Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αυτή είναι αντιπολίτευση ΣΥΡΙΖΑ η και ΠΑΣΟΚ οποίος την θεωρεί σοβαρή ας πράξει όπως νομίζει.

Παναγιωτη μου καλα λεει ο Αλεξ37.....Καλυτερα μην αρχισουμε πολιτικες συζητησεις,,,,,
Ας κανει ο καθε ενας οτι νομιζει....και ας ριξει την ψηφο του εκει που πιστευει οτι θα πιασει τοπο φιλε !!!
 
Last edited:
Παναγιωτη μου καλα λεει ο Αλεξ37.....Καλυτερα μην αρχισουμε πολιτικες συζητησεις,,,,,
Ας κανει ο καθε ενας ας κανει οτι νομιζει....και ας ριξει την ψηφο του εκει που πιστευει οτι θα πιασει τοπο φιλε !!!
Με συγχωρείς Νίκο αλλά όταν βλέπω να μπαίνουν όλο βρισιδια και από μια πλευρά συγκεκριμένα δεν τα θεωρώ αστεία ,το κόβω και τέλος.
 
Με συγχωρείς Νίκο αλλά όταν βλέπω να μπαίνουν όλο βρισιδια και από μια πλευρά συγκεκριμένα δεν τα θεωρώ αστεία ,το κόβω και τέλος.

Να σου πω κατι και να το σταματησουμε εδω φιλε !!
Δεν χρειαζετετε να με πει μαλάκα καποιος για να καταλαβω οτι με εβρισε....Οταν υποτιμα την νοημοσυνη μου
παρουσιαζοντας μου το ασπρο μαυρο.... για μενα το ιδιο ειναι...!!!
Οταν μου λεει ..ολα καλα πανε....και μενα δεν μου φτανει η συνταξη μου να ζησω...και με εχει κανει ζητιανο
με τα επιδοματα του....για μενα αυτο ειναι βρισιά...και χειροτερη απο το μαλάκα !!
Και σταματω εδω....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top