Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδιά ! Είχα χάσει την πιστωτική κάρτα στο χωράφι και είχα φάει τον τόπο δέκα μέρες να την βρω ώσπου έπεσα πάνω της σήμερα , ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Φίλιππο που μου είπε πρώτος καλημέρα το πρωί !
Αφου την βρήκες μετά από δέκα μέρες είναι επιτυχία...

Μια χρονιά ήταν δυο άτομα κ καθάριζαν ελιές, μόλις τελείωσαν λέει ο ένας στον άλλον για παρε με τηλ γιατι κάπου μου έπεσε... Απενεργοποιημενο.......
Έψαξε από εδω, έψαξε από εκεί, κανένα αποτέλεσμα....
Την άλλη μέρα βρήκε τα απομεινάρια του στην φωτιά που ειχαν ανάψει για τα κλαδιά.... Χαχαχα
 
Καλησπέρα παιδιά ! Είχα χάσει την πιστωτική κάρτα στο χωράφι και είχα φάει τον τόπο δέκα μέρες να την βρω ώσπου έπεσα πάνω της σήμερα , ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Φίλιππο που μου είπε πρώτος καλημέρα το πρωί !
Σ'ευχαριστω πολυ Σπυρο. Ευχομαι ολα να σου ερχονται δεξια παντα. Μεγαλο πραγμα οτι βρηκες την καρτα μετα απο δεκα μερες. Φανταζομαι χαρα και ανακουφιση μολις την αντικρισες?
Την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια.
 
Αφου την βρήκες μετά από δέκα μέρες είναι επιτυχία...

Μια χρονιά ήταν δυο άτομα κ καθάριζαν ελιές, μόλις τελείωσαν λέει ο ένας στον άλλον για παρε με τηλ γιατι κάπου μου έπεσε... Απενεργοποιημενο.......
Έψαξε από εδω, έψαξε από εκεί, κανένα αποτέλεσμα....
Την άλλη μέρα βρήκε τα απομεινάρια του στην φωτιά που ειχαν ανάψει για τα κλαδιά.... Χαχαχα
Πέρσι είχα χάσει το κινητό στο κυνήγι για μπεκάτσες
Ευτυχώς έτυχε να έχει σήμα εκεί που έπεσε και το βρήκα γιατί εκεί δεν πιάνει παντού
Και δεν είχα και πολύ χρόνο για ψάξιμο γιατί έπρεπε να φύγω οπωσδήποτε για δουλειά,πήραν φωτιά τα πόδια μου ούτε καπρί δεν πάει έτσι μέσα στον λόγγο όπως πήγαινα εγώ μέχρι να το βρώ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top