Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα ολούθε.....
Καλημέρα κόσμε!!!
Προσοχή στους δρόμους,η ζέστη λωλαινει !!!
Πρωί πρωί,του άλλου του "πετάχτηκε μια πινακίδα" μπροστά στη μούρη του αυτοκινήτου !
Πως λέμε του πετάχτηκε μια ελιά στο δρόμο?
Τον αλλον σήμερα μεσα στην Πάτρα (Γούναρη) τον λυβάνισα καλά, γιατι με εκοψε στην ανηφόρα βγαίνοντας αυτός, απο STOP...ευτυχως δεν τούμπαρε τιποτα μέσα στο ψυγείο....
Χθες, τα ακουσε δια της νοηματικής, ενα "αιδιόΠανο" Βούλγαρος με Jeep, στην περιμετρική της Πατρας καθως ημουν σε νόμιμη προσπέραση κι αυτος ανεπτυξε ταχύτητα ×2 φορες στην προσπαθειά μου για προσπέραση σε αυτόν......είπα να τον σπρώξω με το 416 αλλα εφτασα στην έξοδο περιμετρικης εκεινη τη στιγμη κ το ανέβαλα τελικα...... .sarcastic.
 
Το σπίτι μου είναι στα 100 μέτρα από τον Πηνειό...Αν κανείς το λάθος και καθίσεις βεράντα σούρουπο χωρίς τα κατάλληλα (εργαλεία) θα μπεις μέσα σαν να έχεις ιλαρά....
Κατσε στη βεραντα, με στολη μελισσοκομου...
 
Καλημέρα ολούθε.....

Τον αλλον σήμερα μεσα στην Πάτρα (Γούναρη) τον λυβάνισα καλά, γιατι με εκοψε στην ανηφόρα βγαίνοντας αυτός, απο STOP...ευτυχως δεν τούμπαρε τιποτα μέσα στο ψυγείο....
Χθες, τα ακουσε δια της νοηματικής, ενα "αιδιόΠανο" Βούλγαρος με Jeep, στην περιμετρική της Πατρας καθως ημουν σε νόμιμη προσπέραση κι αυτος ανεπτυξε ταχύτητα ×2 φορες στην προσπαθειά μου για προσπέραση σε αυτόν......είπα να τον σπρώξω με το 416 αλλα εφτασα στην έξοδο περιμετρικης εκεινη τη στιγμη κ το ανέβαλα τελικα...... .sarcastic.
Να προσεχεις γιατι δεν ξερεις τι μπορει να εχει μεσα στο αμαξι του....
 
Καλημέρα ολούθε.....

Τον αλλον σήμερα μεσα στην Πάτρα (Γούναρη) τον λυβάνισα καλά, γιατι με εκοψε στην ανηφόρα βγαίνοντας αυτός, απο STOP...ευτυχως δεν τούμπαρε τιποτα μέσα στο ψυγείο....
Χθες, τα ακουσε δια της νοηματικής, ενα "αιδιόΠανο" Βούλγαρος με Jeep, στην περιμετρική της Πατρας καθως ημουν σε νόμιμη προσπέραση κι αυτος ανεπτυξε ταχύτητα ×2 φορες στην προσπαθειά μου για προσπέραση σε αυτόν......είπα να τον σπρώξω με το 416 αλλα εφτασα στην έξοδο περιμετρικης εκεινη τη στιγμη κ το ανέβαλα τελικα...... .sarcastic.
Είμαι όλη μέρα στο δρόμο αλλά με την δουλειά που κάνω δεν μπορώ να "εκφραστώ" όπως θέλξω στην κάθε μαλάκια του καθενός..Αυτά όλα έχουν σαν αποτέλεσμα να τα μαζεύω και όταν μου κάνουν μαλάκια και είμαι με το δικό μου αυτοκίνητο αυτός που θα την κάνει θα τα ακούσει για όλους...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top