Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλους.

Καλημέρα από Γιάννενα, εδώ δεν μυρίζει φθινόπωρο....είναι φθινόπωρο .sarcastic.
Τέτοια γράφεις και ξεσηκώνεις το πνεύμα και την ψυχήμου να παρω τα βουνά να γιάνω . Και όπως εγραφε ο Κρυστάλλης ...
«Παρακαλώσε σταυραητέ, για χαμηλώσου ολίγο και δώσ’ μου τες φτερούγες σου και πάρε με μαζί σου, πάρε με απάνου στα βουνά, τι θα με φάη ο κάμπος!»
 
Καλημέρα σε όλους.


Τέτοια γράφεις και ξεσηκώνεις το πνεύμα και την ψυχήμου να παρω τα βουνά να γιάνω . Και όπως εγραφε ο Κρυστάλλης ...
«Παρακαλώσε σταυραητέ, για χαμηλώσου ολίγο και δώσ’ μου τες φτερούγες σου και πάρε με μαζί σου, πάρε με απάνου στα βουνά, τι θα με φάη ο κάμπος!»

Έτσι ακριβώς Δημήτρη!!
Η σημερινή μέρα μου θυμίζει έντονα την περσινή του Οκτώβρη που είχα πετύχει τα ξέκωλα μετά από λαγοκυνήγι και τα μερεμέτισα....δροσιά και ελαφρύ αεράκι βορειοανατολικό :rolleyes:
Γενικά ο φετινός Σεπτέμβρης είναι ένα καλό κλικ πιο δροσερός....και ξυπνάει άγρια ένστικτα .hunter.1
 
Καλημέρα στην παρέα. Στο πλοίο για συρο για 1 εβδομαδα να χαλαρώσουμε λίγο. Καλή συνεχεια σε όλα τα παλληκάρια.
τι να χαλαρωσης ,αυριο μεθαυριο θα ειναι για παιχνιδι εκει,δεν πιστευω να μην πηρες τα αρματα?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top