Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάτι αντίστοιχο Δημήτρη πριν από λίγα χρόνια στην μανη!βρισκομουν στο ταιναρο Σεπτέμβρη μήνα για τρυγονια κάνω περπατητο έως τον φάρο και δεν έχει πέσει ούτε ντουφεκια στην περιοχη,ξαφνικά χτυπάει το τηλ ένας φίλος μου πολύ γνωστός παραγωγός κυνηγετικών ταινιών,δεν ήξερε ότι είμαι κάτω,αστα μου λέει σήμερα με πήραν τηλ ότι στο ταιναρο έγινε το μεγαλύτερο πέρασμα της τελευταίας δεκαετίας!!!!!συμπερασμα αν δεν είστε οι ιδιοι η δεν σας το πει άτομο 100%φερεγγυο και δοκιμασμένο μην πιστεύεται κανεναν
.ha ha.
Προς τα που όλα αυτά Δημήτρη ;
Απο Χριστούς μέχρι πρόποδές Μελισσουργων με τα πόδια.Και πήγα απο αυτη την πλευρα γιατι μου είπαν πως απο κει εγινε το σκηνικό.Αν Πήγαινα απο Πραμαντα δεν θα μπορούσα να περάσω το ποτάμι (Μελισσουργιότικο}
 
Απο Χριστούς μέχρι πρόποδές Μελισσουργων με τα πόδια.Και πήγα απο αυτη την πλευρα γιατι μου είπαν πως απο κει εγινε το σκηνικό.Αν Πήγαινα απο Πραμαντα δεν θα μπορούσα να περάσω το ποτάμι (Μελισσουργιότικο}
Ο Θεός και η μάνα του.... Τρελοκομείο :D
Καληνύχτα σας αγόρια!
 
Απο Χριστούς μέχρι πρόποδές Μελισσουργων με τα πόδια.Και πήγα απο αυτη την πλευρα γιατι μου είπαν πως απο κει εγινε το σκηνικό.Αν Πήγαινα απο Πραμαντα δεν θα μπορούσα να περάσω το ποτάμι (Μελισσουργιότικο}
:eek:
Ω ρε φιλε τρελα που κουβαλάς...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top