Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
#$*&^()#@!&^*%$
Εσυ Σεπτέμβριο
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΧΑΡΗ, ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ!!!!! 💦💦💦
Εσυ έβγαλε ζεστα και βγάλανε το κεφαλι απο την τρύπα οι γκοουσταριτσες (σαύρες )
Όταν παίζεις 6 λεπτά μπάσκετ αυτά παθαίνεις
Για κάτι άλλο δε θέλω να δικαιολογηθώ
Ο ΠΑΟ κοιμήθηκε σήμερα
 
Εσυ Σεπτέμβριο

Εσυ έβγαλε ζεστα και βγάλανε το κεφαλι απο την τρύπα οι γκοουσταριτσες (σαύρες )
Όταν παίζεις 6 λεπτά μπάσκετ αυτά παθαίνεις
Για κάτι άλλο δε θέλω να δικαιολογηθώ
Ο ΠΑΟ κοιμήθηκε σήμερα
Χάρη μη στενοχωριέσαι. Τίποτε δεν τέλειωσε ακόμα.:D
 
Καλησπέρα φίλοι....θα αγοράσουμε μπαρούτι ορέ....η να πάρουμε σφεντόνες για τον αυγουστο .!!!...οι περισοτεροι πωλητες δεν εχουν ανεβαση τιμές φυσίγγιων....σε ένα live που παρακολούθησα στο κυνηγεσια κυνοφιλια ο κ Μηνάς ιορδανογλου αναφέρει ότι Η τιμές τις πυρίτιδα κ του μολύβδου είναι μόνο στην Ελλάδα ανεβασμένες ....
 
Καλησπέρα φίλοι....θα αγοράσουμε μπαρούτι ορέ....η να πάρουμε σφεντόνες για τον αυγουστο .!!!...οι περισοτεροι πωλητες δεν εχουν ανεβαση τιμές φυσίγγιων....σε ένα live που παρακολούθησα στο κυνηγεσια κυνοφιλια ο κ Μηνάς ιορδανογλου αναφέρει ότι Η τιμές τις πυρίτιδα κ του μολύβδου είναι μόνο στην Ελλάδα ανεβασμένες ....
Είναι επειδή μας στέλνουν πρώτες ύλες Α ποιότητας ενώ στις υπόλοιπες χώρες στέλνουν Β και Γ διαλογής.:D
 
Τώρα τα είδες ρε Χρήστο? Ακόμα εγώ όταν πήγαινα τα ίδια ήταν... Σκέψου, φέτος που είχα πρακτική και πέτυχα αυτό το κεφάλαιο, τι να τα πεις τώρα τα παιδάκια Α' δημοτικού?
Υ.γ. Καλό ξημέρωμα παίδες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top