Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aπό τώρα ψάχνεις φυσίγγια; Εγώ παίρνω μερικά κουτιά λίγο πριν αρχίσει το κυνήγι,πάντως το καλοκαίρι. Από την άλλη όμως εγώ παραδοσιακά δε ρίχνω και τόσα πολλά φυσίγγια...
Και άργησα τον Μάιο Ιούνιο πρέπει να μπει η πρώτη παρτίδα Αύγουστο Σεπτέμβριο η δεύτερη
Τα 28 άρια και τα φασοφυσσιγγα μπήκαν τα πρώτα
 
Φέτος πήρα γύρω στα 150 κουτια περίπου
Δλδ ρίχνεις 3.750 φυσίγγια το χρόνο;o_OΜήπως έχεις βρει σαν το Σταρ Τρεκ κάποιο μαγικό τρόπο να μεταφέρεσαι στο έτος 1900 και την ΑΦΘΟΝΙΑ θηραμάτων που είχε τότε; Εκτός αν πηγαίνεις τακτικά σε Βουλγαρία,Φινλανδία,Σουηδία,Καναδά και τέτοιες χώρες...
.think.
 
Δλδ ρίχνεις 3.750 φυσίγγια το χρόνο;o_OΜήπως έχεις βρει σαν το Σταρ Τρεκ κάποιο μαγικό τρόπο να μεταφέρεσαι στο έτος 1900 και την ΑΦΘΟΝΙΑ θηραμάτων που είχε τότε; Εκτός αν πηγαίνεις τακτικά σε Βουλγαρία,Φινλανδία,Σουηδία,Καναδά και τέτοιες χώρες...
.think.
Το κλαμπάνι δε σου πέρασε απο το μυαλό;;; .yel.

Υ.Γ. Αν κανεις αρκετες εξοδους εβδομαδιαίος, λογικο μου φένεται.
 
Δλδ ρίχνεις 3.750 φυσίγγια το χρόνο;o_OΜήπως έχεις βρει σαν το Σταρ Τρεκ κάποιο μαγικό τρόπο να μεταφέρεσαι στο έτος 1900 και την ΑΦΘΟΝΙΑ θηραμάτων που είχε τότε; Εκτός αν πηγαίνεις τακτικά σε Βουλγαρία,Φινλανδία,Σουηδία,Καναδά και τέτοιες χώρες...
.think.
Δεν τα έχω ρίξει όλα ρε Ντοκτορ ρωτησε ποσα φυσίγγια περνω
Όχι ποσα έριξα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top