Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα καλη εβδομάδα

Απο το πουθενά,μου έσκασε πρόταση για IT στην μηχανογράφηση στο κανάλι Ε για τα νέα κτήρια της Παιανίας,από έναν φίλο που δουλεύαμε μαζί πριν 15 χρόνια ο οποίος είναι μανατζερ μετά απο 10 χρονια στο κανάλι

Μισθός πολυ καλός πενθήμερο με εξέλιξη και φυσικά εκεί μέσα θα ανοίξουν και άλλες πόρτες

Πρέπει να παρθεί μια απόφαση μέχρι αύριο και ειμαι αρκετά μπερδεμένος για το τι θα κάνω με το μαγαζί

Καλή συνέχεια ξεκινάμε για την βιοπάλη
 
Last edited:
Καλημέρα καλη εβδομάδα

Απο το πουθενά,μου έσκασε πρόταση για IT στην μηχανογράφηση στο κανάλι Ε για τα νέα κτήρια της Παιανίας,από έναν φίλο που δουλεύαμε μαζί πριν 15 χρόνια ο οποίος είναι μανατζερ μετάα απο 10 χρονια στο κανάλι

Μισθός πολυ καλός πενθήμερο με εξέλιξη και φυσικά εκεί μέσα θα ανοίξουν και άλλες πόρτες

Πρέπει να παρθεί μια απόφαση μέχρι αύριο και ειμαι αρκετά μπερδεμένος για το τι θα κάνω με το μαγαζί

Καλή συνέχεια ξεκινάμε για την βιοπάλη
ειναι πολυ καλη περιπτωση παυλο ,βαλτα καλα ολα κατω και μην βιαστεις.
 
Καλημερα σας, καλη εβδομαδα, υγεια παντα.
Καλημέρα καλη εβδομάδα

Απο το πουθενά,μου έσκασε πρόταση για IT στην μηχανογράφηση στο κανάλι Ε για τα νέα κτήρια της Παιανίας,από έναν φίλο που δουλεύαμε μαζί πριν 15 χρόνια ο οποίος είναι μανατζερ μετάα απο 10 χρονια στο κανάλι

Μισθός πολυ καλός πενθήμερο με εξέλιξη και φυσικά εκεί μέσα θα ανοίξουν και άλλες πόρτες

Πρέπει να παρθεί μια απόφαση μέχρι αύριο και ειμαι αρκετά μπερδεμένος για το τι θα κάνω με το μαγαζί

Καλή συνέχεια ξεκινάμε για την βιοπάλη
Καλημερα Παυλο, καλη εβδομαδα, να ευχηθω καλη επιτυχια στο νεο σου ξεκινημα, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ.
Απλα, θα διαθεσεις περισσοτερο χρονο ωστε να ανταποκριθεις και στα δυο μετωπα.
Δυναμη, υγεια και διαθεση, παμε δυνατα!!!!
 
Καλημέρα Καλή εβδομάδα.
Αυτο που εχω 57 χρονια:).sarcastic..sarcastic.

Το Φπα Ξέχασες να βάλεις .yel..yel..yel.
Καλημέρα καλη εβδομάδα

Απο το πουθενά,μου έσκασε πρόταση για IT στην μηχανογράφηση στο κανάλι Ε για τα νέα κτήρια της Παιανίας,από έναν φίλο που δουλεύαμε μαζί πριν 15 χρόνια ο οποίος είναι μανατζερ μετάα απο 10 χρονια στο κανάλι

Μισθός πολυ καλός πενθήμερο με εξέλιξη και φυσικά εκεί μέσα θα ανοίξουν και άλλες πόρτες

Πρέπει να παρθεί μια απόφαση μέχρι αύριο και ειμαι αρκετά μπερδεμένος για το τι θα κάνω με το μαγαζί

Καλή συνέχεια ξεκινάμε για την βιοπάλη
Καλημέρα Παύλο.
Σκέψου πολύ καλά πριν κάνεις την κίνηση.
Βρέθηκα στην ιδια θέση ακριβώς με σένα τον απρίλιο που μας πέρασε.
Αφησα δικία μου επιχείρηση και δουλέυω πλέον μισθωτός σε εταιρεία.
Το καλό με μένα είναι οτι με περιμένει μια θέση εργασίας ανα πασα ώρα και στιγμή αν δεν πάνε όλα καλά με την καινούργια εργασία.
Πιστέυω να μην κανεις το λάθος και πουλήσεις κανένα μαγαζί.....
Βάλε υπαλλήλους να το δουλέψουν....
Ξερω πόσο δύσκολο ειναι στις μέρες μας το επιχειρήν και τι καρλιολίκια πληρωνεις.....
Αυτά με έκαναν και μένα και άλλαξα δουλειά.Βέβαια τα καριολίκια τα πληρώνω και πάλι...αλλα σχεδόν τα μισά απο οτι πλήρωνα....μιας και δεν θέλω να χάσω την σιγουριά οτι έχω κάτι δικό μου από πισω μου.
Να ξέρεις όμως οτι την ελευθερία που έχεις με την δική σου δουλεία χάνετε.
Στην δική σου κάνεις ότι γουστάρεις....στην εταίρεια όμως όχι....πολλά πράγματα θα σε χαλάνε...και δεν θα μπορείς να μιλήσεις....δεν θα μπορείς να διορθώσεις....πράγματα και ας βλέπεις ότι είναι λάθος.....
Αν το οικονομικό είναι καλύτερο από ότι τώρα ,κάντο.....αν όχι...... κάτσε εκει που είσαι για μένα.....
Δεν θέλω να σε επιρεάσω στην επιλογή σου......απλά βάλτα ολά στην ζυγαριά πάνω και ζύγισε....
Δεν σου κρύβω είναι στιγμές ...που μετάνιωσα που άφησα την δικία μου δουλειά.....ειναι και στιγμές όμως......που ευχαριστώ τον Θεό που κατάφερα και έκανα και κατι άλλο στην ζωή μου.
Is your choice.....;)
 
Φιλιππακο, maxus στο κυνηγι, maximum και στην δουλεια, τωρα που μπορειτε!!!!
Αργοτερα...ειναι πολυ μακρια αυτο αλλα οταν φθασεις στο "αργοτερα" σου φαινονται ολα ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
Αυτο το αργότερα ονειρέυομαι...
Να ξυπνάω αξημέρωτα και το πρόβλημά μου να είναι που να πάω για κυνήγι ή για ψάρεμα.....
Αχχχχχχχχ δεν θα μεγαλώσω και εγώ ...θα μεγαλώσω που θα μου πάει.....
 
Καλημερα σας κυριοι!Κ ναι η γκαντεμια συνεχιζει να με ακολουθη βρηκα το πισω τζαμι απο το αμαξι σπασμενο.threat..fiurius. ευτυχος εχω αντιλιακες μεβρανες κ δεν εφυγε ολο κατω
Και πως έσπασε?
Πήγαν να το κλέψουν?
Το πίσω μπαμπριζ ή το φιλιστρίνι?
Ελπίζω να έχεις θραύση κρυστάλλων
 
Και πως έσπασε?
Πήγαν να το κλέψουν?
Το πίσω μπαμπριζ ή το φιλιστρίνι?
Ελπίζω να έχεις θραύση κρυστάλλων
οχι Φίλιππα έβαλε ο γείτονας ένα εργάτη να κόψη τα χόρτα γιατί αυτός είναι διακοπές κ πετάχτηκε πετρά,η μαλάκια είναι ότι δεν τον πέτυχα τον πούστη
είναι το φιλιστρίνι άλλα είναι μεγάλο το αμάξι είναι honda civic τριθέσιο
συνεννοήθηκα με τον ασφαλιστή
 
οχι Φίλιππα έβαλε ο γείτονας ένα εργάτη να κόψη τα χόρτα γιατί αυτός είναι διακοπές κ πετάχτηκε πετρά,η μαλάκια είναι ότι δεν τον πέτυχα τον πούστη
είναι το φιλιστρίνι άλλα είναι μεγάλο το αμάξι είναι honda civic τριθέσιο
συνεννοήθηκα με τον ασφαλιστή
Θα βάλεις γνήσιο...και ας πληρώσεις κατι παραπάνω...
Μην βάλεις κινέζικο....έχει διαφορά..και στο χρώμα και στον θόρυβο
 
Καλημερα σας κυριοι!Κ ναι η γκαντεμια συνεχιζει να με ακολουθη βρηκα το πισω τζαμι απο το αμαξι σπασμενο.threat..fiurius. ευτυχος εχω αντιλιακες μεβρανες κ δεν εφυγε ολο κατω

Όχι ρε φίλε τι λες τώρα.... Κοίταξες να δεις μη σε πέτυχε και πουθενά αλλού??
Μη σε περνει από κάτω πάντως γιατί όλα στο πρόγραμμα είναι... Και μένα πριν πέντε μήνες ξεπαρκαρε ο αλλος την ώρα που περναγα χωρίς να κοιτάξει και με χτύπησε...
Σίδερα είναι ξαναγινονται!
 
Όχι ρε φίλε τι λες τώρα.... Κοίταξες να δεις μη σε πέτυχε και πουθενά αλλού??
Μη σε περνει από κάτω πάντως γιατί όλα στο πρόγραμμα είναι... Και μένα πριν πέντε μήνες ξεπαρκαρε ο αλλος την ώρα που περναγα χωρίς να κοιτάξει και με χτύπησε...
Σίδερα είναι ξαναγινονται!
ενταξη δεν ειχε κατι αλλο το κοιταξα,αλλα ρε φιλε το να τυχη κατι στο δρομο το καταλαβενω δρομος ειναι πολλα συμβαινουν αλλα με τον καθε παππαρα που περνει ενα χορτοκοπτηκο για να βγαζει μεροκαματο χωρις να σκεφτεται το τι υπαρχει γυρο του ειναι εξοργιστικο
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα ...
Λίγη βροχούλα χθες στο χωριό, αλλά πολύ λίγη, κατά διαστήματα που δεν κρατούσε παρά λίγα δευτερόλεπτα, μόνο το μεσημέρι έριξε μια καλή μπόρα για 15 λεπτά περίπου συνεχόμενα, μετά πάλι τα ίδια δηλ. τίποτα. Τουλάχιστον μύρισε λίγo βρεγμένο χώμα ...
Δεν πάω καλά τελευταία, ενοχλήσεις στη μέση μου από τα μέσα της προηγούμενης εβδομάδας, χωρίς λόγο και αιτία, κυρίως το πρωί μόλις σηκωθώ, μετά σιγά σιγά χαλαρώνει, χωρίς να λείπουν βέβαια τα "τσιμπήματα" σε κάποιες κινήσεις. Στο χωριό την έβγαλα σχετικά καλά, ήπια και 2 χαπάκια voltaren 2 μέρες μετά το μεσημεριανό φαγητό και ήμουν σχετικά καλά. Χθες δεν ήπια, έλεγα ότι πάει να μου περάσει, αλλά το βράδυ μόλις ήρθα εδώ άρχισε πάλι τα ίδια ... Και δεν έφτανε αυτό, μ' έπιασε και το στομάχι μου, κακή βραδιά πέρασα ... Τώρα έχει λίγο καλμάρει, θα δούμε ... Τι να δούμε δηλαδή ... πάει, πήραμε τον κατήφορο !!! Έρμα μου νειάτα .......... :(
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top