Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολύ θα το ήθελα, αλλα άμα πλέον ξυπνάς στις 03.00 για να πας στη δουλεια, τοτε ειναι κομματακι δύσκολο αυτο που εννοείς....:p
Η μόνη εξαίρεση, θα'ναι ο τελικός του Conference...
Αντε ρε που είναι δύσκολο. Πέμπτο σερι δωδεκαωρο σήμερα και δεν μπορώ να περιμένω να αρχίσει. @PredatoZ πάμε δυνατά πουτσουλινακια και τα δύο!!!
 
Αντε ρε που είναι δύσκολο. Πέμπτο σερι δωδεκαωρο σήμερα και δεν μπορώ να περιμένω να αρχίσει. @PredatoZ πάμε δυνατά πουτσουλινακια και τα δύο!!!
Συμφωνώ μαζί σου και δύσκολο δεν ειναι, διοτι τα σερί μερόνυχτα ακομη τα εχω ψωμοτυρί....ΑΛΛΑ πλέον, με τη νεα μου εργασία, κρατώ τιμόνι απο τις 04:30 το πρωι, οποτε, κάπου πρεπει να υπαρχει κ μέτρο.
 
Συμφωνώ μαζί σου και δύσκολο δεν ειναι, διοτι τα σερί μερόνυχτα ακομη τα εχω ψωμοτυρί....ΑΛΛΑ πλέον, με τη νεα μου εργασία, κρατώ τιμόνι απο τις 04:30 το πρωι, οποτε, κάπου πρεπει να υπαρχει κ μέτρο.
Δεν το είχα καταλάβει ότι άλλαξες δουλεία. Το τιμόνι θέλει προσοχή. Καλούς δρόμους εύχομαι. Τουλάχιστον αδειουλες στα μπασιματα θα έχουμε????
 
Δεν το είχα καταλάβει ότι άλλαξες δουλεία. Το τιμόνι θέλει προσοχή. Καλούς δρόμους εύχομαι. Τουλάχιστον αδειουλες στα μπασιματα θα έχουμε????
Να είσαι καλά πουτσούλα Μητσάκο!!
Σε ευχαριστώ!!
Θα δίξει...σιγουρα κατι θα παίξει...είδωμεν ως τοτε...
 
Να είσαι καλά πουτσούλα Μητσάκο!!
Σε ευχαριστώ!!
Θα δίξει...σιγουρα κατι θα παίξει...είδωμεν ως τοτε...
Αν δεν μπορείς να πάρεις άδεια τουλάχιστον 4-5 μέρες έστω και σπαστά από 15 Οκτωβρίου μέχρι 5 Νοεμβρίου, ε δεν αξίζει να δουλεύεις εκει😁
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top