Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να προσεχεις γιατι δεν ξερεις τι μπορει να εχει μεσα στο αμαξι του....
Συμφωνώ απόλυτα....
Είμαι όλη μέρα στο δρόμο αλλά με την δουλειά που κάνω δεν μπορώ να "εκφραστώ" όπως θέλξω στην κάθε μαλάκια του καθενός..Αυτά όλα έχουν σαν αποτέλεσμα να τα μαζεύω και όταν μου κάνουν μαλάκια και είμαι με το δικό μου αυτοκίνητο αυτός που θα την κάνει θα τα ακούσει για όλους...
Τα ιδια κ εγω Αντρεα....χρωστα χαρη, που το όχημά μου, εχει επιγραφες κ τηλ. απ'εξω της εταιρίας....χε χε χε....
 
Δεν έχω εγώ πρόβλημα με αυτά..Αυτά μου ανοίγουν δρόμο.. Οι μαλακές που κυκλοφορούν μου τον κλείνουν και εκεί αρχίζει το νευρικό σύστημα να αγριεύει... 😅
Εσυ να πας πίσω απο το περιπολικό τι στεναχωριέσαι
 
Δεν έχω εγώ πρόβλημα με αυτά..Αυτά μου ανοίγουν δρόμο.. Οι μαλακές που κυκλοφορούν μου τον κλείνουν και εκεί αρχίζει το νευρικό σύστημα να αγριεύει... 😅
Μιας κ το ανεφερες για ασθενοφορα πριν.....
Σημερα ξημερωματα κατα τις 05:10 ερχόταν πισω μου στο βαθος ενα ασθενοφορο με φαρους....οταν βλεπω κατι τετοιο με πειανει ανατρυχιλα....ευτυχως πριν με φτασει, εκανα στην ακρη με αλαρμ ρολαριστός σε διασταυρωση για να με περασει, καθως ειχε κ συρινες....ποιος ξερει τι μετεφερε κ γιατί.....ανατριχιαζω οταν τα βλεπω με φαρους κ συρινες κ να πηγαινουν ταχύτατα την πορεία τους...εκει, μεσα σε αυτά, κρεμονται ζωες η αληθεια ειναι...
 
Μιας κ το ανεφερες για ασθενοφορα πριν.....
Σημερα ξημερωματα κατα τις 05:10 ερχόταν πισω μου στο βαθος ενα ασθενοφορο με φαρους....οταν βλεπω κατι τετοιο με πειανει ανατρυχιλα....ευτυχως πριν με φτασει, εκανα στην ακρη με αλαρμ ρολαριστός σε διασταυρωση για να με περασει, καθως ειχε κ συρινες....ποιος ξερει τι μετεφερε κ γιατί.....ανατριχιαζω οταν τα βλεπω με φαρους κ συρινες κ να πηγαινουν ταχύτατα την πορεία τους...εκει, μεσα σε αυτά, κρεμονται ζωες η αληθεια ειναι...
Αυτό που έκανες πίστεψε με εδώ στην Ελλάδα δεν το κάνουν πολλοί...Άσε που κάποιοι αν έχει κίνηση κολλάνε και από πίσω να πάνε πιο γρήγορα,,.Ξέρεις τι είναι να έχεις τις σειρήνες να τσιρίζουν και ο άλλος μπροστά να βγάζει αλάρμ να παρκάρει και να σου λέει κιόλας εγώ θέλω να παρκάρω........
 
Να προσεχεις γιατι δεν ξερεις τι μπορει να εχει μεσα στο αμαξι του....
Απίστευτο θα φανεί αλλά ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό το έπαθα πριν χρόνια εγώ από ένα καθίκι-επαγγελματία οδηγό του ΚΤΕΛ με λεωφορείο προς Αθήνα στην εθνική οδό!! o_O :mad:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top