Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στέλιο μήπως σου βρίσκονται παρουσιάσεις από gorilla red και formula 206?
Όχι Ηλία, δεν έτυχε να πέσουν στα χέρια μου τα συγκεκριμένα ... Από Gorilla έχω σφάξει ECO, TORDO και QUAIL (μισόταπα), αλλά πριν από χρόνια. Έχω σημειώσεις αλλά όχι φωτογραφίες ...
Για το Formula 206 ξέρω ότι ήταν από τα αγαπημένα φυσίγγια του Γιάννης-Χανιά παλιότερα, αλλά εγώ δεν έτυχε να το δοκιμάσω - εξετάσω ... Νομίζω ότι τώρα το έχει σταματήσει κιόλας η NSI ...
 
Όχι Ηλία, δεν έτυχε να πέσουν στα χέρια μου τα συγκεκριμένα ... Από Gorilla έχω σφάξει ECO, TORDO και QUAIL (μισόταπα), αλλά πριν από χρόνια. Έχω σημειώσεις αλλά όχι φωτογραφίες ...
Για το Formula 206 ξέρω ότι ήταν από τα αγαπημένα φυσίγγια του Γιάννης-Χανιά παλιότερα, αλλά εγώ δεν έτυχε να το δοκιμάσω - εξετάσω ... Νομίζω ότι τώρα το έχει σταματήσει κιόλας η NSI ...
Ευχαριστώ πολύ Στέλιο!
κατσε να βαλω τα ισοτονικα κ την πετσετα στο σακο κ ερχομαι.sarcastic.
Ετοιμάσου και έλα φίλε!
 
Ρε Ηλία κάνε μια πάσα δυο φουσέκια στον Στέλιο να απολαύσουμε μια παρουσίαση γιατί καιρό έχει να μας δείξει τώρα :)
Σωστος!με την πρώτη ευκαιρία...να μας εξηγήσει γιατί είναι τόσο καλά,ενώ λένε πως τα υλικά τους είναι πολύ φθηνά!
 
Καλημερα σε όλους! Βροχή εδω! Χθες είχε κάποια πουλιά εδω! Σήμερα τιποτα!
Και μια φωτο από τα φυσιγγια του Ρουμελιωτη που έφερε κυνήγομαγαζο εδω..οποίος ειναι κοντά κερνάω καφέ..οι Χανιώτες ξέρουν που.
W1lEbVn.jpg
 
Καλησπερα απο την μαγευτικη Πρεβεζα. Εδω καλοκαιρι 30c, Χανια εμαθα εγινε τσι ποπης απο βροχη..

20180913_122056.jpg

Ηρθα να σπρωξω τα τσιχλονια να κατεβουν Χανια γιατι εχουμε ανανεωσει τα αντιεροπορικα blazer, caesar querini, beretta οποτε θελουμε στοχους...
Να μην ξενερωσει και ο @ilias7316 που νομιζει οτι θα βρει το κυνηγι που παιζει στην Ηπειρο.my man.
 
Καλησπερα απο την μαγευτικη Πρεβεζα. Εδω καλοκαιρι 30c, Χανια εμαθα εγινε τσι ποπης απο βροχη..

20180913_122056.jpg

Ηρθα να σπρωξω τα τσιχλονια να κατεβουν Χανια γιατι εχουμε ανανεωσει τα αντιεροπορικα blazer, caesar querini, beretta οποτε θελουμε στοχους...
Να μην ξενερωσει και ο @ilias7316 που νομιζει οτι θα βρει το κυνηγι που παιζει στην Ηπειρο.my man.
Έλα ρε φίλε ηρθες στον τοπο μου,στην φώτο όπως φαίνεται στην πρώτη καφετέρια μαζεύει πολυ αγριόγατα...
Σε λίγο φευγω για τρυγόνια θες να σε πάρω;
 
Έλα ρε φίλε ηρθες στον τοπο μου,στην φώτο όπως φαίνεται στην πρώτη καφετέρια μαζεύει πολυ αγριόγατα...
Σε λίγο φευγω για τρυγόνια θες να σε πάρω;

Το επιβεβαιώνω... Προχθές που πέρασα στα σβελτα για φαγητό μετά τη Λευκάδα πολύ νιαουρισμα έπεφτε :D
 
Έλα ρε φίλε ηρθες στον τοπο μου,στην φώτο όπως φαίνεται στην πρώτη καφετέρια μαζεύει πολυ αγριόγατα...
Σε λίγο φευγω για τρυγόνια θες να σε πάρω;
Χρησταρα ειμαστε καθ οδον για Γιαννενα αλλα πολυ συντομα θα ξανανεβω.my man.

Πολυ milfo-αγριογατα επαιζε...ενω μας εκανε εντυπωση οτι ολος ο κοσμος ηταν σε καφετεριες και σε τσιπουραδικα
Ελληνικη Επαρχια=ΖΩΑΡΑ!!
 
Γειά σας κύριοι.

Παύλο μου έχει τύχει πάλι σε Ελληνική εταιρία αυτή η κατηφόρα στο κλείσιμο.

στραβό κλείσιμο με κλίση ή τετραγωνισμένο είναι ότι χειρότερο μπορεί να μου τύχει,,,ειδικά από τετραγωνισμένο κλείσιμο οφείλονται πολλές εμπλοκές
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top