Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Aυτο που λες, ειναι τελειως λαθος, δεν εχει καμια σχεση με την Ελλαδα και ακομα και οι δικοι του λενε την πραγματικη καταγωγη τους.Τα ΜΜΕ μας ζαλισαν τα @ρχιδι@ ο Αντετοκουμπο ο Ελληνας, τον λογο ελπιζω να τον καταλαβαινεις......Δεν ειπε κανεις οτι ειναι κακος ανθρωπος ή οτι δεν ειναι καλος μπασκετμπολιστας, ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
Σταμάτα εκτιθεσαι....
 
Έδωσε κάμποσα χιλιάρικα όμως όταν κάηκε το μάτι...
Κριμα που δεν κλωτσαω την μπαλα οπως ο Μεσσι,ή δεν την καρφωνω οπως ο Αντετοκουμπου,για να εχω να δωσω καμποσα χιλιαρικα ή και εκατομμυρια αν θες στη χωρα μου...
Δεν ειναι πιο Ελληνας απο τους υπολοιπους επειδη εχει την οικονομικη δυνατοτητα να κανει πραγματα...

Αν μας ελεγες οτι ειναι περισσοτερο Ελληνας λογω μιας ενδεχομενης μορφωσης και αγαπης για την ελληνικη ιστορια και τα γραμματα,να πω ναι,το δεχομαι και το συζητω...
Ειδικα οταν υπαρχουν "Ελληνες" που αποδεδειγμενα δεν εχουν ιδεα τι γιορταζουμε την 28/10 ή την 25/3....
 
Κριμα που δεν κλωτσαω την μπαλα οπως ο Μεσσι,ή δεν την καρφωνω οπως ο Αντετοκουμπου,για να εχω να δωσω καμποσα χιλιαρικα ή και εκατομμυρια αν θες στη χωρα μου...
Δεν ειναι πιο Ελληνας απο τους υπολοιπους επειδη εχει την οικονομικη δυνατοτητα να κανει πραγματα...

Αν μας ελεγες οτι ειναι περισσοτερο Ελληνας λογω μιας ενδεχομενης μορφωσης και αγαπης για την ελληνικη ιστορια και τα γραμματα,να πω ναι,το δεχομαι και το συζητω...
Ειδικα οταν υπαρχουν "Ελληνες" που αποδεδειγμενα δεν εχουν ιδεα τι γιορταζουμε την 28/10 ή την 25/3....
Αυτός όμως ξέρει...
 
Γιούβαλ Χαράρι: «Έρχονται τροποποιημένα ανθρώπινα όντα που θα έχουν ασύλληπτα βελτιωμένες νοητικές και σωματικές ικανότητες»
Τρομακτικές αποκαλύψεις-προβλέψεις από τον δημιουργό και υποστηρικτή της «Μεγάλης Επανεκκίνησης»


Τι τρομακτικές ρε Γιώργο ? Σιγά το κακό που θα μας κάνουν ...
Εγώ θα αγοράσω μια Μόνικα στα νιάτα της.
Να .sex hard.και να πάει ο φούτσος σου στον παράδεισο. .yel.
 
Γιούβαλ Χαράρι: «Έρχονται τροποποιημένα ανθρώπινα όντα που θα έχουν ασύλληπτα βελτιωμένες νοητικές και σωματικές ικανότητες»
Τρομακτικές αποκαλύψεις-προβλέψεις από τον δημιουργό και υποστηρικτή της «Μεγάλης Επανεκκίνησης»


Τι τρομακτικές ρε Γιώργο ? Σιγά το κακό που θα μας κάνουν ...
Εγώ θα αγοράσω μια Μόνικα στα νιάτα της.
Να .sex hard.και να πάει ο φούτσος σου στον παράδεισο. .yel.
Ελπίζω μέχρι τότε να έχω πάρει το εφάπαξ και να μπορέσω να αναβαθμίσω το κάτω κεφάλι.😁
 
Γιούβαλ Χαράρι: «Έρχονται τροποποιημένα ανθρώπινα όντα που θα έχουν ασύλληπτα βελτιωμένες νοητικές και σωματικές ικανότητες»
Τρομακτικές αποκαλύψεις-προβλέψεις από τον δημιουργό και υποστηρικτή της «Μεγάλης Επανεκκίνησης»


Τι τρομακτικές ρε Γιώργο ? Σιγά το κακό που θα μας κάνουν ...
Εγώ θα αγοράσω μια Μόνικα στα νιάτα της.
Να .sex hard.και να πάει ο φούτσος σου στον παράδεισο. .yel.
Πρόσεξε μην πάρεις το μοντέλο Μόνικα πουροκοφτης..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top