Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σας! Αυτό που έγινε σήμερα εδω (ειμαι χωριό) ειναι απίστευτο! Παρά πολυ νερό για καλοκαίρι!! Όλοι ειναι χαρούμενοι,καθώς αυτό το νερό αυτή την εποχή ειναι χρυσάφι για τις ελιές! Προσωπικά δεν θυμάμαι ποτέ καλοκαίρι να έχει βρέξει τόσο..εμείς βέβαια ποτίζουμε τις πιο πολλές καθώς έχουμε γεωτρήσεις στο χωριό,αλλά στο βουνό πάνω έχουμε περιπου 700 ελιές που δεν πήγαινε νερό και αυτό το νερό τις έσωσε ..
 
Ω ρε μάνα μου βρόχα !!!! Και έχω και ραντεβού στον οδοντίατρο στις 7.00 ... αλλά δεν έχω καμιά διάθεση να μπω στο κέντρο, θα γίνεται τση π...τάνας και που να παρκάρω! το δημοτικό πάρκινγκ είναι μακριά και ... δεν έχω γαλότσες !!! :D Θα πάρω μάλλον τηλ. να το αναβάλλω.
Με περιμένει και το βιβλιαράκι της άδειας στον κυνηγετικό σύλλογο και έλεγα να περάσω να το πάρω απόψε, αλλά ... δε βαριέσαι ... δε μου χρειάζεται προς το παρόν ... .yel.
 
καλησπέρα σας καλοί μου φίλοι
παλιόκαιρος αλλά δεν κολλάμε και σε λίγο ξεκινάμε γιατί η βραδιά σήμερα είναι
aek_fanela.jpg

 
καλησπέρα σας καλοί μου φίλοι
παλιόκαιρος αλλά δεν κολλάμε και σε λίγο ξεκινάμε γιατί η βραδιά σήμερα είναι
aek_fanela.jpg
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να κερδίσει η ΑΕΚ σήμερα. Και ας γίνεις και μούσκεμα ρε Μάκη, δεν πειράζει .yelling.
 
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να κερδίσει η ΑΕΚ σήμερα. Και ας γίνεις και μούσκεμα ρε Μάκη, δεν πειράζει .yelling.
άσε Βασίλη γιατί έχω αφήσει το αδιάβροχο στην παλιά δουλεία και είμαι μες τα νεύρα :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top