Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Οχι... Δεν είχε μπιγκλ... Ειναι του ψαξίματος... Απο ε.ι σε γιουρα, σε σεγκουτσι, σε.... Κλπ κλπ.. Λιγο απολα... Κ ξέρεις ποιο είναι ρε Στρατο το καλύτερο.... Καθε φορά εκθειάζουν τα σκυλιά που έχουν σαν τα κορυφαία του πλανήτη κ μετα απο κανένα δίμηνο τα έχουν αλλάξει ολα τα οποια ξαναεκθειαζουν κ τα οποία παλι μετα τα έχουν ξαναλλαξει ολα κ πάει λέγοντας... Τρικυμία εγκεφαλική
Επισης τα ξέρουν ολα... Σε σημείο που σου κουνάνε κ το δάχτυλο..
Κανε οτι κανω εγω
Ναι φιλε ναι!!!
Σωστοσσς
Μαζι σου!!!

Απολαμβανε την μπυρα σου

Εισαι εμπειρος λαγας!

Αφου ξερεις οτι για το κυνηγι αυτο θα ακουσεις τα μεγαλυτερα ψεματα και υπερβολες
 
Κανε οτι κανω εγω
Ναι φιλε ναι!!!
Σωστοσσς
Μαζι σου!!!

Απολαμβανε την μπυρα σου

Εισαι εμπειρος λαγας!

Αφου ξερεις οτι για το κυνηγι αυτο θα ακουσεις τα μεγαλυτερα ψεματα και υπερβολες
Όσο πίνω κυνηγάς καλύτερα...
 
Πονεμένη ιστορία ο λαγός εμείς να πρέπει να περιμένουμε και κάποιοι να κυνηγάνε κανονικά ενώ το γνωρίζουν οι σύλλογοι Ελλάδισταν
Νικο θες να γίνεις λίγο πιο σαφής σε αυτό που έγραψες... Ειναι σχολιο που συνδέεται με τα προηγούμενα ή αφορά μια ξεχωριστή τοποθέτηση...;
 
Ε
Κανε οτι κανω εγω
Ναι φιλε ναι!!!
Σωστοσσς
Μαζι σου!!!

Απολαμβανε την μπυρα σου

Εισαι εμπειρος λαγας!

Αφου ξερεις οτι για το κυνηγι αυτο θα ακουσεις τα μεγαλυτερα ψεματα και υπερβολες
Έδωσε το σοου του κανένα μισάωρο ορθιος και αποχωρησε...
 
Κανε οτι κανω εγω
Ναι φιλε ναι!!!
Σωστοσσς
Μαζι σου!!!

Απολαμβανε την μπυρα σου

Εισαι εμπειρος λαγας!

Αφου ξερεις οτι για το κυνηγι αυτο θα ακουσεις τα μεγαλυτερα ψεματα και υπερβολες
Από δική μου εμπειρία...αυτη η συνομοταξια συμπεριφέρεται στα πάντα κ για τα πάντα έτσι,ξερολες κ δογματικοι‼️
Ένα παράδειγμα‼️
Κάθομαι σε μια παρέα κοινή κ γνωρίζοντας προσπαθώ να είμαι κουλ ώσπου...ακούω την έξης παπάρια που ως τα 51 την έχω ακούσει πολλές,λέει λοιπόν ,στο Άγιο όρος είναι γεμάτο αδερφές άμα πας θα στην πέσουν‼️
Τον κοιτάω κ ρωτάω,έχεις πάει❓όχι μου λέει ,αλλά πήγαν φίλοι....εγώ του λέω πήγα κ αν ήταν να την πέσουν σε καποιον θα την πεφταν σε μένα, καθότι εκείνη την περίοδο ήμουν Αστραπόγιαννος προς το γκραντζ στυλ ‼️για λίγο έχουν πλάκα ,για λίγο‼️
 
Μα
Από δική μου εμπειρία...αυτη η συνομοταξια συμπεριφέρεται στα πάντα κ για τα πάντα έτσι,ξερολες κ δογματικοι‼️
Ένα παράδειγμα‼️
Κάθομαι σε μια παρέα κοινή κ γνωρίζοντας προσπαθώ να είμαι κουλ ώσπου...ακούω την έξης παπάρια που ως τα 51 την έχω ακούσει πολλές,λέει λοιπόν ,στο Άγιο όρος είναι γεμάτο αδερφές άμα πας θα στην πέσουν‼️
Τον κοιτάω κ ρωτάω,έχεις πάει❓όχι μου λέει ,αλλά πήγαν φίλοι....εγώ του λέω πήγα κ αν ήταν να την πέσουν σε καποιον θα την πεφταν σε μένα, καθότι εκείνη την περίοδο ήμουν Αστραπόγιαννος προς το γκραντζ στυλ ‼️για λίγο έχουν πλάκα ,για λίγο‼️
Μα οι πληστοι τετοιοι τυποι ειναι θεωρητικοι
Τι εχουν ακουσει τι τους εχουν πει κλπ
Τι εχουν ρωτησει εναν αλλο και πανε μετα να το μοστραρουν
Αμα τους πεις να το αναλυσουν αρχιζουν τα μα τα μου κτλ

Και δεν κεω να χεις αλλη αποψη
Δικαιουσε
Λεω να μιλας για κατι που δεν ξερεις που δεν ειδες που δεν εκανες και να σε και απολυτος!

Ποσο δε να μειωνεις και τον συνομιλιτη σου σηκωνοντας και το δακτυλο
Αν δεν θελεις να σιωπησεις και δεν βλεπεις πως γινεσαι ρεζιλι τουλαχιστον σεβασου την αποψη του
Ασε εναν αερα
Σεβασμος λεγεται

Τωρα για τον τυπο με το Αγιο Ορος εγω δεν θα αντεχα!
Ειναι και καποια πραγματα που το ξεχειλουν το ποτηρι

Θα του ελεγα καθαρα

Και τι φοβασαι αν πας;
Αν στην πεσουν!!!
Δηλαδη εξω απο εκει δεν μπορει να στην πεσουν;
Η μηπως κλεινεσαι σπιτι;

Μηπως την εχεις την ταση και ανυσηχεις μην σαρεσει!!!;;;

Η μηπως αλλα φοβασαι μην πρεπει να αντιμετοπισεις;

Ξερω κακο πραγμα θα εκανα και αμαρτια αλλα οχι και ετσι!!!


Νομιζε οτι θες
Αλλα να μπορεις να πεις πηγα και εγινε αυτο και αυτο!


Στο κατω κατω λες μια βαρια κατηγορια!
Εχε ιδια αποψη!
 
Νικο θες να γίνεις λίγο πιο σαφής σε αυτό που έγραψες... Ειναι σχολιο που συνδέεται με τα προηγούμενα ή αφορά μια ξεχωριστή τοποθέτηση...;
Σε εκπαιδευτικά που κάνω βλέπω κάποιους συγκεκριμένους να κυνηγάνε κανονικά και ο σύλλογος το ξέρει και τους ξέρει αλλά δεν τους λένε τίποτα
 
Σε εκπαιδευτικά που κάνω βλέπω κάποιους συγκεκριμένους να κυνηγάνε κανονικά και ο σύλλογος το ξέρει και τους ξέρει αλλά δεν τους λένε τίποτα
Εννοείς με Όπλα;... Ειδικά Σάββατο στην έναρξη τρυγονιου κάποιοι επιτήδειοι το εκμεταλλεύονται...
 
Θηροφυλακη συνάδελφε.Ποιος σύλλογος...
Μου πατάς τον κάλο τωρα Αλεξ... Πριν 5 χρόνια... Κυνηγι τσιχλας 20 Ιανουαρίου, πετυχαίνω λαγοκυνηγους με όπλα κανονικά... Αμεσα τηλέφωνο θηροφυλακα... Αυτο και αυτο συμβαίνει εδω στο ταδε μερος... Ημέρα Σάββατο... Απόσταση από το σπίτι του;... 10 λεπτά με το αμάξι.. Η απάντηση του;.... Θα βγω αύριο εκει για ελεγχο... Την Κυριακή. ...
 
Κανονικά με όπλα σκυλιά εδώ και ένα μήνα
Τι λες βρε Νικο? Και μια καταγγελία σε θηροφυλακα δεν έχετε κανει??? Κακώς λες για το συλλογο. Αυτοί μπορεί να είναι μιλημενοι. Πάρε θηροφυλακα και να δούμε τι θα σου απαντησει.
 
Μου πατάς τον κάλο τωρα Αλεξ... Πριν 5 χρόνια... Κυνηγι τσιχλας 20 Ιανουαρίου, πετυχαίνω λαγοκυνηγους με όπλα κανονικά... Αμεσα τηλέφωνο θηροφυλακα... Αυτο και αυτο συμβαίνει εδω στο ταδε μερος... Ημέρα Σάββατο... Απόσταση από το σπίτι του;... 10 λεπτά με το αμάξι.. Η απάντηση του;.... Θα βγω αύριο εκει για ελεγχο... Την Κυριακή. ...
Εσένα μια χαρά σου ξηγηθηκε εμένα πριν δύο μέρες που έβγαλα την άδεια του είπα που να πάει να σταθεί το τζιπάκι για να το δουν και να μην ξανά πάνε και μου είπε όταν είναι να πανε αυτοί το τζιπάκι της θηροφυλακης πάει επίτηδες αλλού και μην το ψάχνεις μου λέει για να ξαναβγαλεις άδεια
 
Μου πατάς τον κάλο τωρα Αλεξ... Πριν 5 χρόνια... Κυνηγι τσιχλας 20 Ιανουαρίου, πετυχαίνω λαγοκυνηγους με όπλα κανονικά... Αμεσα τηλέφωνο θηροφυλακα... Αυτο και αυτο συμβαίνει εδω στο ταδε μερος... Ημέρα Σάββατο... Απόσταση από το σπίτι του;... 10 λεπτά με το αμάξι.. Η απάντηση του;.... Θα βγω αύριο εκει για ελεγχο... Την Κυριακή. ...
Καλά ότι είναι και παλαιοπουστρονια πολλοί θηροφυλακες είναι παντού γνωστο. Και είναι και μερικοί προκλητικοί αλλά κάποια μέρα θα τον πατήσουν πολύ το καλο.......
 
Τι λες βρε Νικο? Και μια καταγγελία σε θηροφυλακα δεν έχετε κανει??? Κακώς λες για το συλλογο. Αυτοί μπορεί να είναι μιλημενοι. Πάρε θηροφυλακα και να δούμε τι θα σου απαντησει.
Ε καλά εγώ δεν θα γίνω ρουφιάνος για τους λαγούς εγώ του είπα που να πάνε έτσι για να τους δουν κσι να φοβηθούν δεν θέλουν δεν ασχολουμε άλλο
 
Εσένα μια χαρά σου ξηγηθηκε εμένα πριν δύο μέρες που έβγαλα την άδεια του είπα που να πάει να σταθεί το τζιπάκι για να το δουν και να μην ξανά πάνε και μου είπε όταν είναι να πανε αυτοί το τζιπάκι της θηροφυλακης πάει επίτηδες αλλού και μην το ψάχνεις μου λέει για να ξαναβγαλεις άδεια
Δεν καταλαβαίνω τι λες. Σε απείλησε ο θηροφυλακας ότι δεν θα βγάλεις άδεια αν τους ενοχλησεις??? Αυτό φιλε μου σηκώνει και μια καταγγελία στην αστυνομία λέω εγω.
 
Ε καλά εγώ δεν θα γίνω ρουφιάνος για τους λαγούς εγώ του είπα που να πάνε έτσι για να τους δουν κσι να φοβηθούν δεν θέλουν δεν ασχολουμε άλλο
Είδες που είναι το λάθος ΌΛΩΝ μας??? Το θεωρούμε ρουφιανιά ενώ ουσιαστικά έχουμε να κάνουμε με κλέφτες που κλέβουν από εμας.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top