Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σου έκανα το καλο,όμως εσένα θα σε χρεώσω ένα federal..άλλος τώρα που κυλάει!!για περάστε για περάστε!!φρέσκια like λέμε..εδώ τα καλά like...sarcastic.
 
Και οι δυο μου κάνατε like..αλλα μην μένουμε εκεί..με τα φυσιγγια δεν ξέρω τι θα γίνει...very funny..very funny..very funny.Επειδή η τρίτη φορά είναι και φαρμακερή,στον τρίτο εχει nitro 3"magnum...very funny..very funny..very funny.
 
Χρήστο μην μου κανεις τέτοια..μην μου κανεις τέτοια..αφού γνωριζεις την τρέλα μου με τα φυσεκλίκια..κ μάλιστα τα fly target δεν τα έχω ρίξει ποτέ μου..πεσμου που είσαι..κατασχονταιαιαιαιαιαιαιαιαια
 
Last edited:
Καλησπέρα σας.
Πριν λίγο επέστρεψα στο χωριό απο την Αρτα. Ηθελα να παίξω ένα τζοκερ αλλά με κλειστές τράπεζς πως θα έπαιρνα τα κέρδη ;
Οπότε ειπα δε γαμ.......και έτσι δεν έπαιξα τίποτα. .yelling.
Θα παίξω όταν ανοίξουν ..cool.
 
  • Like
Reactions: jnp
Καλησπέρα σας.
Πριν λίγο επέστρεψα στο χωριό απο την Αρτα. Ηθελα να παίξω ένα τζοκερ αλλά με κλειστές τράπεζς πως θα έπαιρνα τα κέρδη ;
Οπότε ειπα δε γαμ.......και έτσι δεν έπαιξα τίποτα. .yelling.
Θα παίξω όταν ανοίξουν ..cool.

Δημήτρη και εγώ δεν έπαιξα για εχθές και ούτε θα παίξω γαι την Κυριακή για τον ίδιο λόγο... .big smile.

Καλησπέρα καρτνάσια!
 
πίνω το τελευταίο ουζάκι
μάρκας:<< Θρακιωτικο το 7>> φοβερό άρωμα τρομερή γεύση ελαφρύ τέλειο δεν το είχα ξαναπιεί
προσφορά:του καλού φίλου Χρήστου από Κομοτηνή που μου το έστειλε με ένα φίλο του που βρέθηκε για λίγες μέρες στο Μαραθώνα
το πακέτο επίσης περιείχε σουτζούκ λουκούμ περίπου 70 πόντους(χωρίς τσοκ :))και καφέ <<Κέκερης το κόκκινο φλυτζάνι>>
αφού έφαγα το λουκούμι ήπια το ούζο και τον καφέ τον έκρυψε η γυναίκα μου για να τον πίνει μόνη της :( είπα να τα γράψω φοβούμενος αν το έγραφα εξ αρχής κάποια λαμόγια που με ζηλεύουν θα με μάτιαζαν .yelling.
Χρηστάρα σ ευχαριστώ για άλλη μια φορά ήταν όλα υπέροχα
υ.σ, τον καφέ τον βρήκα από το άρωμα του μέσα στην ντουλάπα .sarcastic.
 
Καλησπέρα σας.
Πριν λίγο επέστρεψα στο χωριό απο την Αρτα. Ηθελα να παίξω ένα τζοκερ αλλά με κλειστές τράπεζς πως θα έπαιρνα τα κέρδη ;
Οπότε ειπα δε γαμ.......και έτσι δεν έπαιξα τίποτα. .yelling.
Θα παίξω όταν ανοίξουν ..cool.
Παιξε Μητσο... Ολα καλα... Μη μασας...
 
πίνω το τελευταίο ουζάκι
μάρκας:<< Θρακιωτικο το 7>> φοβερό άρωμα τρομερή γεύση ελαφρύ τέλειο δεν το είχα ξαναπιεί
προσφορά:του καλού φίλου Χρήστου από Κομοτηνή που μου το έστειλε με ένα φίλο του που βρέθηκε για λίγες μέρες στο Μαραθώνα
το πακέτο επίσης περιείχε σουτζούκ λουκούμ περίπου 70 πόντους(χωρίς τσοκ :))και καφέ <<Κέκερης το κόκκινο φλυτζάνι>>
αφού έφαγα το λουκούμι ήπια το ούζο και τον καφέ τον έκρυψε η γυναίκα μου για να τον πίνει μόνη της :( είπα να τα γράψω φοβούμενος αν το έγραφα εξ αρχής κάποια λαμόγια που με ζηλεύουν θα με μάτιαζαν .yelling.
Χρηστάρα σ ευχαριστώ για άλλη μια φορά ήταν όλα υπέροχα
υ.σ, τον καφέ τον βρήκα από το άρωμα του μέσα στην ντουλάπα .sarcastic.

Να είσαι καλά φίλε! Στην υγειά σας! :)
 
Χαιρετώ όλη την παρέα και βοήθειά του αυτουνού που έφαγε 70 πόντους σουτζουκ λουκούμ και του άρεσε.
 
πριν λίγο πήρα sms από βουλευτή της ΝΔ για την καταστροφή του όχι
συγκινήθηκα :( με νοιάζεται

Απ τις κακές παρέες σου ήρθε η καταστροφή σου....
Κρίμα που έφαγες όλο το σουτζούκ για να του το ......​
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top