Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αρα μαζι με την ντιανα- μαλληνη η οτι αλλο βαζεις εχεις ενα μονοβολο 34-35 γρ αρα και πολυ περισοτερες πιεσεις απο αυτες που δεινει ο γκαλαντι στο σαιτ του
Ε ναι!Aν εξαιρέσεις την έμφραξη του couvete,σαφώς έχω ένα πιο βαρύ συνολο.Δε θέλω να πάρω cip.
 
Ε ναι!Aν εξαιρέσεις την έμφραξη του couvete,σαφώς έχω ένα πιο βαρύ συνολο.Δε θέλω να πάρω cip.
Εγω θα πρωτημουσα μια πιο προοδευτικη πυριτηδα mg2 ας πουμε η θα μειωνα λιγο την δοση η αν εχεις καμια m92s - Α0-ssb150 κτλ
 
Εγω θα πρωτημουσα μια πιο προοδευτικη πυριτηδα mg2 ας πουμε η θα μειωνα λιγο την δοση η αν εχεις καμια m92s - Α0-ssb150 κτλ
Δημήτρη με την mg2 πόσο μπορείς να την πας με το lyman σε 70αρι κάλυκα και ποιο κλείσιμο είναι προτιμότερο ρελι η αστέρι????????
 
Εγω θα πρωτημουσα μια πιο προοδευτικη πυριτηδα mg2 ας πουμε η θα μειωνα λιγο την δοση η αν εχεις καμια m92s - Α0-ssb150 κτλ
Όλο το σύνολο είναι στα 36.5γρ.Σκεψου ότι γεμίζει 2,10*38(χωρίς το βάρος της βυσματωσης).Δεν έχεις άδικο πάντως.Δυστυχως,μου έχει τελειώσει και mg και η m92..
 
Όλο το σύνολο είναι στα 36.5γρ.Σκεψου ότι γεμίζει 2,10*38(χωρίς το βάρος της βυσματωσης).Δεν έχεις άδικο πάντως.Δυστυχως,μου έχει τελειώσει και mg και η m92..
Παρη δε μου τα λες καλα !! Ποιος γεμιζει με 2,10χ 38 ; Η μβ36 ;
 
Η granular που έχω μου αφήνει υπολείμματα στην κανη ......... Είναι φυσιολογικό????? Ρωτάω γιατί στον παρελθόν δεν την έχω δουλέψει....... Μειώνονται αισθητά όταν την γεμίζω πάνω από 32 γραμμάρια η όταν την κλείνω σε κάλυκα 12/67.........
Την έχω δοκιμάσει με καψουλια 688,686,cx 2000....... Δεν δοκίμασα ακόμη 616

Αφήνει πολλά κατάλοιπα και με 616.....Το παλαιότερο λοτ,αφήνει κάποια κατάλοιπα αλλά όχι αυτό το κακό που παρουσιάζει το Νέο.Παντος στο χαρτί και στον ταχογραφο από όσο βλέπω από τις δοκιμές σας πάει καλά.Στο κυνήγι φίλος που την δοκίμασε στην τσίχλα στο 1.45Χ30 δεν του άρεσε και τόσο...Μιλαω για το νέο λοτ... με το παλιό και στο ίδιο setup κατενθουσιασμενος όπως και εγώ.

Kαταλοιπα δεν ειχα ,,,,ουτε και εχω...και στο παλιο ΛΟΤ 16458 και στο νεο 19721.
Με δυο καψουλια την δουλευω παντα ,,,,στις μισοταπες UEE και σε ολα τα υπολοιπα CX2000....
Δεν κλεινω σε 67,4 Κλεινω μονο 68,5 -56,5 - 57 και 57,3. και σε ρελι 65,4 - 60 με τζαμακι...
Διαφορες προς το παρων...μονο στην ογκομετρια εχει...νεο με παλιο λοτ...
Παραγγειλα ενα κιλο....δεν ξερω ποιο λοτ θα ειναι....Οταν ερθει και το δοκιμασω θα σας πω.
 
2.05 είναι το f104 2.10 άλλης βιοτεχνιας και γενικότερα γέμιζε έτσι για τον εβρο.Εννοειται για αντίξοες συνθήκες.
Το f104 οσες φορες εχω σφαξει ειναι 2χ38 με 686 καψουλι ειναι ηδη φορτωμενη !! Τωρα αν πας σε 76αρη καλυκα πας αλλου! το 2,05χ36 εχει 900+ μπαρ μετρημενο απο ιδιογωμοτη σε κανονακι !! Και νωμιζω ηταν και σε 76 αρη καληκα με ντιανα κουβετ και μπαφερ !!
 
Kαταλοιπα δεν ειχα ,,,,ουτε και εχω...και στο παλιο ΛΟΤ 16458 και στο νεο 19721.
Με δυο καψουλια την δουλευω παντα ,,,,στις μισοταπες UEE και σε ολα τα υπολοιπα CX2000....
Δεν κλεινω σε 67,4 Κλεινω μονο 68,5 -56,5 - 57 και 57,3. και σε ρελι 65,4 - 60 με τζαμακι...
Διαφορες προς το παρων...μονο στην ογκομετρια εχει...νεο με παλιο λοτ...
Παραγγειλα ενα κιλο....δεν ξερω ποιο λοτ θα ειναι....Οταν ερθει και το δοκιμασω θα σας πω.
Με 2000 και Ηλιόπουλο στα 57,00 1,55x32 και εκεί είχα λίγα κατάλοιπα..... Λίγα ,αλλά είχα........ Στα 28,29,30 31 γραμμάρια πολλά...... Βελτίωση είχα στο 67,40-56,00 mm
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top