Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το πιο πάνω άρθρο λέει ξεκάθαρα "σε κάθε περίπτωση ποινικής δίωξης". Η ποινική δίωξη ασκείται από τον Εισαγγελέα, όταν αυτός κρίνει ότι υπάρχουν επαρκείς ενδείξεις (όχι όποτε γίνει μία καταγγελία). Τώρα το τι λένε τα κανάλια....

Και πάλι όμως είναι πολύ υπερβολικό αυτό με την αφαίρεση του όπλου αλλά προφανώς όποιος καεί με τον χυλό....
 
Το θέμα είναι ότι γενικά έχει ξεφύγει η κατάσταση, πάντα υπήρχαν σκηνικά με βία προς τις γυναίκες, αλλά τώρα γίνεται χαμός....δεν ξέρω αν φταίνε τα απανωτά χαστούκια που φάγαμε σαν κράτος, ούτε ξέρω τι γίνεται σε άλλα κράτη....Αυτό που ξέρω είναι ότι σε αρκετές περιπτώσεις και οι γυναίκες γίνονται προκλητικές και μπορεί να σε φτάσουν στα άκρα....τι θέλω να πω...μπορεί πανω σε εναν τσακωμο να σου ρίξει μια γυναίκα 5 χαστούκια και εσύ να της ρίξεις ένα, εσύ δεν θα την καταγγείλεις, αυτή θα σε καταγγείλει....και αντε μετα να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας ....οπότε η κάθεσαι και τις τρως ή κάνεις και εσύ καταγγελία
 
Το θέμα είναι ότι γενικά έχει ξεφύγει η κατάσταση, πάντα υπήρχαν σκηνικά με βία προς τις γυναίκες, αλλά τώρα γίνεται χαμός....δεν ξέρω αν φταίνε τα απανωτά χαστούκια που φάγαμε σαν κράτος, ούτε ξέρω τι γίνεται σε άλλα κράτη....Αυτό που ξέρω είναι ότι σε αρκετές περιπτώσεις και οι γυναίκες γίνονται προκλητικές και μπορεί να σε φτάσουν στα άκρα....τι θέλω να πω...μπορεί πανω σε εναν τσακωμο να σου ρίξει μια γυναίκα 5 χαστούκια και εσύ να της ρίξεις ένα, εσύ δεν θα την καταγγείλεις, αυτή θα σε καταγγείλει....και αντε μετα να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας ....οπότε η κάθεσαι και τις τρως ή κάνεις και εσύ καταγγελία
Δεν είναι ανάγκη να φτανουμε σε ξυλοδαρμό την στελνεισ στο διάολο και ασ την φορτοθη ο επόμενος
 
Δεν είναι ανάγκη να φτανουμε σε ξυλοδαρμό την στελνεισ στο διάολο και ασ την φορτοθη ο επόμενος
Θα ήταν μια λύση ... αλλά ακόμα και αυτο το "την στέλνεις" είναι μια αμφίδρομη κίνηση ... την στέλνεις εσυ.. αλλά αυτή δεν θέλει να πάει..!!!
Για ..για ..για ... διάφορους λόγους
Εκεί αρχίζουν όλα !!!! :D:D:D:D
Το που τελειώνουν ? είναι αυτές οι διαφορετικές καταστάσεις που βιώνουμε σήμερα.
Είναι αυτοί οι διαφορετικοί χαρακτήρες των Ανθρώπων.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top