Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτο το εχω κάνει σε ενα σάτυρο πριν πολλά χρόνια . Καταλήξαμε στο τμήμα και αυτος αρνιόταν τα όσα εκανε. Τοτε του λεω βγαλτη εξω ρε ,στη γέμισα ντοματόσπορο και συ αρνιέσαι αυτα που έκανες ;
Ωραία χρόνια .big smile.
 
Δεν ξέρω αν ακούσατε τι έγινε στην Ανθήλη με τους τσιγγάνους ...
Έκλεψαν ένα ποδήλατο από δύο αδέρφια.
Τα αδέρφια πήγαν στον καταυλισμό να το πάρουν πίσω.Το βρήκαν με βγαλμένες τις Ρόδες , τσακώθηκαν και το πήραν.
Οι τσιγγάνοι πήγαν και έκαναν μήνυση ότι τα αδέρφια, τους απείλησαν , τους πυροβόλησαν, και αποπειράθηκαν να τους κάψουν.
Ακολούθησε αυτόφωρο , δικη και τα αδέρφια δικαστηκαν πρωτοδικα για όλα εκτός τη απόπειρας για φωτιά .

Βρέθηκαν και να τους έχουν κλέψει και να τους έχουν δικάσει ...
Εννοείται ότι έγινε έλεγχος στο σπίτι τους και κατασχέθηκαν ως και τα κουταλοπηρουνα ως όπλα.

IMG_20240321_212729.jpg
 
Δεν ξέρω αν ακούσατε τι έγινε στην Ανθήλη με τους τσιγγάνους ...
Έκλεψαν ένα ποδήλατο από δύο αδέρφια.
Τα αδέρφια πήγαν στον καταυλισμό να το πάρουν πίσω.Το βρήκαν με βγαλμένες τις Ρόδες , τσακώθηκαν και το πήραν.
Οι τσιγγάνοι πήγαν και έκαναν μήνυση ότι τα αδέρφια, τους απείλησαν , τους πυροβόλησαν, και αποπειράθηκαν να τους κάψουν.
Ακολούθησε αυτόφωρο , δικη και τα αδέρφια δικαστηκαν πρωτοδικα για όλα εκτός τη απόπειρας για φωτιά .

Βρέθηκαν και να τους έχουν κλέψει και να τους έχουν δικάσει ...
Εννοείται ότι έγινε έλεγχος στο σπίτι τους και κατασχέθηκαν ως και τα κουταλοπηρουνα ως όπλα.

View attachment 87063
Ειπαμε, πανω απ'ολα δημοκρατια.......
 
Αυτο το εχω κάνει σε ενα σάτυρο πριν πολλά χρόνια . Καταλήξαμε στο τμήμα και αυτος αρνιόταν τα όσα εκανε. Τοτε του λεω βγαλτη εξω ρε ,στη γέμισα ντοματόσπορο και συ αρνιέσαι αυτα που έκανες ;
Ωραία χρόνια .big smile.
Μα τι έγινε,ήρθε κάτω από το μπαλκόνι σου και την έπαιζε;Είχε μήπως θέα σε τίποτα γυναίκες στη γειτονιά από το σημείο αυτό ή ήταν απλώς σκέτος ''οργανοπαίκτης''; ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top