Βλητικές δοκιμές

Στο ταμπελάκι που γράφει στοιχεία παραγωγού η beretta έχει πάει δύο σκάγια ένα στην δύση και το άλλο στην ανατολή
Η maxus έχει βάλει περισσότερα οπότε είναι ξεκάθαρη νικήτρια
Εκεί δεν σημάδευες;
Εγώ στην maxus βλέπω κενά στο κέντρο.
Έχει περιφερειακή υπεροχή. 🤣

Beretta for ever.
 
Στο ταμπελάκι που γράφει στοιχεία παραγωγού η beretta έχει πάει δύο σκάγια ένα στην δύση και το άλλο στην ανατολή
Η maxus έχει βάλει περισσότερα οπότε είναι ξεκάθαρη νικήτρια
Εκεί δεν σημάδευες;




Ο φιλος Μπιλ με έμαθε να μετράω κόκκινο τρυπήσε μπλε εκανε σημάδι μια μικρή διαφορά 10 σκάγια έχει 😁😁😁
Ο ξάδερφος έριχνε.
 
Αφού τα μαμά τσοκ σε σχέση με τον αυλό έχουν αρκετή απόκλιση από ότι λένε όσοι τα έχουν μετρήσει
Παλι τα ίδια πάλι να δικαιολογείσουμε την ψ@λη της BERETTA πάλι κάτι φταίει και μπενελλι να ήταν πάλι γλέντι θα έκανε η BERETTA
 
Αφού τα μαμά τσοκ σε σχέση με τον αυλό έχουν αρκετή απόκλιση από ότι λένε όσοι τα έχουν μετρήσει
Ανεξάρτητα από αυτό....έχουν το δικό τους αποτύπωμα‼️σπασμένο κέντρο κ απλωτη...τουφεκιά‼️
Εγώ στις αρχές ζήλευα την τουφεκιά της μπενε κ αυτή ....της Μπράου‼️
 
Παλι τα ίδια πάλι να δικαιολογείσουμε την ψ@λη της BERETTA πάλι κάτι φταίει και μπενελλι να ήταν πάλι γλέντι θα έκανε η BERETTA
Με browning θα τις έπαιρνα και τις τρείς μονοντουφεκιά
Με beretta θα πέρναγε ανάμεσα,άλλαξε όπλο να δείς άσπρη μέρα topic. Screenshot_20230820-210138_Photos.jpg
 
Με browning θα τις έπαιρνα και τις τρείς μονοντουφεκιά
Με beretta θα πέρναγε ανάμεσα,άλλαξε όπλο να δείς άσπρη μέρα View attachment 77406
Θα επερνες και το σκυλί 😅😅😅
Δεν έχω θεμα ας μου κάτσει ετσι φάση και κάνω 3/3 😉😉😉 το τελευταίο που με απασχολεί είναι η ντουφεκια 😁😁😁
 
Του κοντού του κώνου του φταίνε οι μακρύτεροι .yel.
Ακριβώς !!!
Όσοι τον έχουν 2"=5cm ζηλεύουν αυτούς που τον έχουν 48cm αλλά δεν τον μακραίνουν άλλο γιατί λένε ότι μετά τα 5cm δεν κάνει και πολύ μεγάλη διαφορά. 🤭 😂😜
Αντίφαση ;;;
 
Εμείς τώρα με τον 1,5 βλέπουμε ίδια απόδοση με τον 2,5 οπότε λέμε γιατί να δώσουμε χρήματα σε γιατρούς για την επιμήκυνση του οργάνου μας κατά 1 ψωροcm αφού .sex hard.καλά και έτσι ;
.sarcastic.
Τα πάντα εξηγούνται με την λογική.
 
Εμείς τώρα με τον 1,5 βλέπουμε ίδια απόδοση με τον 2,5 οπότε λέμε γιατί να δώσουμε χρήματα σε γιατρούς για την επιμήκυνση του οργάνου μας κατά 1 ψωροcm αφού .sex hard.καλά και έτσι ;
.sarcastic.
Τα πάντα εξηγούνται με την λογική.
🤏ben👉elli🤌
 
Εμείς τώρα με τον 1,5 βλέπουμε ίδια απόδοση με τον 2,5 οπότε λέμε γιατί να δώσουμε χρήματα σε γιατρούς για την επιμήκυνση του οργάνου μας κατά 1 ψωροcm αφού .sex hard.καλά και έτσι ;
.sarcastic.
Τα πάντα εξηγούνται με την λογική.
Κιμείς μη την μσι ιντσα τα ίδια γλεπουμει
 
Ακριβώς !!!
Όσοι τον έχουν 2"=5cm ζηλεύουν αυτούς που τον έχουν 48cm αλλά δεν τον μακραίνουν άλλο γιατί λένε ότι μετά τα 5cm δεν κάνει και πολύ μεγάλη διαφορά. 🤭 😂😜
Αντίφαση ;;;
Εγώ πάω για 1,5 και 18,2 τώρα, και τσοκ κλασσικά 1-3
Στροφή στην παράδοση και ότι γίνει έγινε
Θηράματα και σκυλιά εάν υπάρχουν σίδερα βρίσκονται να κάνουν την δουλειά....... topic.
 
Εγώ πάω για 1,5 και 18,2 τώρα, και τσοκ κλασσικά 1-3
Στροφή στην παράδοση και ότι γίνει έγινε
Θηράματα και σκυλιά εάν υπάρχουν σίδερα βρίσκονται να κάνουν την δουλειά....... topic.
Με εναν καλό σκύλο ικανό να κάνει τη διαφορά, κυνηγάμε ανετα σχεδόν τα πάντα κ με μονοκαννο καλ 20
 
Κ μιας κ είπα για καλ 20, η benelli crio cal 20 ειναι το μοναδικο οπλο της φιρμας που με αφησε αφωνο.
Τουφεκιες φαρμακι. Καταβολες σε αποστασεις τέτοιες που απορείς πως ειναι δυνατον με μολις 25 γρ σκαγια να κανεις τετοια σκοτωματα.
Πολυ καλο βλητικα.
 
Back
Top