Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα σε όλους
τα νέα μου στα αγριοπερίστερα
:)

ξημερώματα πηγαίνοντας στον κυνηγότοπο τις τουφέκισα νοερά ;)

Το ξέρω . Αφού φετος το εχεις βάλει σκοπό να πάρεις τα ινία του αλεπουδιάρη.....ha ha ha.
 
Καλησπέρα παίδες! καλή έναρξη σε όλους. Συγχαρητήρια σε όσους βγήκαν σήμερα ανεξαρτήτου κάρπωσης, σε αυτούς που δεν κατάφεραν να βγούν να πώ, τα καλύτερα έρχονται.
Εγώ συνδύασα σήμερα κυνήγι και δουλειά και όπως κάθε φορά που το κάνω, πήγα καθυστερημένος στη δουλειά ευτυχώς που έχω ''μούτρο'' και έτσι μπαλώνεται η κατάσταση.

.my man.
 
καλησπερα κι απο εμενα.απογευματινο λοιπον σημερα ελεω δουλειας ειδαμε περιπου 15 αγριοπεριστερα και 2-3 φασσες αλλα πολυ ψηλα.με κοπο χτυπησε ο μπαρης μου ενα αλλα μαμω την γκαντεμια μας δεν το βρηκαμε.για τρυγονια ουτε λογος αν και πηγαμε σε καμπο με ποταμι διπλα
 
Καλησπέρα σας. Τρόμαξα να ξυπνήσω το απόγευμα. Όλα έτοιμα για αυριανή βόλτα για κανένα ορτυκάκι αν βρούμε...
Και έλεγα θα πάει δεν θα πάει...my man.
Τελικά Χρήστο είσαι λάτρης του Κυνηγιού φερμας!!Σωστά??
Όλα τα κυνήγια έχουν την δική τους χάρη και ομορφιά..Αλλα νομίζω κλείνεις σε ορτυκι- μπεκατσα:)
 
Και έλεγα θα πάει δεν θα πάει...my man.
Τελικά Χρήστο είσαι λάτρης του Κυνηγιού φερμας!!Σωστά??
Όλα τα κυνήγια έχουν την δική τους χάρη και ομορφιά..Αλλα νομίζω κλείνεις σε ορτυκι- μπεκατσα:)

Ορτύκι - μπεκάτσα - υδρόβια, Τάσο. ;)
Για τα υπόλοιπα θηράματα έχω πάει από 1 εως 3 φορές ανάλογα με το είδος... .sarcastic.
 
Για να τελειωνουν αι κουβενται δια τας αλωπεκας Χουνταλας εστι ενας ο boy ζωρζ Σιλι ...
Γκεγκε;;;
Γιατι η αληθεια πατερα βρισκεται στους σεξ πιστολς...

Καλο βραδυ σε ολους τους παιχται
 
Για να τελειωνουν αι κουβενται δια τας αλωπεκας Χουνταλας εστι ενας ο boy ζωρζ Σιλι ...
Γκεγκε;;;
Γιατι η αληθεια πατερα βρισκεται στους σεξ πιστολς...

Καλο βραδυ σε ολους τους παιχται

Βάλε και το link ρε ζακιαπρε να καταλαβαίνει ο κόσμος τι λες... μλκ έχεις κόψει κατηφορο... Χαχαχα


Καλημερααααα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top