Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολλές υπερβολές είδα σήμερα ,λες και ήρθε ο χειμώνας ο βαρύς.Απο κει που ήταν με τα κωλομερια έξω ξαφνικά,βγάλανε τα χοντρά .Και μαζί με δαυτες και κατι αγοράκια που φοβήθηκαν μη βγάλουν χιονίστρες ..yel.
Εχει να κάνει ακόμη λιακάδες......Θα παρακαλάμε να χειμωνιάσει και να δούμε χιόνια ,αλλά θα μοιάζει πάλι όνειρο.
Πάνε οι εποχές που τέλη Οκτώβρη η Πάρνηθα ήταν χιονισμένη και καίγανε τα καλοριφέρ.Τώρα τέλη Οκτώβρη κανω ηλιοθεραπεία στα Τζουμέρκα .
 
Πολλές υπερβολές είδα σήμερα ,λες και ήρθε ο χειμώνας ο βαρύς.Απο κει που ήταν με τα κωλομερια έξω ξαφνικά,βγάλανε τα χοντρά .Και μαζί με δαυτες και κατι αγοράκια που φοβήθηκαν μη βγάλουν χιονίστρες ..yel.
Εχει να κάνει ακόμη λιακάδες......Θα παρακαλάμε να χειμωνιάσει και να δούμε χιόνια ,αλλά θα μοιάζει πάλι όνειρο.
Πάνε οι εποχές που τέλη Οκτώβρη η Πάρνηθα ήταν χιονισμένη και καίγανε τα καλοριφέρ.Τώρα τέλη Οκτώβρη κανω ηλιοθεραπεία στα Τζουμέρκα .
Ζωλο ο καιρος κατι μου θυμιζει απο προπερσι... Χρονο παρα χρονο λενε οι παλιοι... Ίδωμεν
 
Πολλές υπερβολές είδα σήμερα ,λες και ήρθε ο χειμώνας ο βαρύς.Απο κει που ήταν με τα κωλομερια έξω ξαφνικά,βγάλανε τα χοντρά .Και μαζί με δαυτες και κατι αγοράκια που φοβήθηκαν μη βγάλουν χιονίστρες ..yel.
Εχει να κάνει ακόμη λιακάδες......Θα παρακαλάμε να χειμωνιάσει και να δούμε χιόνια ,αλλά θα μοιάζει πάλι όνειρο.
Πάνε οι εποχές που τέλη Οκτώβρη η Πάρνηθα ήταν χιονισμένη και καίγανε τα καλοριφέρ.Τώρα τέλη Οκτώβρη κανω ηλιοθεραπεία στα Τζουμέρκα .

Πάντως εγώ σήμερα το απόγευμα τα δάγκωσα τα απιδια μου :D
 
Εγώ πήγα για μπάλα τ απόγευμα... είχε τέτοιον αέρα που όλοι γίναμε ρομπερτο καρλος....
ένας μ είπε ότι είδε την πρώτη τσίχλα εδώ στο χωριό μου και παραδίπλα από το σπίτι μου μαλιστα, πέρασε σουρουπο... εμπειρος ειναι δεν παιζει να εκανε λαθος, δεν ξερω αν ειναι φερεγγυος ομως
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top