Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας... Πίνω τη φραπεδιά μου, το βράδυ έχω οδοντίατρο, μετά από 3 αναβολές πρέπει επιτέλους να πάω !!!
καλασνικοφ και να σκοτωνει μονο μεχρι τα 60 μετρα ειναι αποτυχια... εκτος κι αν ετσι τους ειπαν για να διαφημισουν τις "ικανοτητες" του ηγετη....
γατουλη πουτινακο!!
Τα 60 μέτρα (και το 3 στις 3 βολές) τα αναφέρει εντελώς αυθαίρετα μόνο η ανάρτηση στο facebook ... Αν πατήσετε στην φωτογραφία να ανοίξει το άρθρο, θα δείτε ότι λέει:
" ... Ο στόχος ήταν τοποθετημένος σχεδόν στη μέγιστη απόσταση του βεληνεκούς του τουφεκιού, εξήγησε το τηλεοπτικό δίκτυο Ρωσία 24 ... "
χωρίς να αναφέρει μέτρα ... και ότι πέτυχε το στόχο 3 φορές στις 5 βολές ...
Πάντως ... τον "εχθρό" δεν κατάφερε να τον σκοτώσει, γιατί όπως φαίνεται στην φωτογραφία του στόχου, και οι 3 σφαίρες τον πήραν ξώφαλτσα ... !!!
https://www.tilestwra.com/o-poytin-testare-to-neo-kalasnikof-kai-petyche-to-stocho-treis-fores/
.sarcastic. .yelling. .my man.
 
Καλησπερίζω την παρέα.
Εν αναμονή να χωθώ στο τούνελ για μαγνητική.
καλά αποτελέσματα Μητσάρα!!
Καλησπέρα στην παρέα από γραφείο μεριά....
είχε και απογευματινή βόλτα η μέρα σήμερα για καρακάξες να βρω βολικό δρομολόγιο για τα κορίτσια ....μια ξεστράτισε και την πήρε και τη σήκωσε στα δεύτερα άντα μονοντουφεκιά :)
 
Καλησπέρα σας... Πίνω τη φραπεδιά μου, το βράδυ έχω οδοντίατρο, μετά από 3 αναβολές πρέπει επιτέλους να πάω !!!
Στέλιο όλα μια απόφαση είναι...
Κουράγιο ωρέ!!!!!!.sarcastic.

Καλησπερίζω την παρέα.
Εν αναμονή να χωθώ στο τούνελ για μαγνητική.
Καλά αποτελέσματα Μήτσο...
Πρέπει να γίνει...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top