Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα μάγκες.......αν έχεις τύχη και ριζικό περπατά ..λένε στο χωριό μου ......έπεσε ένας γερμαναρας πανό μου(προφυλακτήρα )ευτυχώς η ζημιά είναι πολύ μικρή αλλά τρεξίματα σε ασφαλιστικές έλεγχο σε κάμερες και τέτοια μας βγήκε το λάδι με 37 βαθμούς
 
......έπεσε ένας γερμαναρας πανό μου(προφυλακτήρα )ευτυχώς η ζημιά είναι πολύ μικρή αλλά τρεξίματα σε ασφαλιστικές ...
Κεντρο Χαλκιδας σημερα....εχω παρκαρει, δουλευω και καποια στιγμη ακουω πισω μου ενα αμαξι να μουγκριζει σαν τρακτερ.
Γυριζω και βλεπω ενα σαραβαλο χιλιοτρακαρισμενο, χωρις προφυλακτηρα, σπασμενα φαναρια, ενα μαυρο χαλι...
Διπλοπαρκαρει, ανοιγει την πορτα την κοπαναει πανω στο διπλανο , (νομιμα παρκαρισμενο) , του κανει ενα βουλιαγμα, βγαινει απο μεσα μια γιαγια, πιο σαραβαλο απο το αυτοκινητο και φευγει κουτσα κουτσα να κανει τα ψωνια της....
Ο χαρος μεταμφιεσμενος σε γιαγια...
 
Κεντρο Χαλκιδας σημερα....εχω παρκαρει, δουλευω και καποια στιγμη ακουω πισω μου ενα αμαξι να μουγκριζει σαν τρακτερ.
Γυριζω και βλεπω ενα σαραβαλο χιλιοτρακαρισμενο, χωρις προφυλακτηρα, σπασμενα φαναρια, ενα μαυρο χαλι...
Διπλοπαρκαρει, ανοιγει την πορτα την κοπαναει πανω στο διπλανο , (νομιμα παρκαρισμενο) , του κανει ενα βουλιαγμα, βγαινει απο μεσα μια γιαγια, πιο σαραβαλο απο το αυτοκινητο και φευγει κουτσα κουτσα να κανει τα ψωνια της....
Ο χαρος μεταμφιεσμενος σε γιαγια...
Πάρτε τους τα διπλωματα ρε.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top