Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο κλασσικός παλιός τρόπος εδώ στα ποτάμια όταν εχει καθαρά νερά Γιάννη.
Πριν μιση ώρα και ενώ έδενα αγκιστρια με μια αποότομη κίνηση γιατί πήγα να χύσω τον καφέ ,μου καρφώνεται ένα αγκίστρι στο μικρό δάχτυλο και με την ακίδα κάτω απο το νύχι.
Αστα να πάνε στο διάολο .......Γκαντεμιά.
Μέχρι φαλτσέτα επιστράτευσα και έκοβα το δάχτυλο. για να γυρίσω το αγκίστρι πίσω αφού μπροστά δεν πήγαινε λόγω του νυχιού.
Τώρα με ζαλίσανε να πάω για ορό στο κεντρο υγείας αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω.
τι να πώ βρε παιδί μου;;;;; κοίταξε το και πήγαινε κάνε ένα ορό να είσαι ήσυχος .fff.
γκαντεμιά δεν νομίζω εσύ
μου είπες ότι πριν 10 μέρες είχες δεί διαδοχικά Βαρουφάκη και Σαμαρά;;;;; .sarcastic.
ρε με έξοδα φίλων από το φόρουμ δεν πάς Γερμανία να δείς Σόιμπλε και Μέρκελ
 
Last edited:
τι να πώ βρε παιδί μου;;;;; κοίταξε το και πήγε κάνε ένα ορό να είσαι ήσυχος .fff.
γκαντεμιά δεν νομίζω εσύ
μου είπες ότι πριν 10 μέρες είχες δεί διαδοχικά Βαρουφάκη και Σαμαρά;;;;; .sarcastic.
Να του κάνουμε τα εισιτήρια να παει να δει και τον Σόιμπλε.sarcastic..sarcastic.
 
Ο κλασσικός παλιός τρόπος εδώ στα ποτάμια όταν εχει καθαρά νερά Γιάννη.
Πριν μιση ώρα και ενώ έδενα αγκιστρια με μια αποότομη κίνηση γιατί πήγα να χύσω τον καφέ ,μου καρφώνεται ένα αγκίστρι στο μικρό δάχτυλο και με την ακίδα κάτω απο το νύχι.
Αστα να πάνε στο διάολο .......Γκαντεμιά.
Μέχρι φαλτσέτα επιστράτευσα και έκοβα το δάχτυλο. για να γυρίσω το αγκίστρι πίσω αφού μπροστά δεν πήγαινε λόγω του νυχιού.
Τώρα με ζαλίσανε να πάω για ορό στο κεντρο υγείας αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω.
Παλιο η ολοκαινουργο αγκιστρι;
Αν είναι παλιό έστω και ελάχιστα χρησιμοποιημενο πήγαινε.
 
Παλιο η ολοκαινουργο αγκιστρι;
Αν είναι παλιό έστω και ελάχιστα χρησιμοποιημενο πήγαινε.

Ηταν παλιό Γιάννη καιχρησιμοποιημένο. Θα το έκοβα για να αντικαταστήσω το παράμαλλο.
 
τι να πώ βρε παιδί μου;;;;; κοίταξε το και πήγαινε κάνε ένα ορό να είσαι ήσυχος .fff.
γκαντεμιά δεν νομίζω εσύ
μου είπες ότι πριν 10 μέρες είχες δεί διαδοχικά Βαρουφάκη και Σαμαρά;;;;; .sarcastic.
ρε με έξοδα φίλων από το φόρουμ δεν πάς Γερμανία να δείς Σόιμπλε και Μέρκελ
ΕΚΤΑΚΤΑ!!
Πότε αναχωρώ ;
 
Τώρα με ζαλίσανε να πάω για ορό στο κεντρο υγείας αλλά δεν με βλέπω να πηγαίνω.

Δεν πας καλύτερα σε κανέναν παπά να σε διαβάσει ρε Μητσάρα;;;;; .sarcastic.
Τα είπαμε προχθές από το τηλέφωνο. Η καντεμιά είχε ξεκινήσει από το καινούριο λάστιχο πέρυσι και ακόμη να πας να σε διαβάσουν.... .sarcastic.
Περαστικά (και πάλι.sarcastic.) ρε φίλε... .goodboy.
 
Πριν μιση ώρα και ενώ έδενα αγκιστρια με μια αποότομη κίνηση γιατί πήγα να χύσω τον καφέ ,μου καρφώνεται ένα αγκίστρι στο μικρό δάχτυλο και με την ακίδα κάτω απο το νύχι.

Ασπρομάλλα αλώπεκα τα νέα από την όμορφη Ηπειρο;;

Τι νέα ρε; Δεν διαβάζεις; .buy buy..buy buy..buy buy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top