Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μπάχαλο....Χθες βολές με το μ4, 5 στα 5!!
Σήμερα εθελοντική αιμοδοσία και ξεκούραση μιας και βρήκα λίγο χρόνο.
Και μπάχαλο θα είναι, κ τρέξιμο θα έχει...
Αλλά μέχρι να μπεις θα απολυθείς....
Περνάνε γρήγορα οι μέρες.....
 
Περπατώ στο δάσος και άκου φίδια
λες να απολύομαι?Μπααα...@ρχι.....
Που το θυμηθηκες ρε....

Περπατώ στο δάσος κ ακουω Πεγκυ Ζήνα
λες να απολυομαι τον άλλο μήνα?

Περπατώ στο δάσος κ ακουω γρούτσου-γρούτσου, λες να απολυομαι του Αγίου
Πουτ.. ου?

Περπατώ στο δάσος κ ακουω hip hop
λες να απολυομαι με τους εποπ?
 
Μπάχαλο....Χθες βολές με το μ4, 5 στα 5!!
Σήμερα εθελοντική αιμοδοσία και ξεκούραση μιας και βρήκα λίγο χρόνο.
Θυμάμαι την 1η βολή με το M4. Νόμιζα θα κλωτσάει και στην τελική το αεροβόλο μου είχε μεγαλύτερη ανάκρουση. Όταν έριξα με G3 και HK11 κατάλαβα ότι κρατάω όπλο και όχι νεροπίστολο. .sarcastic. Καλή δύναμη Χρηστάρα !!
 
Μπάχαλο....Χθες βολές με το μ4, 5 στα 5!!
Σήμερα εθελοντική αιμοδοσία και ξεκούραση μιας και βρήκα λίγο χρόνο.
Όπλα είναι αυτά ρε συ? Ούτε του πεθαμένου τα αρ.....τα αφρυδια δεν τρυπάνε.Φερε τον Ρώσο μέσα να γίνει της Κατσουλιέρας.
 
Όπλα είναι αυτά ρε συ? Ούτε του πεθαμένου τα αρ.....τα αφρυδια δεν τρυπάνε.Φερε τον Ρώσο μέσα να γίνει της Κατσουλιέρας.
Αν χρειαστούν παραπάνω δύναμη πυρός γυρνάει εδώ μέσα ένας χειριστής μυδράλιου .terror.
 
Και μπάχαλο θα είναι, κ τρέξιμο θα έχει...
Αλλά μέχρι να μπεις θα απολυθείς....
Περνάνε γρήγορα οι μέρες.....
Εγώ ξαναπήγαινα για πλάκα. Η πιο ανευθηνη περίοδος στην ζωή μου. 2 ώρες σκοπιά, κάτι παπαρες στρατοκαυλοι που από την γραψαρχιδινη είχαν αλλάξει χρώμα οι μοναδικές "δυσκολιες". Επίσης αν δεν κάνεις εκει μεσα κάτι δεν περνάει ο μαμημενος ο καιρός. Τι παρτέρια στην καινούργια ταξιαρχία στο Βαθύ της Σάμου έφτιαξα, τι κολωνακια επισημαντικα έβαψα και άλλα πολλά. Και ο χρόνος περνούσε ευκολότερα και οι τιμητικές έπεφταν βροχή!!!
 
Εγώ ξαναπήγαινα για πλάκα. Η πιο ανευθηνη περίοδος στην ζωή μου. 2 ώρες σκοπιά, κάτι παπαρες στρατοκαυλοι που από την γραψαρχιδινη είχαν αλλάξει χρώμα οι μοναδικές "δυσκολιες". Επίσης αν δεν κάνεις εκει μεσα κάτι δεν περνάει ο μαμημενος ο καιρός. Τι παρτέρια στην καινούργια ταξιαρχία στο Βαθύ της Σάμου έφτιαξα, τι κολωνακια επισημαντικα έβαψα και άλλα πολλά. Και ο χρόνος περνούσε ευκολότερα και οι τιμητικές έπεφταν βροχή!!!
Τις τσίχλες που πέρναγαν από πάνω και κορόιδευαν τις ξέχασες.
 
Που το θυμηθηκες ρε....

Περπατώ στο δάσος κ ακουω Πεγκυ Ζήνα
λες να απολυομαι τον άλλο μήνα?

Περπατώ στο δάσος κ ακουω γρούτσου-γρούτσου, λες να απολυομαι του Αγίου
Πουτ.. ου?

Περπατώ στο δάσος κ ακουω hip hop
λες να απολυομαι με τους εποπ?
Περπατάω στο δάσος και ακούω φωνές, 20 είναι πολλές????
 
Τις τσίχλες που πέρναγαν από πάνω και κορόιδευαν τις ξέχασες.
Σάμο είχα αλλά προβλήματα. Πέρδικες και φασσες και το πρώτο αγριογουρουνο που είχα δει στην ζωή μου. Που να ξέρω ο άμοιρος ότι σε 15 χρόνια θα είναι πιο πολλά και από τις γάτες γύρω από το χωριό μου!!!! Τσίχλες δεν είχε και πολλές. Θυμάμαι έναν ανθυπολοχαγο καραβανα που μου έλεγε ότι είχε πάει πολυ καλά την χρονιά που πέρασε χτυπώντας 150 τσίχλες. Ντράπηκα να του πω ότι υπήρχαν εβδομάδες που χτύπαγα τόσες....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top