Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ούτε για πλάκα. Να το κλεψουμε πάμε από την Ρεαλ. Η Φενερ χεστηκε. Τρεμαν τα χέρια τους. Πιο χάλια εμφάνιση ομάδας σε f4 δεν έχω ξαναδεί. Με τέτοιον looser στον πάγκο όμως και μέχρι εκεί που πήγε καλά ήταν.
 
Ούτε για πλάκα. Να το κλεψουμε πάμε από την Ρεαλ. Η Φενερ χεστηκε. Τρεμαν τα χέρια τους. Πιο χάλια εμφάνιση ομάδας σε f4 δεν έχω ξαναδεί. Με τέτοιον looser στον πάγκο όμως και μέχρι εκεί που πήγε καλά ήταν.
Προτιμώ να πιστέψω τον Χάρη.:p
 
Ούτε για πλάκα. Να το κλεψουμε πάμε από την Ρεαλ. Η Φενερ χεστηκε. Τρεμαν τα χέρια τους. Πιο χάλια εμφάνιση ομάδας σε f4 δεν έχω ξαναδεί. Με τέτοιον looser στον πάγκο όμως και μέχρι εκεί που πήγε καλά ήταν.
Όταν μια ομάδα σαν την Φενέρμπαχτσε έχει μέσο όρο σε κάθε ματς στους 80 πόντους και πάνω και μένει στους 57 τι να κάνει
 
Και ο Ολυμπιακός απόψε ειναι δυο επίπεδα κάτω. Ολο λάθη , αστοχία μεγάλη και ριμπάουντ τους τα περνουν οι Ισπανοί για πλάκα.
Δεν το έχει απόψε. Πρέπει να κάνει το τέλειο παιχνίδι για να κλέψει το ματς. Αμυντικά είναι μαύρο χάλι και μπροστά τρισάθλιο. Προβλέπω συντριβή. Μακάρι να πέσω έξω αλλά το ματς είναι λιοντάρια με χριστιανούς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top