Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τον μαλάκα οποιος το σκέφτηκε...
Ξέχασε το ψάρεμα χαχα.....

τα καρούλια να σέρνουν στο τσιμέντο και
τα φρένα του μηχανισμού να τσιρίζουν....

Καλά δεν λεω ρε Alex????????????
Για να συμπληρωθεί ωραία η εξάδα θα προσθέσω τον ήχο απ' το ψήσιμο των κοψιδιωνbbq2.exciting.
 
Τον μαλάκα οποιος το σκέφτηκε...
Ξέχασε το ψάρεμα χαχα.....

τα καρούλια να σέρνουν στο τσιμέντο και
τα φρένα του μηχανισμού να τσιρίζουν....

Καλά δεν λεω ρε Alex????????????
Καλά τα λες Τάσο!...αλλά και έτσι super είναι!.sarcastic.
 
Και σκεψου κ εκεινες τις στιγμες που σέρνουν κ τα δυο ταυτόχρονα η έχεις την πετονια του ενός στο χέρι κ σέρνει κ το άλλο.... .pray to God..pray to God.
Σαν να πετάς πέτρα στα ντουσκα και να πετάγονται τσιτσιδες.
 
Last edited:
Απο το 05:07 κ μετα.........
Και εμείς μπορεί να προσεχουμε, ο αλλος που ακουει τουφεκιές γυρω του δεν νιώθει ασφάλεια......
Είχε κ τα πρόβατα εκεί.................

Εξαρτάται και από το πώς θα μιλήσει ο άλλος. Αν μου πει ας πούμε ότι ρε φίλε τρομάζουν τα ζώα και αν μπορείς μην ντουφεκάς εδώ, θα το κάνω αμέσως. Αν μιλήσει όπως αυτός στο βίντεο θα πάρει τα φρύδια μου.
 
Ο ίδιος Γάλλος που είχε φτιάξει το υπέροχο video WHY (I am a hunter) που είχαμε βάλει και παλιότερα
Έφτιαξε άλλο ένα πολύ ωραίο βίντεο για την πρόκληση και την ομορφιά του κυνηγιού σε διαφορετικό τοπο από τη χώρας σου
 
Ο ίδιος Γάλλος που είχε φτιάξει το υπέροχο video WHY (I am a hunter) που είχαμε βάλει και παλιότερα
Έφτιαξε άλλο ένα πολύ ωραίο βίντεο για την πρόκληση και την ομορφιά του κυνηγιού σε διαφορετικό τοπο από τη χώρας σου
ονειρααα απατηλα για εμας εδω φιλε μου τσακαλεεεε,,παντως μας εδωσες μια ωραια γευση επανω στο κυνηγι που κανουνε εξω σεβαζμως στο θυραμα και τααα τουφεκιαα που κρατανε στα χεριατουςςςςςς ισως σε καπιες δεκαετιεςςςςςς να τους φτασουμεεεεεεεεε;)
 
Ο ίδιος Γάλλος που είχε φτιάξει το υπέροχο video WHY (I am a hunter) που είχαμε βάλει και παλιότερα
Έφτιαξε άλλο ένα πολύ ωραίο βίντεο για την πρόκληση και την ομορφιά του κυνηγιού σε διαφορετικό τοπο από τη χώρας σου
2 φρασεις που είπε και αξίζουν:

"Η μαγεία στο ψάρεμα και στο κυνήγι έγκειται στο ότι τίποτα δεν είναι γραμμένο και δεδομένο από πριν"

"Το κυνήγι δεν είναι ένα παιχνίδι, κανένας δεν κερδίζει, απλά συμμετέχεις για να δημιουργήσεις υπέροχες αναμνήσεις"
 
Και σκεψου κ εκεινες τις στιγμες που σέρνουν κ τα δυο ταυτόχρονα η έχεις την πετονια του ενός στο χέρι κ σέρνει κ το άλλο.... .pray to God..pray to God.
Φαντάσου να έχεις 3 η 4 η αλλά τόσα στη σειρά...
Εδώ προσωπικά πια 2 (δυο) αγκιστρωτά εργαλεία max. και ότι πάρω...

Υ.Γ1:"Γρυλάκι" πάνω , και... άστα να ψαρεύουν....sarcastic.

Υ.Γ2: Με δυο (2) έχω πάρει και τα περισσότερα και τα "καλύτερα" μου!;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top