Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μέχρι τέλος του μήνα κάτω θα είμαι....κάποια μέρα θα τις πετύχω τις καριολες!
Εντάξει ,τοτε εχεις περιθώρια .Αλλωστε στα μερη σου εχει περάσματα ,οποτε ευχομαι να τις πετύχεις και να περάσεις όμορφα.
Εγω για μπασίματα ουτε λόγος. Θα ανέβω αργότερα να εχουν κατασταλάξει κι αυτές ,να συνέλθω κι εγω και να δουμε .....
 
Εντάξει ,τοτε εχεις περιθώρια .Αλλωστε στα μερη σου εχει περάσματα ,οποτε ευχομαι να τις πετύχεις και να περάσεις όμορφα.
Εγω για μπασίματα ουτε λόγος. Θα ανέβω αργότερα να εχουν κατασταλάξει κι αυτές ,να συνέλθω κι εγω και να δουμε .....
Αυτό ελπίζω και εγώ,όλο και κάτι θα μπει
Εμάς θα μας πετύχεις? Καμία βόλτα προς τα πάνω θα κάνεις για καμιά μαζωξουλα?
Θεωρώ πως θα τα καταφέρουμε να τα πούμε Κώστα...δεν είναι δα και τοσο μεγάλη αποσταση

Ευχομαι να το ευχαριστηθεις φιλαρακι.
Να σαι καλά Βικ!
 
καλό βράδυ να έχετε :)
5367eec1e1b3a_assets_LARGE_t_11761_54322074.JPG
 
καλό βράδυ να έχετε :)
5367eec1e1b3a_assets_LARGE_t_11761_54322074.JPG
Συναντησα καποτε εναν παρομοιο Παππου στο Χιλιομοδι που ειχαμε παει για τσιχλες
Ειχε παει παρεα με τον Γιο του και εναν Ανηψιο και τον ειχαν βαλει να καθεται σε ενα καρεκλακι κατω απο τα κυπαρρισια για καρτερι ενω αυτοι εκαναν περπατητο στα λιοστασια
Αυτος ομως ως πρωην Περδικας δεν μπορουσε να καθεται στο ιδιο σημειο αναμενοντας τις τσιχλες
του αρεσε το περπατητο ετσι ειχε μαθει τον ετρωγε ο πισηνος του οπως μου ειπε :D:D
οποτε στο ενα χερι το τουφεκι στο αλλο το ραβδι και δωστου τον ανηφορο ο Μπαρμπας :D:D:D
Καλησπερα Αρχοντες ;)
 
Καλησπέρα ... και καληνύχτα σας !!! Καλά περάσαμε και σήμερα στο σκοπευτήριο, πολύς κόσμος καλή παρέα ... καλός κι ο καιρός, δροσερός !!!:cool: Μόνο που μικράνανε οι μέρες και νυχτώνει νωρίς ... :(
.well done..well done.
Ο γεράκος με το μονοκαννο σε ένα άρθρο του Ε-Κ!
Σωστά θυμαμε?
.RESPECT. Και τι μονόκαννο ; BAIKAL !!!!!! .sarcastic. .my man. .well done.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top