Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλα, αμα δεν την ηξερες απο την τηλεοραση και δεν εχει φως στο δρομο θα σου 'λεγα αν θα λακισεις ή οχι....

Στην ηλικία μου ... όλες ξερολούκουμο φαίνονται!!!
Δεν μπορω να σε βοηθησω, δεν εχω κανεναν που να τη γνωριζει να σου κανω κονε αμα την κανεις κεφι......
 
Φανταρος απο το χωριο μου πριν πολλα χρονια, πηρε μεταθεση καπου στη Λαρισα, το βραδυ σκοπια στον ορχο, ακουει ντον απο ενα βαρελι παει προσεχτικα προς τα'κει να δει, ντον απο πισω του, μενει καγκελο για καμποση ωρα (ωχ μας την πεσανε, λεει απο μεσα του), ντον μετα απο λιγο παραδιπλα απο αλλο βαρελι, μεχρι να καταλαβει οτι ηταν τα βαρελια που ολη τη μερα τα βαραγε ο ηλιος και το βραδυ που κρυωναν και λογω διαστολης συστολης κανανε αυτο το ντον, τα ειχε δει ολα!!!
 
Έχει σοβαρό μερεμέτι....που μάλλον εξελίσσεται σε κατασκευή κανονική...

Έχω καιρό να πάω σε μπατσελορ...κάνουν ακόμα ξέρει κανείς κάτι....my man.
Αν μου χαρισετε κατι φυσιγγια που αποκτησατε προσφατα,σας παω στο "πισω δωματιο-σαλονι" ενος barbershop "βιτρινα"....

Alternative,team,mask swinging party:cool:.....

If you know what i meanhippo
 
Τωρ
Αν μου χαρισετε κατι φυσιγγια που αποκτησατε προσφατα,σας παω στο "πισω δωματιο-σαλονι" ενος barbershop "βιτρινα"....

Alternative mask swinging party:cool:.....

If you know what i meanhippo
Εσύ είσαι τώρα η ο άλλος....

Τα φυσίγγια τώρα έχουν γράψει τώρα και το όνομα τις κάθε φάσσας που ανήκουν....γιατί εγώ δεν τις λέω καριολες....αλλά βασιλικουλα, Αργυρούλα, πεταχτουλα, πονηρουλα...:)
 
Τωρ

Εσύ είσαι τώρα η ο άλλος....

Τα φυσίγγια τώρα έχουν γράψει τώρα και το όνομα τις κάθε φάσσας που ανήκουν....γιατί εγώ δεν τις λέω καριολες....αλλά βασιλικουλα, Αργυρούλα, πεταχτουλα, πονηρουλα...:)
Γιαννάρα δεν πήγα πάσο για να καταλήξουν τα φυσίγγια στον χάπα....Αν ήταν τα έριχνα την πρωτοχρονιά! 😂
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top