Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα παιδια...ενδιαφερομαι για μια M2 comfort..εαν καποιος πουλαει η γνωριζει καποιον εντος αττικης και περιξ ασ μου στειλει μνμα.....pray to God.ευχαριστω και συγνωμη για το off topic..topic.
Γιάννη ψάξε στο car .Όλο και κάτι θα υπάρχει πιστεύω .
 
Επιτρέπετε να πίνεις εσυ το τυποποιημένο ,και να μην εχεις τσαι απο το Συρράκο ;
Εγω το βράζω και οταν κρυώσει του βαζω μέλι και μετα στο ψυγείο.
Φυσικά δεν χρειαζεται να σου πω απο που ειναι και το μέλι.
Αλλη γευση Χρήστο.
Πατριωτη έχω πολύ τσάι από το Συρρακο (από εκεί καταγωμαι κιολας)και όλο τον χειμώνα από αυτό πινω, μπορώ να πω ότι δεν το ήξερα αλλα απο εδώ και πέρα έτσι θα το κάνω....
 
Καλησπέρα σας:)
W8jCuBb.jpg
 
Χαιρετώ σας .......
Πατριωτη έχω πολύ τσάι από το Συρρακο (από εκεί καταγωμαι κιολας)και όλο τον χειμώνα από αυτό πινω, μπορώ να πω ότι δεν το ήξερα αλλα απο εδώ και πέρα έτσι θα το κάνω....
Το ξέρω οτι κατάγεσαι από κει Χρήστο και γι αυτό στο είπα.Κι εγω από κει πάνω μαζεύω.Ψηλότερα απο το Συρράκο και μέσα προς τις πήγες του Καλαρρύτικου.Εκεί που Αλβανοί τσοπάνηδες των γελαδιών το ξεριζώνουν .
Καν το και λιγο δυνατό , δοκιμασέτο και θα δεις τι ωραίο είναι.
 
Καλησπερα παιδια...ενδιαφερομαι για μια M2 comfort..εαν καποιος πουλαει η γνωριζει καποιον εντος αττικης και περιξ ασ μου στειλει μνμα.....pray to God.ευχαριστω και συγνωμη για το off topic..topic.

Παρε ενα τηλ αυριο τον Καλκατζακο στην Αθηνα να ρωτησεις.
 
Καλησπέρα σας ...
Στέλιο, από το τρουλί, δεν μπαίνουν τρυγόνια τώρα τον Σεπτέμβριο;
Γιώργο, άμα σου πω ότι δεν ξέρω !!! Είναι μακριά από το δικό μου χωριό και δεν πηγαίνω συχνά, παρά μόνο σε "κοινωνικές υποχρεώσεις" ... Για κυνήγι δεν έχω πάει ποτέ !!!
Αλλά δε νομίζω κιόλας να περνάνε πολλά ... είναι στο ενδιάμεσο των "διαδρόμων" ... ο ένας περνά από τα δυτικά παράλια του νομού μέχρι κάτω Κουντούρα - ακρωτήριο Κριός, κι ο άλλος ανατολικότερα, από το ακρωτήριο Σπάθα (και το χωριό του Γιάννης-Χανιά κλπ.) ...
Και από όσο ξέρω επίσης κανείς εκεί δεν ασχολείται με τα τρυγόνια. Ο ξάδερφός μου κυνηγά μόνο λαγό, φανατικά όμως!!! και τσίχλες αργότερα. Όπως και ο θείος μου από παιδί, και μέχρι πριν λίγα χρόνια ... Αλλά και οι υπόλοιποι εκεί, καμιά 10αριά άτομα - (δεν έχουν μείνει και πολλοί που να τους κρατάνε ακόμη τα πόδια τους ...) μόνο λαγό και τσίχλες κυνηγούν. Αν είχε αξιόλογα περάσματα τρυγονιών, σε κάποιους θα κινούσε το ενδιαφέρον, υποθέτω ...
 
Καλησπερα παιδια...ενδιαφερομαι για μια M2 comfort..εαν καποιος πουλαει η γνωριζει καποιον εντος αττικης και περιξ ασ μου στειλει μνμα.....pray to God.ευχαριστω και συγνωμη για το off topic..topic.
Τα οπλα αυτα εχουν μεγαλη ζητηση πραγμα που κανει την τιμη μεταχειρισμενου να ειναι πολυ κοντα στην τιμη του καινουριου και χωρις να ξερεις την κατασταση του. Γνωμη μου να δωσεις λιγα χρηματα παραπανω και να πας για καινουριο.
 
Τα οπλα αυτα εχουν μεγαλη ζητηση πραγμα που κανει την τιμη μεταχειρισμενου να ειναι πολυ κοντα στην τιμη του καινουριου και χωρις να ξερεις την κατασταση του. Γνωμη μου να δωσεις λιγα χρηματα παραπανω και να πας για καινουριο.

Ακομα και οπλο βιτρινας,ποιο φτηνο απο κουτας.
 
Τα οπλα αυτα εχουν μεγαλη ζητηση πραγμα που κανει την τιμη μεταχειρισμενου να ειναι πολυ κοντα στην τιμη του καινουριου και χωρις να ξερεις την κατασταση του. Γνωμη μου να δωσεις λιγα χρηματα παραπανω και να πας για καινουριο.
Μαλλον εκει θα καταληξω...απλα μιλαμε για 2 3 4 ισως και 5 κατοσταρικακια παραπανω....βεβαια το καινουργιο ειν αλλιως...αλλααα.......think
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top