Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το σουτζουκ λουκουμ ήταν με σουσάμι ή χωρίς; Το πεθύμησα ... :)

Γιώργο το κλασσικό (χωρίς σουσάμι) το προτείνουν ακόμη και αυτοί που το πουλάνε (οι έμπιστοι). Βέβαια γούστα είναι αυτά... ;)
 
Γιώργο το κλασσικό (χωρίς σουσάμι) το προτείνουν ακόμη και αυτοί που το πουλάνε (οι έμπιστοι). Βέβαια γούστα είναι αυτά... ;)
Μα και εμένα χωρίς μου αρέσει, παίρνω πάντα από τον Nedim :)
 
Καλησπερα σε ολα τα παλικαρια :D:D
Αφου ξεκινησε η κουβεντα για γλυκα εχω να σας προτεινω ενα μαγαζι στις Φερες που ειμαι σιγουρος οποιος βρεθει στην περιοχη για κυνηγετικη εξορμηση η για εκδρομη θα παθει πλακα με τα γλυκα που θα δοκιμασει .eat.
Απο Θρακιωτικα-Μικρασιατικα μεχρι Ποντιακα
Καντε μια επισκεψη αξιζει τον κοπο .well done. http://kafekastro.com/profile.php
 
  • Like
Reactions: DrV
Τωρα που θα κατεβεις κατω πες στον Δουλιτσα να σε παει να φας rahat απο τον Μπακογιωργα...;)
Δεν τρώει τέτοια ο Ρίνγκο, είναι γκουρμεδιάρης και τρώει κάτι κρέπες με μια λευκή σοκολάτα σαν αλευρόκολλα ... .sarcastic.

Καλησπέρα Κώστα,
όταν ανεβαίνουν τα νερά και περνάμε από τις Φέρρες για να μπούμε μέσα, περνάμε έξω από το κάστρο. Το θέμα είναι ότι ούτε το κεφάλι δεν στρίβουμε αφού τραβάμε ευθεία σαν μαστουρωμένοι για να δούμε μετά από λίγο τα πρώτα πράσινα ... .sarcastic.
 
Δεν τρώει τέτοια ο Ρίνγκο, είναι γκουρμεδιάρης και τρώει κάτι κρέπες με μια λευκή σοκολάτα σαν αλευρόκολλα ... .sarcastic.

Καλησπέρα Κώστα,
όταν ανεβαίνουν τα νερά και περνάμε από τις Φέρρες για να μπούμε μέσα, περνάμε έξω από το κάστρο. Το θέμα είναι ότι ούτε το κεφάλι δεν στρίβουμε αφού τραβάμε ευθεία σαν μαστουρωμένοι για να δούμε μετά από λίγο τα πρώτα πράσινα ... .sarcastic.
Γιωργο εγω βρεθηκα καλοκαιρι επανω και γυρνωντας απο αναγνωριστικη εξορμηση πριν την εναρξη στα γνωστα κατατοπια .buy.;)λυσσαξε ο φιλος μου ο Εβριτης να παμε για γλυκο εκει
Ασε με ρε του λεω παμε να πιουμε κανενα ουζο στο λιμανακι της Μακρης .sarcastic. αλλη καβατζα εκει φοβερη ψαροταβερνα
Τελικα πηγαμε στο Καστρο και ακομα θυμαμαι το καζαν ντιπι που εφαγα δεν υπαρχουν λογια
Αν βρεθεις επανω .hunter.1κανε μια σταση αξιζει τον κοπο .well done.
 
Καλημέρα γλυκά αγόρια.

Εχετε χαρτογραφήσει ολες τις ταβέρνες , τα ζαχαροπλαστεία και φούρνους της επικράτειας .big smile..big smile.
 
Καλημέρα, μου ανεβασατε το ζάχαρο πρωί πρωί με τα λουκουμια!!!
Καλό ολοφρεσκο λουκουμι έχει και ο Παππούς στο Βόλο κοντά στα Δικαστήρια.
 
Last edited:
Σουμουσου στο κινητό από βουλευτή... Άλλον λέμε λαμογιο άλλος έχει την χάρη  :-P
 
Σουμουσου στο κινητό από βουλευτή... Άλλον λέμε λαμογιο άλλος έχει την χάρη  :p
Θα έρθω στη Βάθεια θα μου κανείς το τραπέζι κι αφού φάμε και πιούμε θα έχει σουμουσου μετά ;)
 
  • Like
Reactions: DrV
Τωρα που θα κατεβεις κατω πες στον Δουλιτσα να σε παει να φας rahat απο τον Μπακογιωργα...;)
Τι ειναι το Rahat ρε φιλε κ ποιος ειναι ο μπακογιωργας???? .xm. Αυτα να τον πας να τα φαει εσυ...
Εγω θα τον παω για ποικιλιες, ουζα, σκοπευτηριο κ ψαρεμα... αντρικα πραγματα... .banana..sarcastic.
Επισης την τουφεκια τηγανια να μου την μαθεις κ μενα γιατι με πιανει ληγουρα σε κατι κυνηγια... .yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top