Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα και καλή σεζόν.
Πίνω καφέ και περιμένω να με φορτώσουν.
Αταλαντη μεριά στα στραβά κιοτι προκύψει.
 
Εγω παρόλο που τώρα είμαι στο γραφείο, και δεν πέρασε τπτ απο το μετρό.sexy girl. κατάφερα να σηκωθώ και πήγα μια βόλτα στην Μαγούλα κοντά στα τσιμέντα χαλιψ.
1ο Καιγόταν ένας λόφος δίπλα στον προαστιακό της Μαγούλας
2ο Για το Θεό δλδ πόσα σκουπίδια μπορούν να πετάξουν μερικοί στην κορφή του βουνού; .kkk.
Κατά τα άλλα προφανέστατα δεν είδα ούτε πέπουλο αλλά έκανα μια φανταστική βόλτα (έστω και για λίγο).
Καλή σεζόν να έχουμε.hunter.1
 
Αφου με ξενυχτησε μια γυναικα(λες και ηταν βαλτή) πηγα κατα τις 9 στο φούρνο και ασυναίσθητα αγόρασα ενα κουλούρι με τυρί. !!!
Μετα πηγα να κανω κατι δουλειές με κατι φωτογραφίες και χαρτιά και γυρισα σπιτι με μια καινούργια βαλίτσα η οποία απέξω γράφει κατι που αρχίζει απο B.
 
Α και υπόσχομαι να φέρω και πεσκέσι τουλάχιστον μία αλώπεκα! Έχει γεμίσει ο τόπος!!
Ρε δεν έλεγα καμια δεκαρια αριθμους ΚΙΝΟ να χεζομασταν στο ταλλιρο καλυτερα....buy buy. (περισσοτερα σε λιγο)
 
Αφου με ξενυχτησε μια γυναικα(λες και ηταν βαλτή) πηγα κατα τις 9 στο φούρνο και ασυναίσθητα αγόρασα ενα κουλούρι με τυρί. !!!
Μετα πηγα να κανω κατι δουλειές με κατι φωτογραφίες και χαρτιά και γυρισα σπιτι με μια καινούργια βαλίτσα η οποία απέξω γράφει κατι που αρχίζει απο B.
BENELLI!!!!!Το βρήκα????.my man.
 
  • Like
Reactions: DrV
χαιρετώ την παρέα.Μόλις μπήκα στο σπίτι και με ανυπομονησία άνοιξα το pc για να δω τι παίχτηκε σήμερα.
 
Καλησπέρα στα καλά παιδιά.
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έκαναν την βόλτα τους σήμερα. Χάρηκα πολύ με τις φωτογραφίες που ανέβηκαν. Εμφανιστήκαν και άλλοι αλεπουδιάριδες στο φόρουμ (γεια σου γιατρέ!!!) Σήμερα τελικά εγώ δεν βγήκα, ίσως βγω αύριο μια βόλτα.
 
  • Like
Reactions: DrV
Καλησπέρα παίδες! καλή έναρξη σε όλους. Συγχαρητήρια σε όσους βγήκαν σήμερα ανεξαρτήτου κάρπωσης, σε αυτούς που δεν κατάφεραν να βγούν να πώ, τα καλύτερα έρχονται.
Εγώ συνδύασα σήμερα κυνήγι και δουλειά και όπως κάθε φορά που το κάνω, πήγα καθυστερημένος στη δουλειά ευτυχώς που έχω ''μούτρο'' και έτσι μπαλώνεται η κατάσταση.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top