Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε τους καργιολιδες τι έπαθα τώρα
Πήγα να παρω την κόρη απο το αεροδρόμιο
Όταν μπαίνεις περνεις μια κάρτα στάθμευση για 20 λεπτά χωρίς χρέωση
Καθυστέρησε το αεροπλάνο ώσπου να βγει πέρασε λίγο ώρα
Παω να βγω βάζω την κάρτα γράφει 38 €
Αρχίζω τα καντήλια έρχεται ένας νεαρός εκεί τι είναι τούτο ρε του λέω 38€ δε κοιμήθηκα στο ξενοδοχείο
Όχι μου λες κύριε μετά το 20λεπτο είναι 1 € το λεπτό
Μου ήρθε νταμπλας
Είχα την μικρή και δεν ήθελα να κατεβάσω αλλά καντήλια άστο μπαμπά πάμε μη πάθεις και τίποτα
Εδώ και ένα χρόνο λειτουργεί έτσι το σύστημα.
Καλύτερα να παρκάρεις εκεί που είναι τα μαγαζιά στο εμπορικό κέντρο και να περιμένεις να περάσεις την πύλη εξόδου. Βλέπεις απαγόρευσαν και την αναμονή εκεί στα ιατρεία που ήταν πολύ βολικό.
Μου έχει τύχει δύο φορές με τη γυναίκα από τη στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο και χωρίς να έχει αποσκευές από κάτω να περάσουν 45 λεπτά μέχρι να βγει έξω.
Αλλά τι κάθομαι και σου λέω τώρα ,ένας επιχειρηματίας της εμβέλειας του Χάρη έχει ανάγκη να κάνει αυτά τα κόλπα ;
Πληρώνει 38 ,50 ,150 και άντε γεια !
Αχ Χάρη ....
 
Εδώ και ένα χρόνο λειτουργεί έτσι το σύστημα.
Καλύτερα να παρκάρεις εκεί που είναι τα μαγαζιά στο εμπορικό κέντρο και να περιμένεις να περάσεις την πύλη εξόδου. Βλέπεις απαγόρευσαν και την αναμονή εκεί στα ιατρεία που ήταν πολύ βολικό.
Μου έχει τύχει δύο φορές με τη γυναίκα από τη στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο και χωρίς να έχει αποσκευές από κάτω να περάσουν 45 λεπτά μέχρι να βγει έξω.
Αλλά τι κάθομαι και σου λέω τώρα ,ένας επιχειρηματίας της εμβέλειας του Χάρη έχει ανάγκη να κάνει αυτά τα κόλπα ;
Πληρώνει 38 ,50 ,150 και άντε γεια !
Αχ Χάρη ....
Τα λένε πιο νωρίς αυτά Μητσο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top