Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μιτσο κακά τα ψέματα ο Ολυμπιακός είναι η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα .με προεδρο που ρίχνει χρήμα οι άλλοι απλός δεν μπορούν.. στο λέω εγώ που είμαι λαιτ Παναθηναϊκός.. απλά μου αρεση να σας πηραζω.... μακαρη να το Πάρει το κύπελλο ...και κάτι άλλο δεν βλέπω ελληνικό ποδόσφαιρο καθόλου :)
Η καζούρα φίλε Ηλία είναι ότι πιο ωραίο ανάμεσα στους οπαδούς διαφορετικών ομάδων. Είναι υγιές πράγμα. Μακάρι να έμεναν όλοι στο πείραγμα και στο αστείο. Αλλά δυστυχώς μέχρι και νεκρούς έχουμε στο βωμο ενός διεστραμμένου "οπαδικου κινηματος" όπως αρέσκονται μερικοί να το λένε.
 
Η καζούρα φίλε Ηλία είναι ότι πιο ωραίο ανάμεσα στους οπαδούς διαφορετικών ομάδων. Είναι υγιές πράγμα. Μακάρι να έμεναν όλοι στο πείραγμα και στο αστείο. Αλλά δυστυχώς μέχρι και νεκρούς έχουμε στο βωμο ενός διεστραμμένου "οπαδικου κινηματος" όπως αρέσκονται μερικοί να το λένε.
Ρε εδώ σε τοπικό πρωτάθλημα και παίζουν της παλουκες κάθε Σάββατο.....αυτό είναι αρρώστια . άσε που αν πας γήπεδο θα ακούσεις ότι βρισιά θες για αυτό δεν ξαναπατήσα ποτέ σηχαθηκα
 
Ρε εδώ σε τοπικό πρωτάθλημα και παίζουν της παλουκες κάθε Σάββατο.....αυτό είναι αρρώστια . άσε που αν πας γήπεδο θα ακούσεις ότι βρισιά θες για αυτό δεν ξαναπατήσα ποτέ σηχαθηκα
Eγώ έχω πάνω από 30 χρόνια να πάω με το αληταριό που συχνάζει στα γήπεδα....no.
 
Καλημερα παιδες.... .cofee.
Καλά εκεί στον κόμβο τι κάνατε ρε? Που είναι τα κορίτσια? Κάτι μαντραχαλη ήταν μέσα! Τι κάνετε ρε εκεί κάτω!
Άντε παραταμε κι εσυ μωρη μαγαρισιά, δε ξερω.....yel....που μου θελουν κ Ν.Ηλείας τα μούτρα σου.
Παρε τηλ. κ ρώτα τους μαντράχαλους.....χε χε χε....

20240414_145507.jpg20240414_145416.jpg
 
Όταν πήγε ο ΠΑΟΚ στους οκτώ πρειν 2/3 χρόνια φωνάζετε για το κυπελακι και ότι σημετεχουν δεύτερο τρίτες ομάδες τα θυμάστε κωστακι μου.my man.
Τελικα τι εισαι;;;
Παοκ ή ΠΑΟ;;;;

Όταν πήγε ο ΠΑΟΚ στους οκτώ πρειν 2/3 χρόνια
Γιατι φέτος, ποια ήταν η διαφορά;;;; .sarcastic.
Παλι ως του "8" πήγε.....

Υ.Γ. Φετος ομως, τον περίμενα κι αυτόν στους "4" διοτι εκανε αγωνα.
 
Δεν υπάρχει σωτηρία. Ειδωλολατρία στις θρησκείες ,ειδωλολατρεία και στη μπάλα.
Πλήθος κόσμου για να δει μια κούπα ! Έλεος ! Ουτε πίθηκοι να ήσασταν.
Και μετά μου λέτε ότι μας αξίζει μία καλύτερη μέρα.

https://www.sportal.gr/podosfairo/a...MxJitFzKZ68UaL74Xeo8dl-287d-2iawBIOuAE5ob482w
 
Καλημερα παιδες.... .cofee.

Άντε παραταμε κι εσυ μωρη μαγαρισιά, δε ξερω.....yel....που μου θελουν κ Ν.Ηλείας τα μούτρα σου.
Παρε τηλ. κ ρώτα τους μαντράχαλους.....χε χε χε....

View attachment 87850View attachment 87851
Πω πω και εκεί ψέματα λέτε ρε! Εκτός αν τους μαντραχαλους τα βαπτισατε κορίτσια εσείς.( μου βάλατε και ξύλινες καρέκλες από έξω το κάνατε ωραίο )
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top