....αν τώρα έχει βάλει τύπου gualandi με αποσπωμενα πτευρυγια ακόμα καλύτερα..
Τιμή?
 
Γιάννη καλοξόδευτα, μια χαρά φαίνονται ... Διαφορετικό πάχος ρελιού βλέπω στα πράσινα από τα μπλέ, ή ιδέα μου είναι ;;;
Τα τσοκάκια γιατί δεν τα πήρες έσω-έξω ;;;

Στέλιο διορθώνω,γιατί δεν κατάλαβα καλά.οπως το λες είναι διαφορετικό το πάχος στο χείλος του ρελιου.Επισης το πράσινο φαίνεται πιο πατημένο...
Τι παρατηραει το έμπειρο μάτι ε.congrats.μάλλον διαφορετικά στροφεια κανονικό και για ρελι?
 
Γεια χαρά μπαμ σε όλους...sarcastic.



Μπλε τα 32αρια..τελικά είχε δίκιο ο φίλος μου..
Ότι κ να του λέω αυτού του παιδιού δεν χαμπαριαζει....hair.


Πέρσι τα 32γρ διασπορας είχαν καρδαρα με σταυρό κ κυαθιο χωρίς αποσπωμενα πτερύγια....αν τώρα έχει βάλει τύπου gualandi με αποσπωμενα πτευρυγια ακόμα καλύτερα..
Τιμή?
Καλησπερα σε ολους! Τάσο αύριο σφάζω και βλέπουμε αν έχει αποσπώμενα πτερύγια! Σιγουρα έχει κυάθιο με σταυρο.τιμη 5,8-6€ αν θυμάμαι καλα γιατι πηρα πολλούς τύπους και έχασα την μπάλα..
 
Με ένα 3* θα κάνεις θαύματα κ κοντά κ μακριά..ακαριαία σκοτωματα.. ..τουλάχιστον αυτό είδα εγώ με την moss..
Εριξσ ενα με το δίκαννο αλλά ήταν δυνατα..
Δοκίμασε τα κ εσύ κ πεσμου..
Ναι φίλε μόλις τα ρίξω θα έχω άποψη..αλλα τωρα δεν έχει πολλές τουφεκιές με αυτά άντε κανένα ορτύκι..μόνο,με την Αγία τσίχλα θα έχω ακριβές συμπέρασμα.αλλα σε εμπιστεύομαι θα είναι καλά σίγουρα για να το λες.
 
Last edited:
ξύλα για το τζάκι το χειμώνα φίλε ξερά σαν παξιμάδια 100 ευρώ μόνο από φίλο
πήρα και πέρυσι τον Φλεβάρη κι έχω ακόμα 1 τοννο που δεν κάψαμε τέλεια ζέστη και κρατάει πολύ :)
Super η ρίζα της ελιάς αρκεί να ειναι σε σχετικά στενές φέτες.
Γιατι για να την σκίσεις ειναι πολύ δυσκολο. Θέλει και τροπο και κόπο.
Εχω πικρή εμπειρία απο ρίζες απο το πέταλο του Μαλιακού -δέντρα που ξερίζωσαν για τον καινούργιο δρόμο..sex.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top