Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
εχθες και σημερα με το ξαδελφακιμου βωλταραμε για κανα αυτια, η φουστηδες μας φευγαν μπρωσταααα .hair. τελικα απολαυσαμε μωνο το ηλιοβασιλεμα και με θεα το ορος παγκαιο,,κατι ειναι και αυτο που πωλης κοσμος δεν το βλεπηηηηη
 
IMG_20220925_095458.jpg
IMG_20220925_095447.jpg

IMG_20220925_095431.jpg
IMG_20220925_090039.jpg

Ένα νούμερο ποιο μικρός ο ένας απ' τους δύο σήμερα αλλά περάσαμε πάλι πολύ καλά. Εγώ βαρεσα τον ποιο μεγάλο. Για τον Τάσο που θα ρωτήσει, ένα mg2 μάλλινη τάπα έφαγε φίλε 37 γρ. Νο 5 τσοκ 2* carlson ported. Κοντινή τουφέκια με τα σκυλιά στον κωλο του. Ίδια φάση και ο άλλος.

υ.γ. την ώρα που βγαίναμε έξω για να φύγουμε έχασα την μια σκυλίτσα που δεν χάνεται ποτέ. Έψαξα σε 5-6 σημεία. Πουθενά. Τελικά την είχε δέσει στο μαντρί του ένας τσοπάνης. Γνωστός εντωμεταξυ. Όταν τον ρώτησα γιατί την έδεσε? Μου είπε για να μην την φάνε τα τσοπανόσκυλα.....
 
View attachment 56381
View attachment 56382

View attachment 56384
View attachment 56385

Ένα νούμερο ποιο μικρός ο ένας απ' τους δύο σήμερα αλλά περάσαμε πάλι πολύ καλά. Εγώ βαρεσα τον ποιο μεγάλο. Για τον Τάσο που θα ρωτήσει, ένα mg2 μάλλινη τάπα έφαγε φίλε 37 γρ. Νο 5 τσοκ 2* carlson ported. Κοντινή τουφέκια με τα σκυλιά στον κωλο του. Ίδια φάση και ο άλλος.

υ.γ. την ώρα που βγαίναμε έξω για να φύγουμε έχασα την μια σκυλίτσα που δεν χάνεται ποτέ. Έψαξα σε 5-6 σημεία. Πουθενά. Τελικά την είχε δέσει στο μαντρί του ένας τσοπάνης. Γνωστός εντωμεταξυ. Όταν τον ρώτησα γιατί την έδεσε? Μου είπε για να μην την φάνε τα τσοπανόσκυλα.....
Κάποιο πρωί θα βρεθούμε επανω ανεβαίνω για κανα πουλάκι :cool:
 
Πριν τις βρύσες; ; που ήταν ταβέρνα παλια; δική σού;

Όχι εκεί πριν την παλιά ταβέρνα κανείς αριστερά στο από πάνω δρόμο και το πρώτο χωριουδάκι που συναντάς είναι η καλύβα. Δέκα λεπτά δρόμος είναι. Εκτός αν έρχεσαι από Αρκαδία. Μετά την παλιά ταβέρνα κανείς δεξιά.
 
Όχι εκεί πριν την παλιά ταβέρνα κανείς αριστερά στο από πάνω δρόμο και το πρώτο χωριουδάκι που συναντάς είναι η καλύβα. Δέκα λεπτά δρόμος είναι. Εκτός αν έρχεσαι από Αρκαδία. Μετά την παλιά ταβέρνα κανείς δεξιά.
Αριστερά στα έλατα; ;; από εμάς;
 
View attachment 56381
View attachment 56382

View attachment 56384
View attachment 56385

Ένα νούμερο ποιο μικρός ο ένας απ' τους δύο σήμερα αλλά περάσαμε πάλι πολύ καλά. Εγώ βαρεσα τον ποιο μεγάλο. Για τον Τάσο που θα ρωτήσει, ένα mg2 μάλλινη τάπα έφαγε φίλε 37 γρ. Νο 5 τσοκ 2* carlson ported. Κοντινή τουφέκια με τα σκυλιά στον κωλο του. Ίδια φάση και ο άλλος.

υ.γ. την ώρα που βγαίναμε έξω για να φύγουμε έχασα την μια σκυλίτσα που δεν χάνεται ποτέ. Έψαξα σε 5-6 σημεία. Πουθενά. Τελικά την είχε δέσει στο μαντρί του ένας τσοπάνης. Γνωστός εντωμεταξυ. Όταν τον ρώτησα γιατί την έδεσε? Μου είπε για να μην την φάνε τα τσοπανόσκυλα.....
Ψψψψ ήρθαν γρήγορα τα ταίρια!!!! Φωτιά!!! Ωραίοι, πάμε πάλι από αρχή: και στα ταίρια τους φίλε μου να περνάτε καλά!!!
 
Ψψψψ ήρθαν γρήγορα τα ταίρια!!!! Φωτιά!!! Ωραίοι, πάμε πάλι από αρχή: και στα ταίρια τους φίλε μου να περνάτε καλά!!!

Να σαι καλά φίλε μου σε ευχαριστώ πολυ

Δεν έχω ξεκινήσει καθόλου.Λογικά θα αργήσω και δεν θα έχει και συνέχεια μετά.Αλλα δεν πειράζει τι να κάνουμε, να 'μάστε καλά!!

Γιατί φίλε μου ? Δεν προλαβαίνεις λόγω χρόνου ? Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top