Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ο αλλος στη Μυτιληνη σε ασκηση παρμενιωνα ειχε βαλει το G3 στη πλατη πανω στο παπι και πηγαινε να τα'ι'σει τα ζωντανα και του λενε οι αστυνομικοι, τι κανεις που πας με το οπλο, και τους λεει αφου το εχω χρεωθει και το πηρα μαζι μου για να μη μου το παρουν.....
 
Last edited:
Ενδιαφέρον elshrin!

Εγώ γενικά στα έργα παρατηρώ ότι κάποτε ήταν όλα περίστροφα, μετά έγιναν σχεδόν όλα 1911 και τώρα είναι σχεδόν όλα Glock.
Από τον "φονιά"(κινεζική,μπλοκμπαστερ)ταινία‼️‼️‼️οι πωλήσεις στα 45αρια πήραν τα πάνω,ιδίως στα να'ι'ντινιλεβεν‼️
 
Ο διάλογος είναι πραγματικός με φίλο μου/ συνάδελφο όχι τόσο φανατικό αρσενικό και άσχετο με το κυνήγι. Γνωρίζει βέβαια ότι είμαι κάτοχος benelli. Ληφθεί υπόψη ότι σε γκάλοπ για επιλογή συντρόφου με 3 ανταγωνιστές βγήκα τελευταίος.
 

Attachments

  • IMG_20220724_151045.jpg
    IMG_20220724_151045.jpg
    269,3 KB · Προβολές: 92
  • IMG_20220724_150730.jpg
    IMG_20220724_150730.jpg
    234,4 KB · Προβολές: 92
Ο διάλογος είναι πραγματικός με φίλο μου/ συνάδελφο όχι τόσο φανατικό αρσενικό και άσχετο με το κυνήγι. Γνωρίζει βέβαια ότι είμαι κάτοχος benelli. Ληφθεί υπόψη ότι σε γκάλοπ για επιλογή συντρόφου με 3 ανταγωνιστές βγήκα τελευταίος.
Ρε τον πούφτη !!!
 
Ο διάλογος είναι πραγματικός με φίλο μου/ συνάδελφο όχι τόσο φανατικό αρσενικό και άσχετο με το κυνήγι. Γνωρίζει βέβαια ότι είμαι κάτοχος benelli. Ληφθεί υπόψη ότι σε γκάλοπ για επιλογή συντρόφου με 3 ανταγωνιστές βγήκα τελευταίος.
Γούστα που βγάζετε...
 
Έγινε και χαρούμενος διάλογος με το θέμα με τον Ντίκινσον αλλά δεν είναι για το παρόν φόρουμ.
Την επόμενη φορά αυτό το κωλοπαιδο θέλει 50 καπνογόνα ταυτόχρονα και όλα στην σκηνή.Να.μην ξαναπατήσει η πουσταρα εδώ!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top