Βλητικές δοκιμές

Ναβάρο #8 Benelli M2 LM
Ναβαρο το 30αρι υποθετω καλο φυσιγγιο το γουσταρω και εγω...αλλα τσοκ light modified εννοεις το 4* το μαμισιο?...για στησε αυτο το φυσιγγι με αυτο το τσοκ στα 62 μετρα...θα βρεις κανα σκαγιο στον πινακα....?
 
Ναβαρο το 30αρι υποθετω καλο φυσιγγιο το γουσταρω και εγω...αλλα τσοκ light modified εννοεις το 4* το μαμισιο?...για στησε αυτο το φυσιγγι με αυτο το τσοκ στα 62 μετρα...θα βρεις κανα σκαγιο στον πινακα....?
Τραβηξε απο 21 και του εβγαλε φυλλο 0 ο Μπιλ. τοσο τυχη ητανε
 
Ναβαρο το 30αρι υποθετω καλο φυσιγγιο το γουσταρω και εγω...αλλα τσοκ light modified εννοεις το 4* το μαμισιο?...για στησε αυτο το φυσιγγι με αυτο το τσοκ στα 62 μετρα...θα βρεις κανα σκαγιο στον πινακα....?
Θα βρω ρε ... .yel.
3,5* είναι θεωρητικά προς τα 3* αλλά σκορποσκαγιάζει, γι αυτό το βάζω 🤣
 
View attachment 78248

Αλλά αυτό το 453 δεν είναι πολύ σίγουρο.
Αν είναι σωστό είναι πολύ καλή.
Οι άλλες με τα αλλα φυσίγγια δεν είναι τόσο καλές θα στις μαρκάρω το σκ να τις φτιάξεις αν μπορείς. Μόνο και με το μάτι φάνηκε καλή αυτή.
 
Οι άλλες με τα αλλα φυσίγγια δεν είναι τόσο καλές θα στις μαρκάρω το σκ να τις φτιάξεις αν μπορείς. Μόνο και με το μάτι φάνηκε καλή αυτή.
Έχω πάρει το κολάι τώρα ... μαρκάρησε τα σκάγια και θα στις φτιάξω.
 
Έχω πάρει το κολάι τώρα ... μαρκάρησε τα σκάγια και θα στις φτιάξω.
Ευχαριστώ πολύ! Θα τις ειχα φτιάξει, αλλά δουλεύω πρωί απόγευμα και όταν σχολάω καμμια φορά νωρίς τρέχω για αγορές καρότσια μπεμπε κλπ!
 
Back
Top