Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Συνεργείο ανοίγουμε για πλακα
Άμα σου λένε μαλακίες επειδή πίνεις φραπε όπως και εμένα, η απάντηση είναι ότι τώρα γίνατε όλοι λουγκρες και μου πίνετε λούγκο, καπουτσίνο με κανέλα και με χισαμόλη και ένα σωρό αλλες μαλακίες.
Στο τέλος ο επίλογος
.my man. Για γύρνα τώρα από πίσω να δω τι γίνεται
 
Άμα σου λένε μαλακίες επειδή πίνεις φραπε όπως και εμένα, η απάντηση είναι ότι τώρα γίνατε όλοι λουγκρες και μου πίνετε λούγκο, καπουτσίνο με κανέλα και με χισαμόλη και ένα σωρό αλλες μαλακίες.
Στο τέλος ο επίλογος
.my man. Για γύρνα τώρα από πίσω να δω τι γίνεται
Θείο,σε βρίσκω λίγο οπισθοδρομικό...
 
View attachment 88680
Με της υγείες σας κύριοι μου ...... .άκου φραπεδιά προι προι ...... παπαγάλος ρεεεεεεεεε αντρικά πράγματα
Ρε μανία να συνδυάζετε τη φραπεδιά με το χέσιμο.
Από πού και ως πού ,
.my man. τόσο ευαίσθητο εντεράκι έχετε ;
Όσο για τον παπαγάλο εντάξει, αντρικός ο παπαγάλος , αντρικόε ο εσπρέσσο και ο καπουτσίνο, μαλακία ο φραπέ ς.
Μωρά έχω δίκιο...
 
Ρε μανία να συνδυάζετε τη φραπεδιά με το χέσιμο.
Από πού και ως πού ,
.my man. τόσο ευαίσθητο εντεράκι έχετε ;
Όσο για τον παπαγάλο εντάξει, αντρικός ο παπαγάλος , αντρικόε ο εσπρέσσο και ο καπουτσίνο, μαλακία ο φραπέ ς.
Μωρά έχω δίκιο...
Ναι ναι να μπεις στο καφενείο του χωριού να κρατάς το ηλεκτρονικό τσιγάρο να καπνίζεις μπλουμπερι με κουκιςςςς και να πεις του καφετζή φρέντο ντεκαφεινε με γάλα σόγιας στέβια και κανέλα Κεϋλάνης.πολυ θα ήθελα να είμαι στο διπλανό τραπέζι.ω ρε φίλε μου
 
Ναι ναι να μπεις στο καφενείο του χωριού να κρατάς το ηλεκτρονικό τσιγάρο να καπνίζεις μπλουμπερι με κουκιςςςς και να πεις του καφετζή φρέντο ντεκαφεινε με γάλα σόγιας στέβια και κανέλα Κεϋλάνης.πολυ θα ήθελα να είμαι στο διπλανό τραπέζι.ω ρε φίλε μου
Το μέτριο προς γλυκό που το πάς?
Τι μαλακίες ακούνε οι καφετζήδες...
Sorry...Baristas
 
Ναι ναι να μπεις στο καφενείο του χωριού να κρατάς το ηλεκτρονικό τσιγάρο να καπνίζεις μπλουμπερι με κουκιςςςς και να πεις του καφετζή φρέντο ντεκαφεινε με γάλα σόγιας στέβια και κανέλα Κεϋλάνης.πολυ θα ήθελα να είμαι στο διπλανό τραπέζι.ω ρε φίλε μου
Θα νομίζει ο καφετζής ότι τον βρίζεις .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top