Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας! 6 βαθμούς υπό σκιά σήμερα στις 8:00, 11 βαθμούς στον ήλιο....δρόσισε για τα καλά :)
Ρε μάγκες sprinerakos και Alex ..... τι κάνετε παλικάρια μου τέτοια ώρα ξύπνιοι?? Δύσκολο πράγμα κάθε μέρα τέτοιο εγερτήριο!
Μόνο όταν είναι για κυνήγι τα βλέπω αυτά τα νούμερα :D
Πρεπει να τελειωσω ενα κεντημα Κωστα ....sarcastic. Οταν ειμαι πρωινος φιλε Κωστα παω στις 5 για δουλεια και ξυπναω 4:15, την επομενη βδομαδα ομως ειμαι νορμαλ που ειμαι απογευμα 14:00- 22:00. Σημερα πηγα 5 με 7 να ξεκινησω τα κολπα και εφυγα γιατι θα παω νυχτα 22:00 - 06:00 με λιγα λογια της ποπης...πηγα βολτα μπας και βρω καμια καριολα αλλα τιποτα ουτε φτερο...
 
Καλημέρα ... Ξύριζε ο βοριάς χθες στο σκοπευτήριο!!! Παρόλο που πήγα προετοιμασμένος, με μακρυμάνικο πουκάμισο, και πάλι ζορίστηκα ... Έκλεισε κι ο λαιμός μου, όταν πήγαινα να φωνάξω για να βγει το δισκάκι δεν έβγαινε φωνή παρά μια βραχνάδα, 2-3 φορές προσπαθούσα κάθε φορά μέχρι να δουλέψει το φωνοπούλ !!! :eek:
 
Καλημέρα. Μας πήρε και μας σήκωσε εδώ στην Πάρνηθα. Σφυριζαν τα καλώδια λες και ήμαστε μεσοπέλαγα. Πέρα από γλάστρα που δεν άφησε όρθια 5.30 πετάχτηκα από δυνατό θόρυβο και αμέσως ψιλιαστηκα τι ήταν και δεν ήθελα να το πιστέψω... κατάφερε και έφερε τούμπα την ψησταριά υγραερίου μαζί με καινούργια φιάλη..! Έκανα δύο προσπάθειες να την σηκώσω δεν τα κατάφερα και την παράτησα έτσι. Σχιστηκε το κάλυμμα και ελπίζω να μην στράβωσε το καπάκι. Πέτυχα 2 πυροσβεστικά στο δρόμο που έκοβαν κλαδιά σπασμένα...
 
Πολύ χαρακτηριστικά θυμάμαι Σεπτέμβριο 2008, είμαστε σχοινάκια με το στρατό λίγο έξω από τα Γιάννενα και μας έστειλε ο διοικητής σε ομάδες πίσω στο τάγμα να πάρουμε πουλόβερ, τα τζακετ και κουβέρτες για το βράδυ....Όλοι γύρω από τη φωτιά και αυτός που καθόταν σκοπιά των είχαμε εφοδιασμένο με τσιπουράκι :D
Σειρούλα ε.. ;
 
Καλημέρα. Μας πήρε και μας σήκωσε εδώ στην Πάρνηθα. Σφυριζαν τα καλώδια λες και ήμαστε μεσοπέλαγα. Πέρα από γλάστρα που δεν άφησε όρθια 5.30 πετάχτηκα από δυνατό θόρυβο και αμέσως ψιλιαστηκα τι ήταν και δεν ήθελα να το πιστέψω... κατάφερε και έφερε τούμπα την ψησταριά υγραερίου μαζί με καινούργια φιάλη..! Έκανα δύο προσπάθειες να την σηκώσω δεν τα κατάφερα και την παράτησα έτσι. Σχιστηκε το κάλυμμα και ελπίζω να μην στράβωσε το καπάκι. Πέτυχα 2 πυροσβεστικά στο δρόμο που έκοβαν κλαδιά σπασμένα...

προετοιμαστείται γενικά για μπολικη φασαρία τις επόμενες μέρες εκεί κάτω και να προσέχετε!!! Εμάς εδώ θα μας μπει με βροχές λογικά από βδομάδα.

Σειρούλα ε.. ;
χεχε!! τελευταία 12μηνη :)
 
Καλημέρα σας! 6 βαθμούς υπό σκιά σήμερα στις 8:00, 11 βαθμούς στον ήλιο....δρόσισε για τα καλά :)
Ρε μάγκες sprinerakos και Alex ..... τι κάνετε παλικάρια μου τέτοια ώρα ξύπνιοι?? Δύσκολο πράγμα κάθε μέρα τέτοιο εγερτήριο!
Μόνο όταν είναι για κυνήγι τα βλέπω αυτά τα νούμερα :D
Ειμαι φουρναρης...2:30 ειμαι ορθιος.....tired..cofee..cofee.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top