Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα κόσμε!δύσκολη μέρα,με αϋπνία χθες...πολύ δουλειά σήμερα!τώρα Λασκαρά λίγο...γιουρι....κάτσε να τακτοποιηθω γιατί ακόμα ούτε στο σπίτι δεν πήγα τα πράγματα....λογικά αύριο θα έχω ξεμπλέξει το απόγευμα!
Οποτε είσαι έτοιμος Ηλία εκτός Πέμπτης που θα είμαι εκτός το απογευμα
 
Καλησπέρα ... μόλις γύρισα από τον οδοντίατρο, για ένα δόντι που έσπασε την Πέμπτη. Ήταν απονευρωμένο και σφραγισμένο προ 25ετίας, μου το μπάλωσε πάλι λιγάκι αλλά δεν μου εγγυάται ότι θα κρατήσει ... Τώρα δεν κάνει να φάω κιόλας, απόψε θα τη βγάλω με γιαουρτάκι !!! :(
Μιας και πάρκαρα στο δημοτικό πάρκινγκ δίπλα στον Κυνηγετικό Σύλλογο, μπήκα και έβγαλα και την άδεια, αν και μάλλον θα αργήσει να μου χρειαστεί ...
Ελήφθη!κατέβασα και όπλο...επομένως μια επίσκεψη και στο σκοπεύτηριο θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα!

Πρώτα ο Θεός σ/κ θα είμαστε εκεί.που σε βολεψανε? Σούδα?
Καλώς όρισες Ηλία, καλή διαμονή ... Για το σκοπευτήριο δεν είναι ανάγκη να περιμένετε το σ/κ ... Ελάτε κι αύριο, κερνάω καφέ ... και όχι απαραίτητα φραπέ ...;):cool:
 
Γεια κ χαρά σε όλους!


Που σκέφτεσαι να τα αξιοποιήσεις ??think

Θα δουμε Τασο,αν αφησουν τιποτα οι συναδελφοι και για εμας.sarcastic.
αλλιως θα τα μετραω σπιτι μεχρι να με παιρνει ο υπνος.
Ειδες καμια κισσα απο το σπιτι??
 
Ειδες καμια κισσα απο το σπιτι??
Παραθαλασσια μενω..δεν έρχονται μέσα στα σπίτια τόσο χαμηλά κ ειδικά τωρα με τον κόσμο..τον χειμώνα που ερημώνει φαίνεται κ καμια άλλα πολύ σπάνια..Αν πάω στα κυνηγοτοπια κ ειδικά τέτοια εποχή μου περνουν τα αυτιά απο το σκουξιμο..κάθετε στην συκιά κόβει το σύκο κ το πάει σε άλλο δέντρο να το φάει..το διάολο που την πειράζει..
 
Παραθαλασσια μενω..δεν έρχονται μέσα στα σπίτια τόσο χαμηλά κ ειδικά τωρα με τον κόσμο..τον χειμώνα που ερημώνει φαίνεται κ καμια άλλα πολύ σπάνια..Αν πάω στα κυνηγοτοπια κ ειδικά τέτοια εποχή μου περνουν τα αυτιά απο το σκουξιμο..κάθετε στην συκιά κόβει το σύκο κ το πάει σε άλλο δέντρο να το φάει..το διάολο που την πειράζει..

Υπομονη.......θα γυρισει ο τροχος,θα βγουμε και εμεις για καμια τυροπιτα;)
 
Για τυροπιτα δεν ξέρω...sarcastic.
εγώ στα μπασίματα του Οκτώβρη περνώ πάντα σπαστό φραπέ και διάφορες λιχουδιές...sarcastic.

Αμα το θελει η μερα ερχεται η τυροπιτα χωρις να ρωτησει:D
Αν καταλαβα καλα,το καρτερι σου μοιαζει πιο πολυ με περιπτερο με αυτα που κουβαλας.yel.
 
Αν καταλαβα καλα,το καρτερι σου μοιαζει πιο πολυ με περιπτερο με αυτα που κουβαλας.yel.
Πες σούπερ μαρκετ για να είσαι μεσα...sarcastic.
Έχω γεμίσει τους σχινους..μην μου πείτε ότι πετάω σκουπίδια γιατί κάθε χρόνο τα καίει η φωτιά του τσοπανη...very happy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top